Радіовізіограф Dr. SUNI (США)

Радіовізіограф Dr. SUNI (США)

$4 150.00
 • Код товару: 918
 • Артикул: 918
 • Наявність: В наявності
Доступні варіанти

Візіограф (радиовизиограф) Dr.Suni - це цифровий, беспленочного апарат, який дозволяє перетворити рентгенівський сигнал в зображення на ПК, а також дає можливість в подальшому проводити його обробку. У ролі приймача тут виступає найбільш тонкий і ергономічний датчик ССD-CMOS (3,2 мм).

Візіограф Dr.Suni - інноваційна технологія в рентгенівському устаткуванні

Радіовізіограф Dr.Suni створений і виготовляється американською фірмою Suni Imaging Microsystems Inc. Вона є засновником цифрової рентгенографії. Крім того, дана фірма є розробником мікрочіпів для ряду систем (Trophy, Sirona, Schick, Dr.SUNI і Prof.SUNI). Тут радіовізіографи проходять повний цикл виробництва, починаючи від наукової розробки і закінчуючи її проектуванням і випуском на продаж.

Високоефективні знімки з мінімальним рівнем перешкод, які моментально зчитуються і відправляються на ваш ПК через стандартний USB-порт, забезпечуються завдяки застосуванню запатентованої технології CCD-CMOS. Візіограф Dr.Suni сумісний з усіма типами ПК (портативними і стаціонарними), а також більшістю рентгенів. Крім того, надчутливий датчик не вимагає систем синхронізації сигналів.

Переваги визиографа Dr.Suni

Використання радиовизиографа Dr.Suni в цифровий діагностиці значно збільшує прибуток в сучасній високотехнологічній практиці стоматологів. Це обумовлено тим, що вона не вимагає великих витрат праці, дозволяє значно збільшити число пацієнтів, при цьому є більш безпечною (зниження рентгенівської навантаження до 30 разів).

Радіовізіографіческая система Dr.Suni повністю виключає всі технічні незручності, які пов'язані з проявом рентгенівської плівки (відсутність необхідності використовувати фотолабораторію). Знімки пацієнта і дані про нього заносяться в базу даних ПК швидко і просто. Вони легко обробляються спеціальною програмою, яка входить в комплект радиовизиографа.

пристрій системи

Система визиографа Dr.Suni складається з:

 1. Одного датчика заданого типорозміру - №0, №1 або №2 з кабелем (з'єднувальним) довжиною 2,75 м .: параметри датчика №0: 858 мм 2 (32,5х26,4х3,2 мм), активне поле становить 579 мм 2; параметри датчика №1: 933 мм 2 (37,8х24,7х3,2 мм), активне поле становить 673 мм 2; параметри датчика №2: 1367 мм 2 (43,0х31,8х3,2 мм), активне поле становить 979 мм 2.
 2. Для обробки сигналу встановлено мініатюрний USB блок з габаритами 11 х 6,5 х 2 см.
 3. USB кабель довжиною 1,83 м.
 4. Русифіковане програмне забезпечення на CD-диску.
 5. Пластмасові утримувачі в комплекті.

Особливості програмного забезпечення

ПО даного визиографа включає в себе такі функції, як:

 1. Мітки-анотації. Дають можливість додавати текст, стрілки, кола різних кольорів в активний знімок.
 2. Автоконтрастность. Самостійно підбирає оптимальне співвідношення яскравості і контрасту.
 3. Розворот. Дозволяє повертати знімок на 90º, створювати дзеркальне відображення в 2 площинах (по вертикалі і горизонталі).
 4. Гістограма зображення. Можливість створити графік на основі отриманого знімка з розподілом рівня тонів (сірих) з функцією їх зміни і оптимізації.
 5. Фільтри. Забезпечують функцію коригування активного знімка в різних режимах (вирівнювання гістограми, що дозволяє змінити яскравість пікселів в знімку; зміна світлових рівнів; збільшення крайових поверхонь; яскравість / контрастність).
 6. Зменшення перешкод. Дозволяє мінімізувати кількість перешкод в активному знімку. Дає можливість підбирати індивідуальні настройки параметрів.
 7. Збереження. Дозволяє зберегти модифікований знімок.
 8. Вимірювання. Можливість проводити вимірювання довжини заданих відрізків і сумарної довжини. Є функція калібрування заданих змін (при отриманні зображення зі зразком відомої довжини), функція зміни калібрування датчика системи «За замовчуванням» і вимірювання кутів.
 9. Видалення. При видаленні зображення потрапляє в «Корзину.
 10. Збільшення. Можливо 2-х, 3-х, 4-х або 5-кратне збільшення отриманих візуальних даних. Знімок можна збільшити на весь екран, а також відкрити його через «лінзу» цікавлять розмірів, контрольовану мишею.
 11. Фарбування. Можливість регулювання сірих тонів за допомогою нанесення псевдоцветной фільтра.
 12. Перенесення знімка. Можливість перенесення даного знімка в базу даних іншого клієнта.
 13. Об'єднання пацієнта. Створення загальної бібліотеки знімків декількох пацієнтів.
 14. Імпорт. Перенесення знімка з сторонніх програм і зовнішніх носіїв (CD, флеш-карта, фотокамера і т.д.).
 15. Експорт. Перенесення даних з ПО на інші сумісні з системою зовнішні носії інформації.
 16. Використання різних зубних карт. Застосування індивідуальних, відповідних зубних кар для різних пацієнтів.
 17. Печатка. Функція друку зображень на аркуші А4 через принтер. Число знімків на одному аркуші паперу не обмежується програмою.
 18. Скасування виконаних завдань. В процесі обробки знімка можлива відміна кількох операцій і завдань.
 19. «Підсвічування» (виділення сегмента). Виведення сегмента зображення зі збільшеною контрастністю. Користувач має можливість самостійно визначити габарити захоплення.
 20. «Лінза» (збільшення сегмента). Можливість збільшити досліджуваний сегмент знімка і виведення його в такому вигляді на екран. Параметри збільшення і габарити захоплення визначає користувач.
 21. Порівняння 2 знімків. На монітор ПК одномоментно виводяться 2 рентгенівські знімки, при цьому можлива робота з ними. Наприклад, порівняння зображень зубів до і після проведення терапевтичних маніпуляцій.
 22. Отримання знімка. Функція передачі зображення пацієнту за допомогою сканера, камери або апарату генерації зображення.
 23. Псевдооб'ем. Штучне створення зайвого обсягу зуба для більш детального його дослідження.

Інтерфейс і основні функції програмного забезпечення радиовизиографа Dr.Suni

Повністю русифіковане ПО радиовизиографа Dr.Suni має максимально простий і комфортний інтерфейс. Він оснащений великими іконками, які дають можливість легко навчитися роботі з отримання, обробки та аналізу знімків пацієнтів.

Вартість радиовизиографа DR.SUNI (США) - 4 150 у.о.

Характеристики
Загальна інформація
Короткий опис Дентальний радиовизиограф Dr. Suni (USA)
Технічні характеристики
Характеристики Визиограф Dr.Suni создан на основе новейших рентгенодиагностических технологий и отменно подходит для применения его в стоматологических клиниками, объединяя в себе простую эксплуатацию и высокоэффективную работу стоматолога.
Технические характеристики визиографа Dr.Suni включают в себя:
антиударную защиту;
водонепроницаемость;
гибрид датчик-матрицу 3,2 мм CCD/CMOS;
моментальное появление снимка;
отсутствие необходимости синхронизировать аппарат с рентгеновской трубкой;
отсутствие технических ограничений на количество снимков;
радиационная нагрузка на 90% ниже пленки;
разрешение – от 22 пар линий на мм;
соединение датчика и провода усилено
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.