Рефлектор лобовий РМО-2

Рефлектор лобовий РМО-2

$19.00
  • Код товару: 531
  • Артикул: 531
  • Наявність: В наявності

Рефлектор лобовий РМО-2 - якісне медичне обладнання від Med-Technika

Рефлектор лобовий РМО-2 являє собою пристрій, завдяки якому лікар може оглянути у пацієнта носову, вушну порожнину і горло. Дана процедура реальна, завдяки спеціальному лобовому дзеркала, яке відображає світло на ту ділянку, який доктор хоче обстежити. Це виріб в більшості випадків можна побачити в кабінетах лікарів-отоларингологів.

Технічні характеристики

Лобовий рефлектор РМО-2 має фокусну відстань 175 ± 10 міліметрів. Діаметр отвору для спостереження становить 14 міліметрів. Цей виріб може дезінфікуватися. Для цієї процедури підходить м'який шматок тканини або ж марлевий тампон. Протирати саме дзеркало потрібно два рази, попередньо змочивши марлевий тампон в 3% розчині перекису. Рефлектор невеликого розміру. Його вага становить до 150 грам.

Гарантія, доставка і документація

Замовляючи даний медичне обладнання у нас, ви отримуєте на руки якісний виріб з усією необхідною документацією. У неї входять сертифікати якості, керівництво по експлуатації, декларація відповідності, а також керівництво з технічного обслуговування. Оплатити покупку можна:

  • готівкою;
  • безготівковим розрахунком.

Гарантія від виробника дається на термін від 3 до 24 місяців.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.