Апарат для надягання бахіл з ПВХ-плівки

Апарат для надягання бахіл з ПВХ-плівки

$1 200.00
  • Код товару: -
  • Наявність: В наявності
Доступні варіанти

Апарат робить бахіли зі спеціальної ПВХ-плівки за розміром взуття.

Оригінальність і технологічність цієї машини безперечні і справлять враження на Вас і ваших клієнтів. При цьому, в порівнянні зі звичайними машинами для надягання бахіл, він практично безшумний, компактний і простий в експлуатації.

Рекомендується для наступних установ:
1. Пологові будинки;
2. Травмпункти;
3. Реабілітаційні центри;
4. Лікарні та поліклініки;
5. Лабораторні та дослідні центри.

В апараті реалізована можливість регулювання температурного режиму, яке призначене для різних погодних умов (зима, літо).
Можна виставити режим роботи апарату, наприклад з 8-00 до 17-00, апарат сам включиться о 8-00, а виключиться о 17-00 годині, тобто його не потрібно вимикати з мережі.

Апарат працює майже безшумно, має велику пропускну спроможність і використовує дешевий витратний матеріал - ПВХ плівку. На спеціальній підставці апарату для бахіл знаходиться тонка плівка ПВХ. Відвідувач настає на неї і за допомогою теплого повітря плівка оплавляється і обертає взуття. Бахіли формуються безпосередньо на взуття, тому вони ідеально облягають взуття будь-якого розміру, їх зручно носити, вони не створюють дискомфорт. Такі бахіли зносостійкі і виключають можливість повторного використання.

З принципом роботи можна ознайомитися за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=RjigNAFi2HA

https://www.youtube.com/watch?v=p91tHTv5zG4

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.