Бандажі плечові

0
Бандаж для фіксації плечового суглоба Використовується при вивихах, розтягу зв'язок плечового пояса, ключиці і має протизапальну дію і фіксацію середн..
$25.00
Детальніше
0
Бандаж для фіксації плечового суглоба М'який неопреновий бандаж створює термо-компресію в області плечового суглоба Використовується при вивихах, розт..
$24.00
Детальніше
0
Бандаж для фіксації плечового суглоба М'який неопреновий бандаж створює термо-компресію в області плечового суглоба Використовується при вивихах, розт..
$24.00
Детальніше

Бандаж для плеча

Бандаж для фіксації плечового суглоба - це ортопедичне виріб, призначений для обмеження рухливості і зменшення навантаження при проблемах, викликаних різними ушкодженнями верхньої кінцівки та області ключиці. Фіксатор широко застосовується для дорослих і дітей і призначається фахівцем після проведення необхідної діагностики травми. Компанія МедТехніка пропонує вибрати з каталогу і купити бандаж на плечовий суглоб в Україні за прийнятною ціною.

В яких випадках призначають

Пошкодити плече і руку можна не тільки на тренуваннях, а й у побуті. Бандаж для плеча використовують для прискорення відновлення при:

 • спортивних травмах суглоба або м'язів;
 • невдалих падінь, які спричинили за собою вивих, забій або перелом будь-якої частини руки;
 • запальних процесах в суглобах верхньої кінцівки;
 • розтягуванні плечових сухожиль або м'язів;
 • операціях плеча або передпліччя і інших пошкодженнях.

Часткове знерухомлення правої або лівої руки послаблює хворобливі і неприємні ниючі відчуття, розслаблює мускулатуру і зв'язки, сприяє швидкій реабілітації після отриманих травм. До інших важливих функцій вироби відносяться:

 • підтримка і знерухомлення ключичного з'єднання;
 • поліпшення кровообігу, що особливо важливо при переломах і ударах;
 • нормалізація відтоку рідини від травмованої області.

В цілому, завдяки використанню ортопедичної пов'язки, одужання пацієнта проходить комфортніше і спокійніше. Бандаж на плечовий суглоб не дуже сильно перетягує пошкоджену область, частково обмежує руху пацієнта, а тому не викликає проблем і дискомфорту.

Різновиди та рекомендації щодо вибору

Існує кілька видів фіксатора плеча:

 1. лимитирующий обмежує рух тільки на ділянці пошкодження, сприяючи швидшому одужанню;
 2. підтримує застосовується для розвантаження проблемної області та дозволяє достатньо швидко усунути неприємні відчуття при ударах, розтягненнях і різних хворобливих проявах артриту, бурситу;
 3. мобілізують забезпечує надійну фіксацію, запобігаючи рухливість руки в разі перелому, розриву плечових або ключичних зв'язок.

Будь-яка модель служить свого роду захистом кінцівки, яка не дозволяє пошкодити її повторно. Призначити той чи інший різновид фіксатора повинен лікар. При виборі товару необхідно звертати увагу на:

 • матеріал, з якого він виготовлений;
 • розмір, який підбирають в залежності від обсягу грудної клітини;
 • ступінь фіксації, яка повинна відповідати тяжкості проблеми і сприяти якнайшвидшому одужанню пацієнта.

Бандаж плечової виготовляють з декількох видів тканин, серед яких найбільш поширені неопрен і еластан. Внутрішня поверхня може бути оброблена махровим або іншим м'яким матеріалом, який не пошкоджує шкірні покриви.

Неопрен - щільна прогумована тканина. Вона зберігає форму навіть після численних прань. При цьому матеріал надає масажний і прогріває ефект. Бандаж з неопрена часто вибирають спортсмени і пацієнти з травмами, які вимагають тривалої реабілітації, в тому числі після переломів, сильних ударів або вивиху.

Еластичні тканини типу еластану з додаванням бавовни зручні і практичні. Вони точно повторюють вигини тіла і мають достатню повітропроникністю. Ортопедичні пов'язки з таких тканин підходять пацієнтам, які отримали травми в жарку пору року або якщо шкіра реагує на синтетичні матеріали.

Бандаж для плеча в залежності від конструкції забезпечує жорстку, полужесткую або м'яку фіксацію. Лікування розтягнень, запальних процесів, розривів сухожиль вимагають різного підходу. Щоб максимально швидко прийти в норму після пошкодження, при виборі товару необхідно слідувати рекомендації лікаря. Тільки фахівець може визначити відповідну ступінь жорсткості пов'язки для обмеження рухливості кінцівки після отриманої травми. Правильно підібране виріб усуває неприємні відчуття, пов'язані з різними ушкодженнями.

Пропозиція від Медтехніка

У нашому інтернет-магазині представлено кілька моделей фіксуючої пов'язки для відновлення плечового пояса після травми. Товари виконані з якісних матеріалів і мають гарантії від виробника. Бандаж для фіксації плечового суглоба універсальний і може бути використаний для лівого або правого плеча.

У каталозі представлено короткий опис товару і актуальні ціни. Щоб купити підходящу модель, необхідно оформити замовлення на сторінці магазину або залишити особисті дані для зворотного дзвінка. Наш співробітник зв'яжеться з Вами, уточнить деталі замовлення, необхідність доставки і форму оплати.