Медичні халати

Суворі медичні халати, є спадщиною радянських часів, поступово відходять у минуле. На зміну їм прийшла зручна і красива медичний одяг, що відрізняється практичністю і функціональністю. Вироби, зшиті з сучасних матеріалів, забезпечують медпрацівникам захист і комфорт протягом усього робочого дня.

Вимоги до одягу для лікарів і медсестер

Незважаючи на те, що медичний костюм не передбачає єдиний фасон і може мати різноманітний крій, одяг для лікарів і молодшого медперсоналу повинна відповідати суворим вимогам:

  • Зручність. Одяг не повинна сковувати рухів доктора. Особлива увага приділяється фурнітурі, так як на одягання медичного костюма має йти мінімум часу.
  • Практичність. Так як медичний костюм передбачає щоденну носку, речі повинні витримувати велику кількість прань без втрати зовнішнього вигляду. Матеріал, що використовується для пошиття форми для докторів і медсестер, повинен бути стійким до деформації і вицвітання.
  • Функціональність. Фасон повинен припускати кишеньки, куди можна покласти ручку і інші дрібниці.
  • Гігієнічність. Тканина, використовувана для пошиття костюмів для медпрацівників, повинна добре пропускати повітря і не електризуватися. Також матеріал не повинен вбирати рідини, в тому числі кров.
  • Естетичність. Лікар повинен виглядати привабливо і викликати прихильність до себе, викликаючи у пацієнта довіру і почуття спокою. Крім того, гарний зовнішній вигляд надає впевненість в собі, що позитивно позначається на якості роботи медичних працівників.

Як вибрати медичний костюм

Великий вибір спеціалізованого одягу для працівників медицини пропонує компанія «МедТехніка». Ми більше 20 років працюємо на українському ринку, забезпечуючи постачання продукції медичного призначення.

У нашому каталозі представлені медичні халати і костюми для чоловіків і жінок, які відповідають найвищим вимогам. Вироби зшиті з тканини спецмедікал, яка була спеціально розроблена для медичних працівників.

Реалізована нами робочий одяг для лікарів і медсестер відрізняється різноманітністю фасонів і кольоровою гамою. Кожен виріб поставляється в декількох розмірах. Можливий вибір кольору обробки за бажанням замовника.

Скільки коштує медичний костюм

Ми прагнемо до того, щоб кожен медпрацівник мав можливість носити зручне, якісне і красиву форму. Тому, ціна на халат медичний і медичний костюм встановлена на загальнодоступному рівні. Придбати представлену в нашому каталозі одяг може кожен працівник системи охорони здоров'я.

На вибір покупців запропонована недорога і якісний одяг для лікарів різної спеціалізації, в тому числі хірургів, а також медсестер і співробітників аптек. Різноманітний дизайн і широкий діапазон цін дозволяють підібрати оптимальний товар кожного клієнта незалежно від величини бюджету і стилістичних переваг.

Як замовити одяг для медиків

Наша компанія прагне до взаємовигідного та довгострокового співробітництва, гарантуючи покупцям якісний сервіс і зручність. Оформлення онлайн замовлення на сайті нашого інтернет-магазину відніме у покупця не більше 5 хвилин.

Щоб купити медичний костюм або халат, виберете в каталозі вподобану модель, вкажіть необхідну кількість, розміри, колір обробки та інші параметри, а потім помістіть товар у віртуальний кошик. Після цього можна продовжити покупки або перейти до оформлення замовлення.

Оплата і доставка

Ми пропонуємо покупцям замовити спеціалізований одяг для медпрацівників з доставкою в будь-яку точку України. Перевезення замовлень здійснюється транспортними компаніями на вибір клієнта.

Оплатити товар, що купується покупці можуть за безготівковим розрахунком, перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок компанії «МедТехніка». Для замовників, які обрали доставку медичного одягу транспортною компанією «Нова Пошта», можлива оплата при отриманні товару.

Якщо вам потрібно купити медичний халат або медичний костюм, звертайтеся в компанію «МедТехніка». Найкраще поєднання ціни та якості товарів, а також швидку поставку товарів гарантуємо!