Лікарняне ветеринарне обладнання

0
Джгут можна використовувати при наданні першої допомоги, також він є інструментом для самолікування. Він виконаний з бавовни і теріленового шовку, без..
$1.70
Детальніше
0
Габаритні розміри: Довжина 220 см, Довжина полотна 185 см, Ширина полотна 50 см...
$103.85
Детальніше
0
Ноші м'які медичні застосовуються як додатковий засіб при перенесенні тварин із важкодоступних місць, а також в будинках з вузькими сходовими маршами,..
$52.67
Детальніше
0
Столик є розбірною конструкцією, виконаною з двох бічних стійок, до яких нарізним сполученням кріпляться два тримачі полиць і поперечна консоль. На тр..
$106.40
Детальніше
0
Столик являє собою конструкцію, виконану з уніфікованих елементів. Конструктивною базою є дві з'єднані боковини. На боковинах встановлені дв..
$124.60
Детальніше
0
Стіл складається з металевого каркаса, звареного з труб прямокутного і круглого перерізу, на якому укріплена стільниця.Без матраца, стільниця виготовл..
$213.90
Детальніше
0
Призначення: призначений для розміщення інструментів, матеріалів і медикаментів, необхідних для виконання хірургічних операцій. Столик є збірно-зварен..
$127.10
Детальніше
0
Шафа медична являє собою збірно-зварену конструкцію. Каркас шафи виконаний з листа товщиною 2 мм, задня і бічні стінки облицьовані склом, товщиною не ..
$320.70
Детальніше
0
Шафа медична ШМ-1C призначена для зберігання інструментарію та матеріалів, необхідних в медицині, в усіх типах медкабінетів...
$331.80
Детальніше
0
Конструкція рамки ширми виконана зі сталевої профільної труби з полімерним покриттям. Полотнище з поліестеру, легко піддається обробці. Секції мають о..
$153.20
Детальніше
0
Штатив для крапельниць застосовується для розміщення ємностей з фізіологічними і лікарськими розчинами при проведенні медичних процедур. Складається з..
$21.25
Детальніше
0
Штатив для крапельниць застосовується для розміщення ємностей з фізіологічними і лікарськими розчинами при проведенні медичних процедур. Складається з..
$24.00
Детальніше
0
Опис. Безпечний і компактний настільний прилад, за допомогою якого можна легко утилізувати використані голки і шприци, завдяки вбудованому спалювач і ..
$246.10
Детальніше
0
Столик являє собою конструкцію, виконану з уніфікованих елементів. Конструктивною базою є дві з'єднані боковини. На боковинах встановлені дв..
$96.10
Детальніше

До даної категорії лікарняного ветеринарного обладнання відносяться одні з найбільш затребуваних інструментів і медтехніки, необхідних для надання першої допомоги і обладнання ветеринарних клінік і кабінетів. Далі розглянемо представлені в нашому каталозі товари:

Обладнання кабінетів для ветеринара

До важливих атрибутів, які обов'язково повинні бути присутніми у ветеринарному кабінеті при проведенні операції або іншої процедури, відносять такі:

  1. Перший в разі потреби - стіл (інструментальний). Як випливає з назви, на ньому розташовуються всі важливі інструменти, потрібні для проведення будь-якої процедури, медикаменти, а також операційні і перев'язувальні матеріали. Має габарити (мм): 710 x 515 x 870. За масою зазвичай становить не більше 16 кг. для зручності транспортування.
  2. Перев'язувальний стіл. За структурою являє собою металевий каркас, на якому закріплена стільниця, виготовлена зі сталі з антикорозійним покриттям. Матрац відсутня. На ньому розташовуються хворі, яким необхідно виконати перев'язку, накласти гіпс, або провести невелике оперативне втручання.

Технічна характеристика: стіл має висоту 1950 (+/- 50) мм., Ширину - 600 (+/- 50) мм., Довжину - 800 (+/- 50) мм., І масу приблизно 60 кг.

Асортимент ветеринарного інструментарію

Першим за списком і за значимістю йде, безумовно, ветеринарний кровоспинний джгут. Засіб призначений для надання першої допомоги, в певній мірі воно є інструментом для самолікування.

Принцип дії наступний: джгут прийнято використовувати для того, щоб здавлювати м'які тканини пошкодженої кінцівки, щоб тимчасово зупинити кров. Також використовується для тимчасово виведення пошкодженої кінцівки із загального кровотоку.

Загальні вказівки по використанню

  • джгут слід обернути навколо пошкодженої кінцівки і зафіксувати;
  • ремінь обов'язково повинен знаходитися в натягнутому стані;
  • далі йде трохи відпустити фіксатор;
  • натиснути кнопку і відповідно відпустити джгут.

Пошкоджена кінцівку буде надійно зафіксована.

засоби транспортування

Далі за списком лікарняного ветеринарного обладнання йдуть засоби, що використовуються для транспортування постраждалих тварин. А саме, носилки.

За структурою являють собою брезентову каркасну конструкцію, що має наступні параметри: довжина носилок - 220 см., Довжина робочої частини (полотна) становить 185 см., А ширина останньої - 50 см.

З питань придбання будь-якого ветеринарного обладнання оптом і в роздріб - звертайтеся до нас за номерами телефонів в будь-якому місті України. Ми працюємо вже більше 24 років на ринку поставок медичного обладнання в усі типи медичних установ.