Автоклави на 18 літрів

0
Відповідає вимогам стандарту EN13060 до стерилізаторів типу «В». Під час циклу стерилізації на дисплей реального часу виводяться всі дані. Автоматична..
$2 725.00
Детальніше
0
Даний апарат створений із дотриманням стандарту EN13060 до стерилізаторів типу "В". При здійсненні циклу стерилізації на дисплей виводяться дані про т..
$2 500.00
Детальніше
0
Даний апарат створений із дотриманням стандарту EN13060 до стерилізаторів типу "В". При здійсненні циклу стерилізації на дисплей виводяться дані про т..
$2 970.00
Детальніше

Автоклав - використовуваний в поліклініках і лікарнях агрегат, призначений для стерилізації медичних інструментів. Обробка водяною парою під великим тиском забезпечує високий рівень стерильності, що відповідає вимогам санітарних норм. Використання автоклава дозволяє домогтися максимального ефекту - пристроїв, які змогли б забезпечити аналогічний рівень дезінфекції, не існує.

Сфера застосування

В автоклаві стерилізують використовувані при виконанні хірургічних операцій, різних процедур і маніпуляцій медичні та стоматологічні інструменти, які в процесі експлуатації контактують з тканинами, кров'ю, слиною, шкірних покривів і слизовими оболонками.

Автоклав вважається одним з обов'язкових елементів оснащення медичних установ і повсюдно застосовується в лікувально-профілактичних установах, таких як лікарні, поліклініки, в тому числі стоматологічні, косметичні кабінети. Також автоклави використовують для дезінфекції інструментів в перукарнях і манікюрних салонах.

Стерилізацію медичних інструментів за допомогою автоклава рекомендує Всесвітня організація охорони здоров'я. Крім того, використання автоклавів в установах охорони здоров'я наказано санітарними нормами, затвердженими Міністерством охорони здоров'я України.

Принцип дії

Знищення патогенних бактерій в процесі дезінфекції інструментів в автоклаві проводиться гарячою парою під великим тиском. Апарат має міцні товсті стінки і повністю герметичний.

Усередині автоклава є камера для інструментів, паровий котел, де проводиться нагрів води і створюється пар, манометр для контролю тиску, кран для виходу повітря, а також термометр, призначений для вимірювання температури всередині агрегату.

Для дезінфекції інструменти поміщають в камеру автоклава, після чого включають пристрій. Процес обробки інструментів можна розділити на 3 основних етапи:

 • підготовка (створення тиску і пара);
 • робота під тиском (безпосередньо знезараження інструментів);
 • просушування (охолодження інструментів).

Апарат може працювати в двох режимах:

 • щадному (+120 ° С, 1,1 атм, 45 хвилин);
 • більш жорсткому (+132 ° С, 2 атм, 20 хвилин).

види автоклавів

Медичні автоклави можна розділити за способом завантаження інструментів на:

 • вертикальні;
 • горизонтальні.

У горизонтальних автоклавах створюється ефект протитиску, що дозволяє використовувати їх для стерилізації тендітних інструментів.

За способом видалення повітря з камери автоклави діляться на:

 • гравітаційні;
 • Форвакуумні.

Також автоклави розрізняють за способом установки:

 • настільні;
 • колонного типу.

Автоклави дзвонового типу мають великий обсяг камери і використовуються у великих лікувальних установах. Настільні апарати оптимальні для невеликих лікарень, стоматологічних клінік і кабінетів, косметологічних салонів. Одним з найбільш затребуваних є автоклав 18 літрів, який простий в експлуатації і не займає багато місця.

Як замовити автоклав

Якщо ви хочете замовити автоклав - скористайтеся пропозицією нашого інтернет-магазину «МедТехніка». Наша компанія більше 20 років працює на ринку медичного обладнання та забезпечує поставку товарів медичного призначення в усі регіони України. Реалізована нами продукція відрізняється високою якістю і відповідає найсуворішим санітарним стандартам. За брешемо роботи наша компанія забезпечила технікою безліч лікарень і різних медичних установ. На все автоклави, представлені в каталозі, надається гарантія якості.

Щоб купити автоклав на 18 літрів, оформите заявку на поставку товару в телефонному режимі. Також замовити апарат можна на сайті компанії. Доставка техніки виробляється транспортними компаніями за вибором покупця. Оплата замовлень здійснюється за безготівковим розрахунком. Для замовників, які вибрали доставку транспортною компанією «Нова Пошта», доступна оплата післяплатою.

Якщо ви хочете купити автоклав на 18 л, який відповідає санітарним стандартам, звертайтеся в компанію «Медтехніка». Найкраще співвідношення якості і ціни гарантуємо!