Стерилізаційне та дезінфекційні ветеринарне обладнання

0
Призначення: підставка призначена для установки на ній стерилізаційних коробок в операційних і перев'язувальних кабінетах лікувальних установ...
$131.94
Детальніше

У медицині не можна переоцінювати важливість стерилізації та процедур дезінфекції. Ветеринарія - окрема галузь медицини, для якої потрібен спеціальний обладнання . Рентабельність сучасних дезінфекційних машин, собівартість всіх проведених ними маніпуляцій залежать від загального коефіцієнта використання. Чим довше служить придбаний механізм, чим більше різноманітних завдань він здатний виконати, тим відповідно вище він цінується.

Функціональні завдання дезінфекційних апаратів

За допомогою спеціальних дезінфекційних механізмів можна проводити:

  • дезінфекцію;
  • дезінсекцію приміщень, використовуючи гарячі / холодні розчини, різноманітні суспензії, аерозолі і суспензії;
  • побілку приміщень;
  • санітарну промивку;
  • обмивання і ретельне обприскування тварин лікувальними інсектицидами;
  • аерозольна обробка інсектицидами тварин;
  • детоксикація (застосовується, коли тварина отруєно ОВ);
  • обприскування садів;
  • санітарна промивка майданчиків, асфальтованих доріг;
  • зрошення грунту / газонів по території.

Роботи проводять запрошені фахівці - ветеринари і санітари ветеринарних служб.

Крім самих апаратів можна придбати окремо підставки, на яких можна встановлювати стерилізаційні коробки для більшої зручності у використанні для перев'язок і проведення операцій.

У каталозі представлена докладна інформація стосовно кожного товару. Його характеристики, функціональне призначення, вартість. Покупці, хто вже придбав схожий товар, можуть залишити розгорнутий відгук, приклавши знімки і опис продукції. Це допомагає новим користувачам оцінити пристрій. Також зацікавлені відвідувачі можуть поставити конкретне запитання, що стосується властивостей товару в окремій вкладці.

Якісне медичне обладнання дозволяє повністю оснастити ветеринарний кабінет. І апарати для проведення дезінсекції та інших очисних робіт просто необхідні. Стерилізація приміщень повинна проводитися часто, мінімум раз в день. Сучасні апарати допомагають полегшити задачу по обробці приміщень, проведенні різних процедур з тваринами і очищення території.

Детальний опис призначення апарату допомагає правильно вибрати модель. Заодно прикинути її фактичні розміри, що також важливо.

Додаткова інформація

Компанія МедТехніка надає гарантію на кожен товар, що купується. У нас можна без проблем придбати якісне і недороге обладнання. Широкий вибір, продумана система оформлення замовлення і швидкої доставки. Є гарантія і можливість провести ремонт на випадок, якщо апаратура зламається.

Будь-які питання можна задати консультантам компанії. Грамотні фахівці підкажуть, які моделі обладнання більш ефективні в тому чи іншому випадку, чи варто купувати щось додатково. Це зручно, особливо для новачків, хто тільки замовляє необхідні апарати і поки не знає всіх тонкощів їх роботи.