Кип'ятильники дезінфекційні

0
Кип'ятильник дезінфекційний електричний Е-34 призначений для стерилізації кип'ятінням у дистильованій воді хірургічного інструменту та медичного прила..
$100.00
Детальніше
0
Стерилізатори медичні (кип'ятильники) електричні дезінфекційні Е-40 призначені для дезінфекції кип'ятінням у воді хірургічних інструментів...
$148.00
Детальніше
0
Кип'ятильник дезінфекційний паровий використовують для стерилізації, шляхом кип'ятіння в дистильованій воді хірургічного інструментарію та медичних пр..
$18.00
Детальніше
0
Кип'ятильник дезінфекційний паровий використовують для стерилізації, шляхом кип'ятіння в дистильованій воді хірургічного інструментарію та медичних пр..
$41.00
Детальніше
0
Кип'ятильник дезінфекційний електричний Е-22 призначений для дезінфекції кип'ятінням у воді медичних інструментів. Напруга, В 220 Потужність, ВА 500 О..
$55.00
Детальніше
0
Кип'ятильник дезінфекційний Е-67 застосовується для дезінфекції кип'ятінням у воді хірургічних інструментів. Основні деталі виконані з нержавіючої ста..
$915.93
Детальніше

Кип'ятильник дезінфекційний - це апарат для знезараження медичного інструментарію, багаторазових шприців, катетерів, посуду за допомогою кип'ятіння їх у дистильованої воді при тиску рівному атмосферному. Подібний пристрій є обов'язковим у всіх державних ЛПУ, приватних клініках і кабінетах, оскільки дозволяє швидко і ефективно провести дезінфекцію багаторазових предметів медичного призначення.

Конструктивні особливості

Медичний кип'ятильник являє собою прямокутну коробку з металу з кришкою (знімною). Він складається з:

 • корпусу;
 • кришки (з ручками);
 • підношення (сітчастого лотка);
 • захоплень;
 • нагрівального елементу;
 • електропроводу,
 • ніжок.

Корпус і кришка зазвичай виконані з корозійностійкої сталі або латуні, а захоплення і ручки з поліетилену або ебоніту.

види

Дезінфекційні кип'ятильники розрізняються за кількома принципово важливими параметрами:

 • по конструкції (підлогові або настільні);
 • за способом нагріву (електричні, вогневі, парові, паровий);
 • за місцем використання (стаціонарні або переносні);
 • за обсягом камери в літрах (0,4; 0,75; 2,5; 4,0).

В даний час активно застосовується 2 типу кип'ятильників: паровий і електричний. Функціонування парового апарату засноване на обробці інструментарію паром і окропом. Нагрівання агрегату відбувається із зовні за допомогою електричної плити. Більш сучасними і оптимальними з боку пожежної безпеки є електричні кип'ятильники. У них нагрів відбувається за рахунок електричного нагрівального елементу.

Вибір виду кип'ятильника залежить від особливостей і потреб вашої клініки. Так, якщо лікувальний заклад велике, при цьому має окреме приміщення для дезінфекції медичного інструментарію, то перевагу віддають стаціонарного, т. Е. Підлогового приладу з великою камерою. А для приватного кабінету досить камери з малим об'ємом, переносний, настільної.

Купити кип'ятильник дезінфекційний в Україні

Наш магазин медичного обладнання « Медтехніка » пропонує вам придбати дезінфекційні кип'ятильники за найдоступнішими цінами в Україні. У нашому каталозі ви знайдете найбільш популярні моделей кип'ятильників, які прослужать вам довгі роки, оскільки співпрацюємо ми тільки з перевіреними постачальниками.

Оформіть замовлення прямо зараз і забезпечте свою клініку якісним медичним обладнанням!