Хірургія

0
Класифікація апаратів: - Вид кліматичного виконання - УХЛ 4.2; - Залежно від стійкості до механічних впливів при експлуатації апарати відносяться до г..
$2 100.00
Детальніше
0
Хірургічний відсмоктувач - це один з незамінних інструментів в хірургічному блоці, оскільки він дає можливість позбутися від рідин та різноманітного б..
$199.84
Детальніше
0
Застосування EB03 застосовується в різних хірургічних втручаннях, таких як загальна хірургія, дерматологія, пластична хірургія, ендоскопія, судин..
$4 375.00
Детальніше
0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ: при резекції шлунка, для ушивання дванадцятипалої, тонкої і товстої кишок з перітонізаціей їх кінців, а також для ушивання тканин легк..
$1 248.92
Детальніше
0
Кліпси виготовлені з титанового дроту медичної чистоти. Спеціальна форма кліпс забезпечує повне змикання кліпси. Висока еластичність кліпс і внутрішні..
$1.44
Детальніше
0
Призначена для додаткового місцевого освітлення оперованого ділянки при хірургічних операціях. Лампа складається з освітлювального пристрою і м'якого ..
$36.24
Детальніше
0
Ця модель відрізняється ергономічним дизайном і призначена для відсмоктування в'язкої рідини, такої як гній, слиз і кров. Портативний відсмоктувач ОХ-..
$145.00
Детальніше
0
Ця модель відрізняється ергономічним дизайном і призначена для відсмоктування в'язкої рідини, такої як гній, слиз і кров. Портативний відсмоктувач ОХ-..
$179.00
Детальніше
0
Технічні характеристики: Розмір столу 2100 мм × 500 мм Висота в самому нижньому положенні: ≤700 мм Висота в самому верхньому положенні: ≥1030 мм Діапа..
$12 608.18
Детальніше
0
Операційні столи серії HFease400 адаптовані до різних вимог до положень столу для різних хірургічних маніпуляцій. Ви завжди зможете вибрати один зі ст..
$11 222.00
Детальніше
0
Стіл операційний Heal Forсe 200 Магазин «МедТехніка», лідер продажів медичного обладнання в Україні, представляє стіл операційний Heal Forсe 200. Моде..
$5 512.00
Детальніше
0
Стіл операційний універсальний призначений для проведення загальнохірургічних, оториноларингологічних і гінекологічних операцій. Легкість в управлінні..
$4 099.62
Детальніше
0
Стіл операційний універсальний призначений для проведення загальнохірургічних, оториноларингологічних і гінекологічних операцій. Легкість в управлінні..
$2 768.86
Детальніше

Хірургічне обладнання є невід'ємною частиною в оснащенні стаціонарних операційних і кабінетів хірурга в умовах амбулаторії. Різні корисні модифікації і сучасні пристрої можуть значно знизити ризик від операції, при цьому посприяти якнайшвидшому одужанню хворого. Від якості даної продукції безпосередньо залежить життя пацієнта. Саме тому до її вибору варто підійти з усією серйозністю.

Яке обладнання для хірургії ми пропонуємо

У нашому каталозі ви зможете знайти такі товари хірургічного призначення:

  • Універсальний операційний стіл з гідравлічним регулятором висоти. Підійде як для невеликих операційних, так і для великих Оперблок багатопрофільної лікарні;
  • Відсмоктувач хірургічний. Призначений для відведення різних рідин (кров, гній, слина, вміст кишечника) з операційного поля;
  • Високочастотний е / хірургічний апарат. Основне призначення - висічення м'яких тканин в ході виконання оперативного втручання. Застосовується практично у всіх хірургічних галузях;
  • Зшивачі тканин і органів УТО-70. Використовується в абдомінальній і торакальної хірургії для накладення дворядного скобового шва;
  • Нестерильні титанові кліпси. Знаходять застосування в лапароскопічної практиці при Кліпування кровоносних судин, жовчних проток і інших порожнистих органів.

Правильний вибір хірургічного обладнання

Найголовніший критерій - це надійність і безвідмовність роботи пристрою. Обов'язково перевіряйте працездатність електричного обладнання до початку операції. Так ви зможете зберегти дорогоцінні хвилини, витрачені на пошук заміни.

Доступ до різних пристроїв і елементів операційної повинен бути зручним, елементи інтер'єру не повинні заважати переміщенням хірурга і решти медичного персоналу. Будь-яке обладнання (в разі необхідності) швидко витягується і втягнений. Справа в тому, що в хірургічній практиці на першому місці стоїть скорочення часу операції.

оформлення замовлення

У нашому інтернет-магазині ви зможете вигідно купити хірургічне обладнання за доступною ціною. Вся продукція підтверджена сертифікатами якості, відповідно, може бути використана в операційних різної комплектації.

Ми здійснюємо доставку по всій території України за участю різних транспортних компаній. Створіть сучасну і функціональну операційну! Телефонуйте і замовляйте обладнання для хірургії в інтернет-магазині « Медтехніка »!