Інгалятори (небулайзери)

0
Опис: Ультразвуковий інгалятор "Вулкан 1" призначений для отримання лікарських аерозолів, що володіють високою здатністю проникати в легені. Аерозольн..
$596.00
Детальніше
0
Це компактний медичний пристрій, призначений для ефективної подачі призначених лікарем ліків у бронхи. За умов правильного користування та обслуговува..
$28.00
Детальніше
0
Це компактний медичний пристрій призначений для ефективної подачі призначених лікарем ліків у бронхи. За умов правильного користування та обслуговуван..
$29.00
Детальніше

Багато захворювань вимагають лікування з місцевим впливом на хворе місце за допомогою інгаляцій. Провести цю процедуру підручними засобами непросто. Для цього використовують спеціальні інгалятори.

види інгаляторів

У медицині застосовуються парові інгалятори (в основному для лікування недуг верхніх дихальних шляхів) та інгалятори-небулайзери. Другий вид інгаляторів купити в Україні можна тільки в спеціалізованому магазині.

Небулайзер можна розділити на кілька основних груп, а саме:

  1. Ультразвукові. Даний вид інгаляторів розпорошує діючий препарат до стану аерозолю і доставляє дрібні його частки навіть у найвіддаленіші куточки дихальної системи. Його конструкція передбачає наявність невеликої пластини, вібрації якої впливають на стан ліки. Кожен апарат даного типу може за 15 хвилин розпорошити і ввести в проходи дихальних шляхів від 15 до 30 мл препарату. Вони невеликі за розміром і вагою, а для лікування з їхньою допомогою використовують трав'яні настої або лужні розчини. Можлива наявність дихальної маски, що дозволяє застосовувати інгалятор і в лежачому положенні. Для лікування дітей досить поставити інгалятор біля місця, де грає дитина, і включити технічне пристосування, яке створить навколо малюка невелике лікувальний хмарка;
  2. Компресорні. Ці моделі більш універсальні в застосуванні препаратів, але при цьому мають більші розміри й вагою. Працюючи, такий інгалятор створює фоновий шум, який може дратувати пацієнта. Його практично неможливо транспортувати до дитини, що призводить до деяких незручностей при лікуванні маленьких дітей;
  3. Електронно-сітчасті. Принцип роботи таких інгаляторів мало відрізняється від ультразвукових. В даному випадку використовуються наднизькі частоти, що дозволяє привести в стан аерозолю більшість гормональних препаратів, антибіотики, а також муколітики. Це дозволяє розширити спектр хвороб, які піддаються лікуванню даними методами.

Найпростіший спосіб купити в Україні інгалятор з потрібними параметрами - це створення замовлення на сторінках нашого інтернет-магазину " Медтехніка ". В якому б куточку країни ви не знаходилися, ми завжди доставимо потрібну вам медичну техніку.