Ендоскопічне обладнання

0
Бронхоскоп з волоконної оптикою Б-ВО-3-1 призначений для візуальної оцінки стану стінок трахеї і слизової оболонки бронхів до рівня субсегментарних ро..
$8 021.67
Детальніше
0
Відмінні риси ендоскопів 20-й серії: • оснащення фіксаторами дистального кінця; • нова конструкція окуляра; • перенесення виведення аспірації в роз'єм..
$13 423.08
Детальніше
0
особливості: Біопсійний колоноскоп герметичний з волоконної оптикою - одна з різновидів обладнання, що відноситься до класу гнучкої ендоскопії. Апарат..
$13 846.15
Детальніше
0
опис: Призначений для огляду слизової заднього проходу, прямої і сигмовидної кишки, а так само для введення через ректоскопіческіе трубки різних інстр..
$290.00
Детальніше
0
Трансформатор призначений для харчування низьковольтних (від 6 до 13 В) ламп розжарювання офтальмологічних та ендоскопічних приладів. Струм навантажен..
$42.31
Детальніше
0
Призначений для огляду чоловічої та жіночої уретри і застосовується як для діагностичних, так і для терапевтичних заходів. Під контролем уретроскопа м..
$102.53
Детальніше
0
Опис. Призначений для візуального дослідження внутрішньої поверхні сечового міхура і промивання його, катетеризації обох сечоводів і проведення ендове..
$341.92
Детальніше

Медицина постійно розвивається завдяки впровадженню новітніх методів дослідження і устаткування для них. Ендоскопія - це малоінвазивний, прогресивний і високоефективний спосіб діагностики. Спеціальний прилад дозволяє отримати відеозображення досліджуваних органів і порожнин людського організму. Це дослідження широко застосовується для проведення діагностичних маніпуляцій і хірургічних операцій. Успіх даної технології залежить від навичок лікаря і особливостей клінічного випадку. Ендоскопічне обладнання, його характеристики і якість - найважливіші параметри, що впливають на результат дослідження, а також результат операції.

Види ендоскопічного обладнання

Будь-ендоскопічний інструмент, незалежно від свого виду і призначення, має базову комплектацію: освітлювальний прилад і спостережна система.

Особливості пристрою апарату розрізняються залежно від досліджуваного органу, профілю кабінету або відділення, в якому проводять дослідження. розрізняють:

  1. Оглядовий ендоскоп - припускає виключно огляд порожнин і органів, які вони містять.
  2. Біопсійний ендоскоп - дозволяє провести забір матеріалу під відеоконтролем.
  3. Операційний ендоскоп - застосовується при проведенні діагностичних маніпуляцій, хірургічних втручань на різних органах і системах.

У нашому каталозі представлено кілька сучасних, при цьому дуже надійних товарів від перевірених постачальників, які давно зарекомендували себе на ринку. Ви можете знайти тут ендоскопи, призначені як для діагностичних маніпуляцій, так і хірургічних втручань на різних органах і системах:

  • комбінований уретроскопію;
  • операційний цістоуретроскопіі з волоконним світлодіодом;
  • оглядового ректоскоп;
  • дитячий ректоскоп;
  • біопсійний герметичний колоноскоп з волоконним світлодіодом;
  • біопсійний гастродуоденоскоп з волоконним світлодіодом;
  • бронхоскоп з волокнистої оптикою.

Крокуйте в ногу з часом

Ми пропонуємо вам купити сучасне ендоскопічне обладнання за найдоступнішою вартості. Великий вибір, зручна навігація по сайту і проста онлайн-форма для замовлення дозволить зробити вигідне капіталовкладення за лічені хвилини.

Ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні, використовуючи послуги різних компаній. Також нашим клієнтам доступно кілька способів оплати товарів: переклад на банківську картку або оплата післяплатою.

Створіть сучасну клініку, укомплектовану за останнім словом техніки, разом з нашим інтернет-магазином « Медтехніка »!