Апарати штучної вентиляції легенів

0
Цей апарат ШВЛ має пневмопривід та контролюється мікрокомп'ютером. Включає в себе наступні функції: IPPV (ШВЛ з переміжним позитивним тиском), A/C (пі..
$3 900.00
Детальніше
0
Інтерфейс користувача Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з високою роздільною здатністю та чіткою графікою Тип ..
Ціна за запитом
Детальніше
0
Надзвичайні показники продуктивності 12,1-дюймовий сенсорний екран з бажаними колірними схемами Підтримка дорослого і педіатричного режимів вентиляції..
$21 015.00
Детальніше

ШВЛ - купити апарат штучної вентиляції легенів

Для підтримки нормальної життєдіяльності організму в умовах проведення тривалих хірургічних операцій або при клінічних проявах гіпоксії застосовують апарат вентиляції легенів, представлений вашій увазі в нашому каталозі. Основне призначення пристрою - виведення вуглекислоти та наповнення артеріальної крові киснем. Завдяки використанню апаратів ШВЛ забезпечується природний газообмін. А в більш складних випадках при серйозних порушеннях дихальних ритмів прилад дозволяє повністю компенсувати нездатність пацієнта дихати самостійно. Компанія Медтехніка пропонує можливість купити апарат ШВЛ з доставкою по Харкову, Києву та Україні в цілому.

Апарат штучного дихання: принцип роботи

Апарат ШВЛ - це пристрій для підтримки роботи дихальної системи людини дозволяє повітряної газової суміші з необхідною концентрацією кисню вільно надходити в легені хворого. Воно в точності має імітувати роботу дихальної системи з дотриманням циклічності подачі повітря і його обсягів. Основними складовими елементами приладу є виконавчий і керуючий блоки. Управління здійснюється за рахунок системи клапанів, датчиків, електронних схем. Інформація про дихальних режимах відображається на моніторі.

Виконавчий блок передбачає наявність:

 • повітряних балонів для стисненого кисню або централізованої магістралі подачі кисню;
 • компресора або централізованої подачі стисненого повітря;

Сучасний апарат для штучного дихання є високотехнологічним пристроєм, підтримуваним численні режими, завдяки яким протягом тривалого періоду часу забезпечується нормальна дихальна функція організму у пацієнтів різного віку. Подача кисню в бронхи і легені здійснюється через маску, або інвазивних методом через повітропровід, який вводиться через ніс або ротову порожнину в трахею пацієнта. Даний спосіб використовується для короткочасного підтримки життєздатності.

В інтернет-магазині компанії Медтехніка ви маєте можливість придбати апарат штучної вентиляції останніх моделей, які максимально точно синхронізуються з поточним станом хворого і здатні працювати в автономному режимі. Прилади обладнані сигнальною тривожної системою, яка спрацьовує при порушенні встановлених параметрів дихання. Їх важлива перевага - просте управління і швидке налаштування необхідних параметрів: дихальний обсяг, частота експірації і інспірації (вдих-видих), концентрація кисню, безпечне тиск, час утримання повітря.

Різновиди апаратів ШВЛ

Пристрої для подачі повітряної суміші в легені класифікуються за цілою низкою параметрів в залежності від конструкції, системи управління, призначення, масово-габаритних характеристик, підтримуваних робочих режимів:

 • вікова категорія - для підтримки життя новонароджених, дітей до року, дітей від шести років і дорослих;
 • принцип дії - з електричним стимулятором дихання, для зовнішнього або інвазивного застосування з воздуховодом в трахею пацієнта;
 • тип приводу - електричний від мережі 220 Вольт, пневматичний, комбінований, ручний;
 • тип пристрою для управління режимами - з мікропроцесором, або без нього.

В даному розділі нашого каталогу ви знайдете ШВЛ апарат стаціонарного типу з вбудованим компресором і широкими можливостями налаштувань режимів вентиляції легенів. Наявність кольорового TFT-дисплея і інтуїтивно зрозумілої системи управління дозволяє легко і швидко налаштувати апарат, встановивши рівень тиску, частоту, нижні і верхні піки тиску, склад повітряної суміші та ін.

Застосовувати апарат для штучної вентиляції легенів від компанії Медтехніка доцільно в відділеннях інтенсивної терапії, реанімації, в хірургічних кабінетах приватних і державних медустанов. Область застосування ШВЛ апаратів поширюється практично на всі галузі сучасної медицини та хірургії.

Купити апарат ШВЛ в Україні

Наша компанія спеціалізується на продажі та виробництві обладнання для клінік і лабораторій. Також ми поставляємо українському споживачеві обладнання від відомих компаній виробників. Якщо вас зацікавила ціна на апарат ШВЛ, дізнатися її ви зможете на сайті інтернет-магазину, або зв'язавшись з менеджерами Медтехніка в Харкові. Наші переваги:

 • конкурентні ціни;
 • тривала гарантія;
 • сервісні послуги, гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • оперативна доставка;
 • надання професійних консультацій.

Для отримання більш детальної інформації про апарати ШВЛ та іншому обладнанні звертайтеся до наших консультантів.