Кювез для новонароджених

0
Наш неонатальний інкубатор з обладнанням для фототерапії забезпечує стабільне середовище перебування новонароджених пацієнтів і забезпечує терапію най..
$6 457.00
Детальніше
0
Будучи нашим кращим неонатальним інкубатором, даний пристрій це не просто неонатальний інкубатор, підключений до пристроїв фототерапії. Складна і про..
$8 748.00
Детальніше
0
Інкубатор неонатальний YXK-2000G Особливості: Подвійні стінки камери. Зволоження за допомогою ультразвукового розпилення. Окрема настройка і вимір вол..
$6 067.00
Детальніше
0
Неонатальний інкубатор YXK-2000GA оснащений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що відображає температуру, просунутою системою терморегуляції, зручною ..
$3 990.00
Детальніше

Інкубатори для новонароджених: купити кювез в Україні

Поява нового життя — величезна радість молодого сімейства. Але для самого малюка це складне випробування, адже доводиться адаптуватися до умов поза материнським лоном. А якщо дитина народилася передчасно з дефіцитом ваги, її поміщають у спеціальний інкубатор для новонароджених, усередині якого підтримується оптимальний мікроклімат для нормального розвитку та проведення інтенсивної терапії. Це обладнання має обов'язково бути на озброєнні в будь-якому пологовому будинку для проведення реанімаційної підтримки малюків у перші дні життя. У Харкові та з доставкою по Україні купити інкубатор для новонароджених можна в нашій компанії, яка займається постачанням медичного обладнання з 1990-х років.

Кювез (інкубатор неонатальний): опис та характеристики

Саме слово «кювез» з французької перекладається як « квочка ». Відповідно, така назва багато говорить про призначення цього апарату: інкубатор для новонароджених – це складний технічний пристрій із прозорою камерою, в якій можна створювати необхідні умови для лікування та виходжування малюків. Зразки сучасного обладнання для пологових будинків, представлені в нашому каталозі, мають великий функціонал, від якого безпосередньо залежить і ціна на кювез для недоношених:

  • термостатний купол дитячої камери для підтримки заданих температур та забезпечення конвекційної циркуляції повітря;
  • точне регулювання температури в межах 0,1 градуса завдяки сервоконтролеру з мікропроцесором;
  • інкубатор для недоношених дітей оснащений пристроями ультразвукового розпилення рідини, завдяки чому підтримується стабільний відсоток вологості всередині камери;
  • нагрівальний елемент для повітря та рідини;
  • численні датчики контролю мікроклімату, а також система подачі аудіовізуальних сигналів у разі виявлення несправностей або відхилення від заданих параметрів.

Повітря, яке надходить ззовні, проходить через фільтри. Рівень вуглекислого газу підтримується також на заданому рівні. Інкубатор для немовлят може бути підключений до балонів зі стисненим киснем. Також у нас можна купити кювез для новонароджених із обладнанням для фототерапії. Його застосовують для виходжування недоношених малюків, яким потрібна екстрена допомога для підтримки життєво важливих функцій організму. За допомогою таких апаратів проводять інтенсивну терапію при жовтяниці. У конструкції деяких моделей передбачена можливість спостереження за змінами ваги та концентрації кисню в крові дитини.

Особливості сучасних кювезів для новонароджених

Устаткування останнього покоління, яке пропонує компанія «МедТехніка», розроблене з урахуванням усіх існуючих стандартів якості та безпеки. Сучасний інкубатор для немовлят повністю автоматизований. А завдяки подвійному ковпаку та тепловій завісі мікроклімат у камері зберігається на тривалий час навіть у разі аварійного відключення електроенергії. Аналізатори кисню, датчики вологості та температури реєструють будь-які зміни всередині камери, і подають сигнали обслуговуючого персоналу. При цьому сигналізація працює на відстані, щоб не порушити сон дитини.

Окрема увага приділена зручності та безпеці в експлуатації. Кювез для новонароджених працює на програмному забезпеченні, яке інтуїтивно зрозуміле. Функції обмеження максимальної температури та самоконтролю мінімізують ризик помилок з вини медперсоналу неонатологічного відділення лікарні. Якщо будь-які з показників життя дитини починають відхилятися від норми, подається відповідний сигнал. У ковпаку є віконця для миттєвого доступу до малюка. Можна також плавно регулювати кут нахилу матраца. На сьогоднішній момент інкубатор для дитини від компанії "МедТехніка" є найкращим рішенням для створення практично ідеальних умов інтенсивної терапії недоношених немовлят.

Купити інкубатор для новонародженого в Україні: наші переваги

Життя дитини, народженої з дефіцитом ваги або вродженими вадами, багато в чому залежить від якості та функціоналу медичного обладнання у перинатальному центрі. Ціна на інкубатор для новонароджених залежить від кількох факторів:

  • виробник;
  • набір функцій, що підтримуються;
  • наявність додаткового обладнання, наприклад апарату для фототерапії та опромінення ультрафіолетовим світлом для захисту від патогенної мікрофлори та дезінфекції;
  • можливість розширення функціоналу – підключення додаткових фільтрів, систем контролю мікроклімату та температури всередині камери.

«МедТехніка» має величезний досвід співпраці з сотнями клінік у Харкові та Україні в цілому. Якщо вас цікавить ціна на кювез для новонароджених, і хотіли б отримати більше інформації про характеристики нашого обладнання, достатньо звернутися до онлайн-консультантів. Регулярно проводимо акції, під час яких купити кювез та інші товари медичного призначення можна зі суттєвими знижками. Вся техніка, представлена ​​в каталогах інтернет-магазину