Оториноларингологія

0
Легкий кишеньковий отоскоп. Потужна вакуумна лампа 2,5 В забезпечує яскраве світло. Оптимальне фокусування світлового пучка. Лупа з поворотним механіз..
$90.00
Детальніше
0
Отоскоп з фіброооптікой. За допомогою технічно вдосконалених отоскоп можливо швидке обстеження і точна діагностика ЛОР-захворювань. Завдяки оптоволоко..
$205.00
Детальніше
0
особливості: - світловолоконних освітлення, 2,5 В; - пластиковий корпус головки і рукоятки отоскопа; - робота від батарейок типу АА; - з багаторазовим..
$130.00
Детальніше
0
Прилад представляет собою автономний програмно-пилинг комплекс, призначення для визначення порогів слуху людини в діапазоні частот від 125 Гц до 8000 ..
$4 563.25
Детальніше
0
Зонд носовий Воячека з ґудзиком..
$4.15
Детальніше
0
Крісло отоларингологічне КО-1 призначений для проведення ЛОР-процедур, фізіотерапевтичних процедур і оглядів в ЛОР і фізкабінет. Каркас крісла виготов..
$582.00
Детальніше
0
Рефлектор лобовий РМО-2 - якісне медичне обладнання від Med-Technika Рефлектор лобовий РМО-2 являє собою пристрій, завдяки якому лікар може оглянути у..
$19.00
Детальніше

Кожна медична галузь має свою специфіку, крім професійних навичок вимагає і особливого устаткування. Оториноларингологія не є винятком. Всім відомі ЛОР-лікарі потребують спеціальної апаратури та інструментів, які дозволять докладно вивчити стан горла, вух та носа, виявити патологію та провести відповідне лікування.

ЛОР-інструменти: види та призначення

Усі інструменти, що застосовуються в даній галузі медицини, можна розділити на кілька категорій залежно від їх призначення та сфери застосування:

  1. Інструментарій загального призначення. Такі інструменти використовуються для огляду та діагностики практично всіх хвороб ЛОР. Сюди відносять: рефлектор, пінцети, розпилювачі рідких анестетиків та інших медикаментів, шприц Шане та ін.
  2. Інструменти для огляду та операцій на вусі. Для огляду вушного проходу застосовують вушні лійки різного діаметру, отоскопи та пневматичні вушні лійки, які необхідні для перевірки стану барабанної перетинки. Для перевірки слуху використовуються камертони та аудіометри. Для лікувальних маніпуляцій та оперативних втручань можуть знадобитися такі інструменти, як: вушні катетери з різних матеріалів, канюлі, вушні зонди з навивкою та гудзичні зонди Воячека, гачки, штикові вушні пінцети, гострі вушні ложки та багато іншого.
  3. Інструментарій для діагностики та терапії захворювань носа. Для огляду застосовують носові дзеркала, носоглоткові дзеркала та носові зонди з навивкою. При оперативних втручаннях можуть знадобитися голка Куликова, тампонні носові щипці, елеватори для вправлення кісток носа і т.д.
  4. Інструментарій для діагностики та лікування захворювань глотки. При огляді глотки ЛОР-лікарю знадобляться шпателі, гортанне дзеркало, у тому числі і з вбудованим освітленням, що є актуальним при проведенні огляду пацієнтів молодшого дитячого віку. Найбільш поширеним інструментарієм для оперативних втручань на глотці є тонзилоект, аденоект, распатори, спеціальні ножі для оперативних втручань на органах глотки.

У нашому каталозі медичного обладнання ви знайдете повноцінний набір інструментів для оториноларингологічного огляду. В наявності зручні спеціальні крісла та високоякісні слухові апарати.

Оториноларингологічне обладнання та інструменти: швидка доставка та доступна ціна

Інтернет-магазин Med-technika пропонує вам придбати якісні ЛОР-інструменти та обладнання за найвигіднішими та найдоступнішими цінами. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, які давно заслужили на довіру на даному сегменті ринку. Лояльна цінова політика, постійні знижки та акції зроблять придбання вигідним та доступним.

Ми здійснюємо доставку по всіх містах України, користуючись послугами різних компаній-перевізників. Ви можете вибрати не тільки найбільш зручний спосіб доставки, але й оплати – готівку при отриманні або оплату на банківську картку.