Офтальмологічне обладнання

0
Клінічні можливості: - контроль ефективності застосування лікарських препаратів і процедур в динаміці шляхом кількаразового вимірювання ВГД у одного п..
$902.00
Детальніше
0
Апарат Ротта призначений для використання в очних кабінетах для кріплення і освітлення таблиць з перевірки гостроти зору (Сивцева-Головіна, Орлової і ..
$112.08
Детальніше
0
Лупа бінокулярна медична ЛБМ-02 опис: Призначена для робіт, що вимагають невеликого збільшення із збереженням стереоскопічності. Конструктивні особлив..
$53.77
Детальніше
0
Призначена для дослідження очного дна в зворотному вигляді за допомогою дзеркального офтальмоскопа, а також для обстеження переднього відділу і прозор..
$17.94
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки гвинтовий замок вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює я..
$185.00
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки гвинтовий замок вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C светорегулятор з коліщ..
$195.00
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки замок "Клік" вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яск..
$230.00
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки замок "Клік" ксенон-галогенова лампа 2,5 В металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, я..
$290.00
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки Батарейкова рукоятка (AA) ксенон-галогенова лампа 2,5 B з коліщатком плавно коригувальним діапазон лі..
$202.29
Детальніше
0
Основні технічні характеристики Батарейкова рукоятка пристрою. Світло надходить від галогенової лампи в 2,5 В. Оптичні лінзи регулюються коліщатком, п..
$205.00
Детальніше
0
Дослідження очного дна проводиться двома способами офтальмоскопии: в прямому і зворотному вигляді. Дослідження прозорих середовищ ока - рогівки, волог..
$85.00
Детальніше
0
Таблиці розраховані для визначення гостроти зору з відстані 2,5 метрів. За середню норму прийнято вважати гостроту зору рівну 1.0 (десятий рядок табли..
$11.00
Детальніше
0
Таблиця Рабкіна служить для визначення відчуття кольору у обстежуваного. Пропонується ювілейне видання книги. В твердій палітурці. Видання - Мінськ, Б..
$6.00
Детальніше
0
Лампа щілинна офтальмологічна ЩЛ-2Б - це медичний апарат, який застосовується для діагностики патології передньої і задньої камер зорового аналізатора..
$2 427.06
Детальніше

Наші органи почуттів дозволяють нам щодня досліджувати світ, отримувати необхідну інформацію та почуватися повноцінним членом соціуму. Зір – це неймовірно цінний подарунок природи, який кожен намагається зберегти до глибокої старості. Проте багатьом людям доводиться відвідувати офтальмолога. Для того щоб провести обстеження, поставити точний діагноз та призначити коректну терапію, необхідно якісне та сучасне офтальмологічне обладнання.

Основні методи дослідження

У сучасній офтальмології використовують безліч методів дослідження. Деякі з них застосовуються не один десяток років, при цьому досі залишаються актуальними, а інші прийшли до практичної медицини відносно недавно. На сьогоднішній день важко уявити огляд офтальмолога та будь-яку клініку без таких методів дослідження та приладів як:

  1. Дослідження гостроти зору. Для цього використовують апарат Рота. Це прилад для кріплення та підсвічування різних офтальмологічних таблиць. На основі отриманих даних визначають вибір окулярів, лінз.
  2. Дослідження відчуття кольору. Цей метод дозволяє визначити наявність такої патології, як дальтонізм (колірна сліпота). Для цього застосовують поліхроматичні таблиці Рабкіна.
  3. Офтальмоскопія. Це дослідження застосовується для раннього виявлення захворювань сітківки та зорового нерва. Для нього застосовують бінокулярну лупу чи офтальмоскоп, за допомогою яких офтальмолог може докладно розглянути структури ока.
  4. Огляд видимих ​​структур ока за допомогою щілинної лампи. Щілинна лампа – це офтальмологічний прилад, який складається з мікроскопа з 2 лінзами та вузькоспрямованого джерела світла.
  5. Вимірювання внутрішньоочного тиску. Найбільш популярним і точним приладом для тонометрії в офтальмології є тонометр Маклакова.

Цим базовим обладнанням має бути оснащена кожна офтальмологічна клініка та кабінет, оскільки без них неможливе проведення навіть рутинного, профілактичного огляду.

Висока якість за доступною вартістю

Наш каталог медичного обладнання та техніки пропонує своїм клієнтам купити офтальмологічне обладнання за доступною ціною.

Крім функціональної та якісної медичної техніки, ми відрізняємося відмінним обслуговуванням. Наші компетентні співробітники завжди з радістю допоможуть у виборі, проконсультують та дадуть відповіді на будь-які питання. Замовте товар, що цікавить, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши нам по телефону. Ми оперативно сформуємо та відправимо замовлення до будь-якого міста України.