Динамометри

0
Призначений для вимірювання м'язової сили кисті у різних за віком і фізичним станом груп людей і можуть застосовуватися в клініках, поліклініках, ліка..
$101.20
Детальніше

У каталозі компанії «Медтехніка» можна знайти найрізноманітніше медичне обладнання, в тому числі і динамометр. Прилад використовується для того, щоб вимірювати м'язову силу кисті. Необхідність в знанні цієї характеристики може з'явитися по ряду причин. По-перше, медичні динамометри застосовують спортсмени під час тренувань. Це дозволяє відстежувати прогрес від фізичних навантажень і якісніше готуватися до змагань. По-друге, точний показник сили м'язів кисті потрібен лікарям в поліклініках, лікарнях, медичних центрах. У хворих і пацієнтів заміряють мускульну силу і записують отримані дані. 

Пацієнтами можуть виступати діти, дорослі та літні люди. При обстеженні дітей динамометр допомагає проконтролювати те, наскільки правильно проходить розвиток організму, чи немає відхилень від норм. Дорослим прилад може знадобитися для відстеження ефективності відновної терапії після травм рук або просто в якості профілактичного обстеження. У літніх людей, як правило, спостерігається слабкий тонус м'язів рук. За допомогою динамометра лікарі перевіряють наскільки він низький. Для зміни ситуації пацієнтам прописують спеціальні вправи, спрямовані на зміцнення м'язів і запобігання їх атрофії. 


Види динамометрів 

Існує кілька видів динамометрів: 

  1. Механічні.
  2. Гідравлічні. 
  3. Електронні. 

Механічні прилади можуть бути з важільним або пружинним управлінням. Також варто виділити ручної динамометр і становий. Вони розрізняються за принципом роботи. Кистьовий заміряє силу кисті. Людина бере пристрій в руку і стискає його. Становий же працює інакше і дозволяє виміряти силу всіх груп м'язів-розгиначів. 

 

Купити медичні динамометри в Україні можна через сайт «Медтехника». Головна перевага компанії - доставка в усі міста країни. Вам пропонується два варіанти оплати товарів - при отриманні або заздалегідь, на розрахунковий рахунок. Терміни доставки залежать від вашої адреси.