Рентгенологічне ветеринарне обладнання

0
Призначений для освітлення робочих місць, а також для загального освітлення при обробці несенсибілізованих рентгенівських матеріалів. Розрахований на ..
$39.57
Детальніше

Рентгенологічне обладнання використовують у ветеринарних клініках для діагностики у тварин різних внутрішніх пошкоджень і патологій. Так як ветеринарне обладнання застосовують для лікування тварин і у них діагностики різних захворювань і пошкоджень - дуже важливо, щоб воно було здатне знімати пацієнта в будь-якому положенні. А лікаря-ветеринара було дуже зручно їм користуватися, без зайвих проблем. Устаткування для ветеринарної рентгенології, представлене в нашому каталозі відповідає всім вимогам і ергономіки.

Що входить до набору

Щоб успішно провести діагностику тваринного, потрібен повний набір рентгенологічних приладів. Для повного набору необхідно мати:

  • рентгенівський апарат;
  • прилад для перегляду негативів;
  • ліхтар неактинічний.

У нашому каталозі можна знайти ці прилади і ознайомитися з усіма важливими характеристиками, а також можна залишити свою думку про продуктах у вкладці Відгуки.

Негатоскоп Н-48

Прилад призначений для перегляду негативів, причому як сухих, так і вологих. Негатоскоп Н-48 можна повісити на стіну, а можна використовувати, встановивши на площині. Можна регулювати яскравість за допомогою ручки. Для зручності сухі знімки фіксуються спеціальними зажимами.

Негатоскоп Н-48 буде важити не більше 10 кг, а за розмірами - усього 600х420х222 мм, з величиною екрану в 400 на 480 мм. Енергію апарат з двома люмінесцентними лампами буде споживати досить помірковано, йому потрібно всього 100 ВА для роботи.

Рентгенівський апарат АРМАН «10Л6»

Сучасний пересувний прилад, який може працювати в будь-яких умовах: від звичайних (кабінетних) до польових. Рентгенівська трубка легко переміщується, вона може обертатися, може рухатися вздовж і поперек. За рахунок рухливості знімає пацієнта в будь-якому його положенні і виявляє пошкодження не тільки кісток, але і будь-яких інших органів. Коливання в електромережі ніяк не впливатимуть на функціонування приладу.

Керувати ним можна за допомогою пульта, який розташований на п'ятиметровім шнурі, їм же можна перемикати установки приладу. Для детальних знімків є спеціальний тубус.

Апарат АРМАН «10Л6» мобільний, може швидко збиратися і розбиратися, легко пересувається на чотирьох коліщатках. Зручний прилад буде важити не більше, ніж 40 кг. При необхідності до нього можна замовити ящик.

Ліхтар ФН-2, неактинічний

Модель ФН-2 призначається для того, щоб висвітлювати місця роботи загального освітлення під час обробки нечутливих рентгенівських матеріалів.

Ліхтар неактинічний ФН-2 здатний працювати в лабораторіях, температура в яких знаходиться в межах від +10 до +35 градусів і відносній вологості 80%. У тропічному кліматі він здатний працювати при відносній вологості 98% і температурі 35 градусів. Прилад може освітити простір розміром 16 на 22 см. За розмірами ліхтар буде всього 35,5х20х34 см, а важити не більше чотирьох кг. Для роботи необхідна мережа в 127/220 В.

Гарантія

Все медичне обладнання , що представлено на сайті, має гарантію і безкоштовне обслуговування, сервіс, ремонт. На сійте є можливість написати відгуки, а за консультацією звернутися по телефону з розділу «Контакти».