Апарати Дарсонваль

0
Стаціонарний апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА-С Апарат призначений для застосування в лікувально-профілактичних установах широкого профілю д..
$495.00
Детальніше
0
Апарат для дарсонвалізації портативний забезпечує вплив на шкірні покриви коронним високочастотним розрядом без пошкодження біологічних структур ткани..
$67.00
Детальніше

Дарсонваль

Дарсонваль - це пристрій для проведення фізіопроцедур, вражаючі дії яких засновані на стимуляції тканин високочастотними імпульсними струмами. Прилад названий на честь його творця - французького вченого Арсена Арсонваля. Перед придбанням апарату пропонуємо ознайомитися з описом, характеристикою і ціною дарсонваля, представленої в інтернет-каталозі «МедТехніка». Наш магазин реалізує зручний апарат дарсонваль, купити в Україні який можна за кілька хвилин через наш сайт з доставкою в будь-яке місто.

Суть методики і комплектація

Незважаючи на те, що дарсонвалізація відома вже більше 100 років, методика досі знаходить застосування в медичних кабінетах і салонах краси. Прилад доступний і для домашнього використання, тому апарат дарсонваль купують не тільки спеціалізовані заклади. Всі бажаючі можуть придбати дарсонваль, ціна в Україні на нього залежить від комплектації і фірми-виробника.

Суть методу полягає в стимуляції клітин, що знаходяться на поверхні шкіри і слизових. У момент коронного розряду, що утворюється всередині скляної трубки (насадки) в вакуумному середовищі, активізуються біохімічні процеси, що призводить до поліпшення кровопостачання та клітинного метаболізму.

Сеанс проводять, використовуючи один із способів:

 1. контактний або тихий, коли насадку приладу докладають до проблемній зоні і водять по ній;
 2. безконтактний, коли на шкіру впливають на відстані 1-4 мм (іскровий розряд).

Процедуру виконують працівники медичного закладу, навчені косметологи, або в домашніх умовах сам пацієнт. Потужність розряду встановлюють вручну, поступово збільшуючи від сеансу до сеансу. Пристрої оснащені таймером, час процедури визначається фахівцем. Застосування методики безпечно при дотриманні рекомендацій, не викликає алергічних реакцій. Курс зазвичай становить 10-20 процедур тривалістю від 5 до 20 хвилин. Наступний курс фахівець призначить через 1-3 місяці.

До приладу зазвичай додаються насадки для шиї, голови, обличчя. До і після сеансу електроди обробляють дезрозчином. Спеціалізовані апарати дарсонваль комплектують носовими, ректальними, вушними і іншими насадками. Магазин компанії «МедТехніка» пропонує купити відповідний апарат дарсонваль в Україні, замовивши його на нашій інтернет-майданчику з доставкою.

Показання та протипоказання

Апарат дарсонваль використовують в медицині і косметології для лікування, допоміжної терапії та профілактики:

 • безсоння і мігрені, неврозів і депресій;
 • стоматиту, гінгівіту, пародонтозу;
 • деяких захворювань дихальної системи;
 • нейродермітів, себореї або псоріазу;
 • запальних процесів (фурункульоз, вугрі, опіки, рани і виразки);
 • варикозу;
 • забитих місць, розтягнень і міалгії;
 • випадання волосся;
 • старіння шкіри.

При використанні лікувальних кремів дарсонваль прискорює їх проникнення в тканини і збільшує ефективність. Багато центри краси пропонують додатковий догляд, використовуючи дарсонваль для волосся, купити який можна в магазині «МедТехніка».

Як і будь-яка стимулює процедура, дарсонвалізації має ряд протипоказань:

 1. вагітність;
 2. застуди, підвищена температура тіла;
 3. пухлини злоякісні і доброякісні;
 4. туберкульоз;
 5. тромбофлебіт;
 6. аритмія, серцево-судинна недостатність і наявність кардіостимулятора
 7. кровотечі;
 8. надлишковий волосяний покрив на обличчі і тілі жінок;
 9. епілепсія, важкі психічні розлади;
 10. важка форма гіпертонії.

З огляду на перелік протипоказань, застосування приладу в домашніх умовах рекомендовано лише після консультації з фахівцем. До пристрою повинні додаватися необхідні документи та інструкція з докладним описом по його використанню. Тому зручніше дарсонваль купити від виробника з гарантією якості.

Ефект від дарсонвалізації

Вплив струму на проблемні зони проявляється у вигляді поколювань і почервоніння. Важливо стежити за відчуттями пацієнта під час процедури, щоб не спровокувати опік або роздратування. Дарсонваль не повинен викликати сильний біль. В результаті систематичного застосування пристрою спостерігаються:

 • поліпшення тургору шкірних покривів за рахунок утворення колагену і еластину;
 • прискорення відтоку лімфи;
 • поліпшення кольору обличчя;
 • зняття м'язового або психологічної напруги;
 • зміцнення волосся і активізація їх зростання;
 • хороший ефект при використанні процедури в комплексній терапії для боротьби з целюлітом, лупою, жирністю особи і т.д.

Пропозиція від нашої компанії

Ми працюємо, щоб допомогти кожному клієнту оснастити медичні або косметологічні установи найкращим обладнанням за доступною ціною. Нас з партнерами пов'язують міцні і стабільні взаємовигідні відносини, тому ми гарантуємо якість продукції. Співробітники нашої компанії допоможуть вибрати дарсонваль, купити і доставити його одержувачеві. З нами будь-яке завдання буде вирішена в найкоротші терміни!