Кутові наконечники

0
Кутовий наконечник GR-CA16-2 (кнопковий з редукцією 16: 1, реципрокное рух)..
$170.00
Детальніше
0
Кутовий наконечник Granum 202CA I5 підвищує (1: 5) (Кнопка, з внутрішньої подачею води)..
$380.00
Детальніше
0
Кутовий наконечник Granum LED 202CA I5-B підвищує (1: 5) (Кнопка, з внутрішньої подачею води, зі світлом)..
$460.00
Детальніше
0
Наконечник кутовий без системи охолодження бору. Призначений для закріплення і обертання ріжучих інструментів (борів) при виконанні стоматологічних ро..
$75.00
Детальніше
0
Кутовий наконечник для імплантології GR-CA-B20-4 (кнопковий з редукцією 20: 1)..
$240.00
Детальніше
0
Кутовий наконечник НУМ-40 (з внутрішньої подачею води, Казань) 48 $..
$48.00
Детальніше

Кутові наконечники для мікромотру: купити в Україні

Для надання якісних послуг відвідувачам вашого стоматологічного кабінету необхідно використовувати сучасне обладнання, що забезпечує максимально швидке і безболісне виконання тих чи інших маніпуляцій. В даному розділі нашого інтернет-магазину до вашої уваги представлений такий інструмент, як стоматологічний наконечник для мікромотора. Компанія МедТехніка постачає стоматологічне обладнання по Україні. Наша продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485. Кутовий наконечник під брендом Granum успішно використовується у багатьох стоматологічних клініках у нашій країні та за кордоном.

Кутові наконечники у стоматології

Основне завдання даного обладнання – фіксація робочого інструменту (бору, фасонних головок) та забезпечення його стабільного обертання в процесі лікування зубів та ротової порожнини пацієнта. У роботі лікарями-стоматологами використовується кілька типів наконечників:

 1. турбінні - для їх обертання використовується енергія стисненого повітря, швидкість може досягати 500 тис. об/хв, але через низьку механічну потужність швидкість знижується при додатку фізичних зусиль;
 2. прямі мікромоторні - швидкість обертання бору ідентична швидкості обертання мотора, потужність вища, що дозволяє прикладати зусилля при обробці поверхні зуба, зубних пломб і протезів, розкривати канали у верхньому передньому зубному ряду;
 3. наконечник кутовий мікромоторний - швидкість обертання ідентична попередньому виду (від 20 до 70 тисяч обертів на хвилину). Ключова перевага, яку має наконечник для мікромотора кутовий, — широкий діапазон передавальних відносин. Тобто, швидкість обертання робочого інструменту (фасонної головки, бору, ріжучого інструменту) може бути вищою або нижчою за швидкість обертання двигуна. За цією характеристикою кутовий наконечник на мікромотор може мати таке передатне відношення: знижувальні (інструмент обертається повільніше двигуна), що підвищують, ідентичний один до одного. Для їх позначення використовуються маркування із зеленою, червоною, синьою смугою відповідно.

Наконечники кутові: будова та сфера застосування

Наконечник виконує функцію передачі моменту обертання двигуна на робочий інструмент стоматолога. Його працездатність та надійність безпосередньо залежать від підшипника, встановленого всередині. Керамічні підшипники відрізняються тривалішим терміном експлуатації, але потребують ретельного обслуговування. Важливий параметр, на який варто звернути увагу перед тим, як купити кутовий наконечник, — тип приводу: від пневматичного або електричного двигуна.

У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість замовити кутовий стоматологічний наконечник з внутрішньою системою охолодження, завдяки якій пристрій не перегрівається навіть при тривалій роботі на високій потужності. Зазначимо, що системи із зовнішнім повітряним охолодженням сьогодні застосовуються лише із застарілими моделями бормашин. У нас можна купити кутовий наконечник на мікромотор з LED-підсвічуванням.Для яких цілей використовуються наконечники такого типу:

 • препарування зубної поверхні;
 • вирізання пазів для коронок;
 • розкриття кореневих каналів на нижній щелепній основі;
 • обробка поверхні пломб.

Якщо вам необхідно купити кутовий стоматологічний наконечник, потрібно враховувати технічні параметри встановленого у вашому стоматкабінеті обладнання, наприклад тип приводу. Фахівці компанії МедТехніка обов'язково допоможуть вам підібрати потрібну модель з потрібними характеристиками.

Купити наконечники кутові на мікромотор в Україні.

Ефективність роботи стоматолога залежить від маси факторів: професіоналізм, людські якості, уміння швидко та безболісно виконувати складні операції та процедури. Але найважливіший момент – оснащення кабінету. Наша компанія спеціалізується на постачанні сучасного та якісного медичного обладнання. Придбати кутовий наконечник в Україні у нас ви можете з оперативною доставкою. Наші переваги:

 • відповідність продукції вітчизняним та міжнародним стандартам якості;
 • високий рівень надійності, чудові експлуатаційні показники;
 • професійні консультації та технічне обслуговування;
 • доступна ціна на наконечник кутовий стоматологічний.

На сьогоднішній момент рівень технологій досить високий, а відвідування стоматологічного кабінету не викликає страху навіть у дітей. Завдяки використанню стоматологічного обладнання від компанії МедТехніка, ви зможете значно у