Бандажі для колін

0
Відкривається ортез колінного суглоба з регульованою бічною стабілізацією (неопрен) Ортез колінного суглоба з замком регулювання кута згинання-розгина..
$100.00
Детальніше
0
Наколенник неопреновий Застосовується в період реабілітації після травм і в післяопераційному періоді, в складі комплексного лікування при артрозах і ..
$14.00
Детальніше
0
Ортез колінного суглоба з регулюванням неопреновий ортез Додатково забезпечений ременями для фіксації колінного суглоба і надколінка, а також ребрами ..
$23.00
Детальніше
0
Ортез на колінний суглоб неопреновий ортез Додатково забезпечений ременями для фіксації колінного суглоба і надколінка Для профілактики травм і захвор..
$18.00
Детальніше
0
підколінний фіксатор Рекомендується застосовувати для підтримки і захисту колінної чашечки під час занять спортом Кріпиться під колінної чашечкою і пр..
$10.00
Детальніше
0
Фіксатор колінного суглоба з відкритою колінної чашечкою Виготовлений з перфорованого неопрену, повітропроникного, еластичного матеріалу, що володіє з..
$20.00
Детальніше
0
Колінний ортез з посиленими бічними шарнірами неопреновий ортез Додатково забезпечений ременями для фіксації колінного суглоба і надколінка При нестаб..
$26.00
Детальніше
0
Ортез на колінний суглоб Виготовлений з перфорованого неопрену, повітропроникного, еластичного матеріалу, що володіє зігріваючим і мікромассажним діям..
$23.00
Детальніше

Бандаж для колін - головний крок до здоров'я

Найбільше навантаження на протязі всього життя людини отримує колінний суглоб. Найчастіші травми отримує саме коліно, адже бере участь у всіх рухах в повсякденному житті і при спортивних навантаженнях. Для того щоб прискорити одужання при травмах цій частині тіла, використовуються різні фіксатори. Вони допомагають зменшити больові відчуття і полегшують процес одужання.

Купити спеціальний колінний бандаж можна в нашому інтернет-магазині «Медтехніка». Ми реалізуємо якісні товари за мінімальними цінами. Придбати колінний бандаж дуже просто. Достатньо ознайомитися з описом, підібрати підходящий варіант, залишити замовлення, а потім отримати доставку у будь-яку точку України.

Призначення різних видів наколінних бандажів

Так як травми колін дуже поширені, існують різні види бандажів для їх швидкого лікування. Наприклад, для серйозно травмованої частини тіла призначається жорстке пристосування на міцному каркасі і з посиленими швами. Воно обмежує рух, при цьому сприяє швидкому зціленню колінного суглоба.

При переломах і після операцій використовується ортез на колінний суглоб. Правильно його підібрати під кожен окремий випадок може тільки лікуючий лікар. Важливо, щоб ортез щільно прилягав до тіла. Якщо він вам дійсно підходить, біль відразу вщухає, відповідно, ви відчуєте деяке полегшення в суглобі. Жорсткі ребра і легкий матеріал не буде доставляти незручностей у використанні. Всі зайві рухи будуть виключені.

Якщо вам необхідно захиститися від переломів і розтягувань під час занять спортом, слід використовувати ортопедичний наколенник. Їх виготовляють з тонких матеріалів, здатних пропускати повітря. Фіксатори, які можна відрегулювати, допомагають налаштувати наколенник індивідуально для кожного користувача. Це відмінна профілактика розтяжок і серйозних травм.

Зробіть правильний вибір

У нашому інтернет-магазині ви можете купити різні товари для ортопедії за прийнятними цінами. Ми пропонуємо найрізноманітніші види лікувальних і профілактичних засобів відділу ортопедії і не тільки.

Наш магазин пропонує широкий асортимент медичної техніки та обладнання з доставкою по всій країні. Ми реалізуємо тільки якісну продукцію з відповідними сертифікатами. Зв'язатися з нами можна за вказаними номерами телефону в онлайн режимі або безпосередньо за адресою.