Кисневі подушки

0
Киснева подушка призначена для доставки, тимчасового зберігання кисню і подачі його хворим в лікувальних закладах і в домашніх умовах. Місткість кисне..
$15.33
Детальніше
0
Киснева подушка призначена для доставки, тимчасового зберігання кисню і подачі його хворим в лікувальних установах і в домашніх умовах. Місткість кисн..
$19.18
Детальніше

Киснева подушка відноситься до засобів надання невідкладної допомоги при проведенні дихальної реанімації, а також використовується для профілактики ряду захворювань. Основне призначення виробу - забезпечити швидку доставку кисню в організм хворого для насичення їм тканин і нормалізації дихання. Подушку застосовують в медичних закладах, для оснащення машин швидкої допомоги, іноді в домашніх умовах. Придбати товар можна в спеціалізованих магазинах або замовити через інтернет. Компанія «МедТехніка» пропонує купити кисневу подушку за адекватною ціною з доставкою по всій Україні.

Опис і порівняльні характеристики

Виріб являє собою ємність з безпечного нейлону, оснащену трубкою з регулятором подачі повітряної суміші. Розміри товару залежать від заданого обсягу (від 10 до 75 л). Вміст подушки - суміш газів, яка включає від 40 до 70% кисню. Інші компоненти суміші виконують допоміжні функції.

Газовий склад надходить через трубку, до кінця якої прикріплюють мундштук або маску. Швидкість подачі суміші регулюють за допомогою коліщатка для запобігання втрати речовини або надлишкового надходження його в організм. Оптимальна швидкість - 4-5 л суміші в хвилину.

Кисневі подушки крім екстрених випадків можуть застосовуватися для профілактики:

 • хвороб серця;
 • органів дихання при бронхіті, астмі, пневмонії;
 • задухи при алергіях;
 • в період після операцій.

Повітряна суміш також допомагає відновитися після отруєння чадним газом. Киснева подушка ідентична за призначенням балонів малого об'єму для домашнього використання, але зазвичай має велику ємність і придатна для багаторазового застосування. Після сеансу оксигенотерапии, її заправляють з балона, в якому міститься кисень під тиском. У більшості випадків такі балони встановлені, в медичних установах або спеціалізованих станціях.

Правила використання

Кисневу подушку купують за рекомендацією лікаря. Застосування пристрою не викликає складнощів, слід лише дотримуватися певних правил:

 1. мундштук або маску обробляють доступним деззасобів;
 2. дихання хворого повинно бути повільним і рівним;
 3. при вдиху за допомогою регулюючого коліщатка відкривають подачу повітря, при видиху закривають;
 4. киснева подушка розрахована на застосування протягом 4-7 хвилин з обов'язковими перервами для запобігання пересихання дихальних шляхів;
 5. у міру зменшення повітря в подушці, на неї натискають рукою, щоб забезпечити рівномірне надходження кисню;
 6. після закінчення процедури проводять дезінфекцію мундштука або маски;
 7. кисневу подушку необхідно заповнити повітрям для запобігання її злипання.

Якщо наповнення вироби повітряною сумішшю важко, пропонуємо придбати в магазині «Медтехніка» концентратор кисню, а подушки використовувати для екстреного відновлення дихання. На сторінках нашого інтернет-каталогу відвідувач легко знайде відповідне для нього пристрій.

Пропозиція від «Медтехніка»

Наш магазин більше 25 років постачає обладнання та вироби медичного призначення в закладу охороноздоровчого сектора України. Ми працюємо з перевіреними постачальниками і несемо відповідальність за товар. Щоб купити кисневу подушку від компанії «Медтехніка», виберете виріб в інтернет-каталозі, вкажіть необхідну кількість і оформіть замовлення. Наші фахівці нададуть інформаційну підтримку при виникненні питань і організують доставку продукції одержувачу. З нами просто і комфортно!