Автоклави на 23 літри

0
Відповідають вимогам стандарту EN13060 до стерилізаторів типу «В». Під час циклу стерилізації на дисплей реального часу виводяться всі дані. Автоматич..
$2 915.00
Детальніше
0
Відповідають вимогам стандарту EN13060 до стерилізаторів типу «В». Під час циклу стерилізації на дисплей реального часу виводяться всі дані. Автоматич..
$2 690.00
Детальніше
0
Відповідають вимогам стандарту EN13060 до стерилізаторів типу «В». Під час циклу стерилізації на дисплей реального часу виводяться всі дані. Автоматич..
$3 250.00
Детальніше

Медичний автоклав - це обладнання, яке використовується для стерилізації інструментів. В автоклаві знищуються всі мікроорганізми, які потенційно можуть бути небезпечними для здоров'я пацієнта.

У стоматології автоклави є базовим і необхідним обладнанням. У них стерилізуються інструменти, які в будь-якій якості контактували зі слизовими і органічними рідинами, біологічним матеріалом.

Зараз в деяких сферах медицини та косметології прийнято використовувати тільки одноразові прилади, але в стоматології це неможливо - дезінфекція як і раніше необхідна.

Принцип роботи автоклава

Це паровий стерилізатор, в якому інструменти піддаються паровій обробці при високій температурі. Автоклав на 23 л забезпечує якісну стерилізацію і знищення 100% небезпечних мікроорганізмів, при цьому саме обладнання повністю зберігає свою функціональність.

параметри вибору

 1. Обсяг: в медицині використовуються автоклави з об'ємом стерилізаційної камери 18-24 літра. У стоматології одним з найбільш затребуваних є автоклав на 23 літрів. Обсяг автоклава вибирається залежно від типу і кількості застосовуваних інструментів, а також особливостей інтер'єру кабінету.
 2. Розмір: чим компактніше автоклав 23 літра - тим простіше його вписати в обстановку стоматологічного кабінету. Зараз виробники автоклавів прагнуть зробити своє обладнання якомога більш компактним, це є великою перевагою.
 3. Режими стерилізації: в стоматології та інших лікарнях зручно використовувати автоклав з 4 режимами роботи:
 • 118 градусів за Цельсієм - 30 хвилин;
 • 124 градуса - 15 хвилин;
 • 129 градусів - 10 хвилин;
 • 139 градусів - 3 хвилини.

Чим вище температура, тим менше час обробки - при цьому дотримуються всі санітарні норми. Можливість вибрати режим дозволяє оптимально підлаштовувати роботу обладнання під потреби конкретного фахівця.

Додаткові опції

 • Деякі моделі автоклавів забезпечені принтерами, їх можна підключати до загальної мережі лікарні - це істотно спрощує роботу допоміжного персоналу клініки.
 • Вакуумна сушка - вбудована програма, яка дозволяє не тільки стерилізувати, а й сушити інструменти, використовувані стоматологами. В процесі обробки всередині камери стоматологічного автоклава знаходиться повітря. Він віддаляється методом термодинамічної витіснення, або за допомогою спеціального вакуумного насоса. Такий пристрій забезпечує якісне видалення всіх інфекцій без шкоди для дорогого оснащення. Коли обробка і сушка завершена - стоматолог дістає з автоклава ідеально чисті і сухі інструменти, які відразу готові до роботи.
 • Тип камери: вона може бути горизонтальної або вертикальної. Тут все залежить від моделі обладнання та потреб фахівця.

Чому варто купити автоклав саме у нас?

 • Висока якість: ми реалізуємо тільки сертифіковане медичне обладнання, яке відповідає всім стандартам безпеки та ефективності. Всі наші автоклави мають паспорта відповідності і гарантію - тому, приймаючи рішення купити автоклав на 23 л у нас, Ви можете бути повністю впевнені в його працездатності і надійності.
 • Клієнтоорієнтований сервіс: ми допоможемо підібрати відповідне обладнання відповідно до Ваших запитів і бюджетом. Наші фахівці завжди на зв'язку, вони допоможуть замовити автоклав і дадуть відповідь на будь-які питання. З нами Ви ніколи не опинитеся в ситуації, коли є завдання по роботі обладнання, і вона не вирішується.
 • Швидка доставка: організуємо доставку обладнання в будь-яку точку України. Ми запропонуємо кілька варіантів, з яких Ви зможете вибрати найзручніший і доступний.
 • Доступні ціни: ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками обладнання - це дозволяє нам підтримувати вартість медтехніки на самому конкурентоспроможному рівні. Відсутність посередників гарантує Вам максимально вигідні ціни на автоклав фенікс 23 літра.

Купити автоклав в Україні

Для того, щоб купити автоклав на 23 літрів, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом - зателефонуйте, замовте зворотний дзвінок на сайті або надішліть запит на обладнання в електронному вигляді. Протягом 1 робочого дня наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення і його оформлення.