Вироби медичного призначення

0
Безконтактний інфрачервоний термометр на батарейках дозволяє вимірювати температуру дорослих і дітей. Прилад відповідає європейським клінічним стандар..
$109.93
Детальніше
0
Джгут можна використовувати при наданні першої допомоги, також він є інструментом для самолікування. Джгут виконаний з бавовни і теріленового шовку, б..
$1.70
Детальніше
0
М'яка пластикова ручка з цинкового сплаву і силіконової головкою...
$6.85
Детальніше
0
Мобільна стійка на коліщатках і гачками для внутрішньовенних вливань для економії місця - займає всього 0,25 м². Стійка виготовлена з нержа..
$270.00
Детальніше
0
Стетоскоп Раппопорта з годинником. Постійно в наявності в нашому відділі ZETTA-Медтехніка на Космічній. Прекрасний подарунок Багатофункціональний висо..
$33.19
Детальніше
0
особливості: - двостороння акустична голівка виконана з алюмінієвого сплаву; - доступні кольори: червоний, блакитний, пурпурний, жовтий; - діаметр гол..
$3.27
Детальніше
0
особливості: - стетоскоп виконаний з нержавіючої сталі; - воронка - дзвіночок з меншим діаметром для прослуховування низьких частот; - спеціальний диз..
$11.15
Детальніше
0
особливості: - стетоскоп виконаний з нержавіючої сталі; - глибока воронка - дзвіночок для прослуховування низьких частот; - спеціальний дизайн навушни..
$12.31
Детальніше
0
особливості: - односторонній стетоскоп з кольоровою акустичної головкою, для дорослих; - головка виконана з алюмінієвого сплаву; - мембрана хорошої як..
$2.88
Детальніше
0
особливості: - акустична голівка стетоскопа виконана з цинкового сплаву; - відмінна провідність звуку; - стандартна подвійна ПВХ трубка, стійка до пер..
$7.50
Детальніше
0
особливості: - Датчики, які автоматично збирають кілька наборів даних про температуру тіла - 3 кольори підсвічування - Великий ЖК-екран для чіткого ві..
$109.93
Детальніше
0
Без маскиПідвищений комфортНазальне диханняКлінічно підтверджена ефективністьАпарат для лікування синдрому обструктивного апное сну, у роботі якого ви..
Ціна за запитом
Детальніше
0
М'яка пластикова ручка з силіконом і мідної головкою...
$4.62
Детальніше
0
опис: Металева голівка: з кільцем, для запобігання контакту тіла пацієнта з холодним матеріалом. Матеріал: алюміній. Якість передачі звуку: висока. Зв..
$5.19
Детальніше
0
особливості: - двостороння акустична голівка виконана з алюмінієвого сплаву; - чутлива мембрана, застосовується для прослуховування серця і легенів; -..
$3.27
Детальніше
0
Стетоскоп виконаний з нержавіючої сталі. У комплекті: акустичні головки 3 шт (для дорослих, для дітей, неонатальна)...
$22.69
Детальніше
0
опис: Головка стетоскопа: металева (алюміній). Якість передачі звуку: висока. Матеріал трубки: поліхлорвініл...
$5.00
Детальніше
0
особливості: - алюмінієва акустична головка; - діаметр головки 46 мм; - стандартна трубка ПВХ...
$2.88
Детальніше
0
особливості: - акустична голівка срібного кольору; - стандартна ПВХ трубка; - доступні кольори: блакитний, синій, червоний, пурпурний, зелений...
$13.08
Детальніше
0
особливості: - акустична голівка стетоскопа виконана з цинкового сплаву, позолочена; - відмінна провідність звуку; - стандартна подвійна ПВХ трубка, с..
$8.08
Детальніше
0
Спосіб застосування термометра: Безконтактний. Спосіб вимірювання: На лобі. Одиниці виміру: Цельсій ° C. Максимальний час вимірювання: 2.0 (сек). Гара..
$26.54
Детальніше