Стерилізатори сухожарові повітряні

0
Стерилізатори повітряні ГП-20 з обсягом робочої камери 20 літрів призначені для стерилізації, дезінфекції та сушки всілякого медичного інструменту і м..
$445.00
Детальніше
0
Стерилізатор ГП-80 або сухожарова шафа - це різновид медичної техніки, який призначений для знищення всіх форм бактеріального життя, вірусів, грибків ..
$670.00
Детальніше

Стерилізатор повітряний - запорука успіху вашої роботи

Стерильність інструментів - це одна з обов'язкових умов роботи будь-якого медичного закладу. Будь-яка недбалість у цьому питанні може стати причиною величезних неприємностей зі здоров'ям. Найбільш якісним методом проведення дезінфекції інструментів вважається стерилізація за допомогою високих температур. Створити сприятливі умови для даної операції підручними засобами практично неможливо. В такому випадку на допомогу приходить сухожарової шафа.

Як вибрати стерилізатор

Повітряний стерилізатор виробляє дезінфекцію будь-яких виробів зі скла і металу, нагріваючи повітря до 200 градусів за Цельсієм. Ті ж інструменти, які піддавати високотемпературній обробці не можна, обробляють в спеціальних камерах парами порошкоподібного параформаліна.

Вибираючи стерилізатор повітряний, необхідно враховувати:

  1. Місткість апарату. Залежно від розмірів, його вартість може значно змінюватися. Якщо вам немає потреби дезінфікувати велика кількість інструментів, то варто вибрати апарат поменше і, відповідно, дешевше.
  2. Тип інструментів, які будуть піддаватися обробці. Якщо вони мають пластикові або пластмасові деталі, то необхідно купувати шафа, що працює в холодному режимі.
  3. Економічність. Є моделі стерилізаторів, які працюють в УФ-режимі. Вони вимагають великих енергетичних витрат, тому варто враховувати раціональність їх застосування.

Якщо у вас виникли питання або труднощі при виборі стерилізатора, наші консультанти допоможуть вам зорієнтуватися в каталозі медичного обладнання , при цьому підібрати техніку так, щоб вона підійшла вашому закладу ідеально.

Вирішивши купити повітряний стерилізатор, зверніть увагу на те, що ми гарантуємо високу якість будь-якого представленого обладнання. До того ж, ми маємо можливість надати широкий вибір моделей того чи іншого апарату.

Роблячи замовлення на стерилізатор на нашому ресурсі, ви не тільки отримаєте високоякісну техніку, а й доставку її в будь-яку точку України. Це дозволить вам заощадити на транспортуванні та купити інші, не менш важливі для вас медичні інструменти.

Ми знаємо, як важлива ваша робота з порятунку життя і здоров'я ваших пацієнтів. Наше завдання - поліпшити ваші умови роботи і зробити їх максимально комфортними.