Світильники безтіньові

0
Лампа хірургічна безтіньова Heal Force TOPLED-6000Магазин «МедТехніка» пропонує лампи хірургічні безтіньові серії TopLED-6000 китайського бренду Heal ..
$6 828.00
Детальніше
0
Лампи хірургічні безтіньові серії TopLED-8000Нове покоління хірургічних ламп серії TорLED з регульованим і фіксованим фокусом об'єднують в собі оригін..
$8 772.00
Детальніше
0
Період експлуатації галогенної лампи - більше 1000 годин Використання галогенної лампи OSRAM забезпечує світло з постійною якістю і колірною температу..
$6 488.00
Детальніше
0
Період експлуатації галогенної лампи - більше 1000 годин Використання галогенної лампи OSRAM забезпечує світло з постійною якістю і колірною температу..
$3 670.00
Детальніше
0
Колір Революційна освітлювальна LED технологія: геніальна концепція поєднання чотирьох кольорів. Освітлювач з 4 квітами (зелений, жовтий, червоний і т..
$9 190.00
Детальніше
0
Світильник хірургічний пересувний регульований 5-го класу ПР-5. Блок освітлення ПР-5 складається з трьох світлооптичних елементів, призначений для осв..
$790.00
Детальніше
0
Світильник оглядового DL-LED S1-2 (пересувний)..
$232.00
Детальніше
0
Світильник хірургічний стаціонарний регульований розміром робочого поля СР-3 Світильники хірургічні стаціонарні з регульованим розміром робочого поля ..
$990.00
Детальніше
0
СБПА-15 призначений для освітлення операційного поля при хірургічних операціях в умовах стаціонару, а також в польових умовах. При зникненні напруги в..
$540.00
Детальніше
0
Світильник СР-4М (6-й рефлекторний) Світильник складається з блоку освітлення 4-го класу і призначений для освітлення операційного поля при хірургічни..
$1 688.00
Детальніше
0
Світильник хірургічний безтіньовий DL-734 М (пересувний) Світильник хірургічний безтіньовий DL-734 М (пересувний) застосовується в лікувально-профілак..
$492.00
Детальніше
0
Світильники хірургічні безтіньові (діодні, стельові, 1-но купольні) Хірургічні світильники знайшли широке застосування в сучасній медицині. З їх допом..
$3 690.00
Детальніше
0
Світильники хірургічні безтіньові (діодні, стельові, 2-х купольні) Хірургічні світильники знайшли широке застосування в сучасній медицині. З їх допомо..
$6 890.00
Детальніше
0
Пересувний медичний світильник - кращий друг хірурга Медичний світильник є незамінним апаратом в хірургічних кабінетах в умовах стаціонару. Щоб зробит..
$460.00
Детальніше

Безтіньові лампи - це особливий тип освітлювальних приладів, які знайшли застосування в усіх сферах медицини. Саме цей вид освітлювальних приладів дозволяє зробити робоче поле яскравим, не допустити помилок при виконанні маніпуляцій, особливо хірургічних.

Магазин медичного обладнання «Медтехніка» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент безтіньові світильників.

Особливості безтіньові світильників

Що робить безтіньові світильники такими особливими? Чому не можна використовувати в операційних звичайні лампи? Це обумовлено унікальними характеристиками безтіньові освітлювачів:

 • світло таких ламп холодний. Він не нагріває операційне поле, бригаду хірургів;
 • прибирає всі тіні в глибині операційного поля;
 • яскрава освітленість світлового поля;
 • наявність в комплекті тепло- і кольорокоректуючі світлофільтрів;
 • безперебійна робота забезпечується резервної лампою, яка працює навіть при поломці основний;
 • часткове перекриття світлового потоку не спотворює безтіньовий ефект;
 • частини лампи з'єднані рухомо, що дозволяє коригувати спрямованість потоку світла;
 • заміна лампи здійснюється просто і швидко, при цьому може бути здійснена під час операції;
 • ергономічний дизайн допомагає просто і швидко проводити дезінфекцію ламп, а також мити їх.

У каталозі нашого магазину представлений великий вибір безтіньові світильників, які відповідають всім технічним вимогам.

Моделі безтіньові світильників в магазині «Медтехніка»

У каталозі нашого магазину представлені найпоширеніші і широко використовуються в медицині безтіньові освітлювачі:

 1. Хірургічний рефлекторний світильник. В таких приладах використовуються галогенові лампи, спеціальні відбивачі, а також світлофільтри, які забезпечують подачу холодного світла і відсутність тіней. Розрізняються за кількістю ламп і типу установки (стельові та настінні). Найчастіше застосовуються в операційних, а також оглядових хірургічних відділень.
 2. Хірургічний діодний світильник. Такі лампи відрізняються ергономічним дизайном. Вони дозволяють максимально знизити вплив ламінарного потоку повітря в операційній. Явною перевагою таких безтіньові світильників є менше енергоспоживання. Можуть мати в своїй конструкції декілька куполів, що дозволяє значно збільшити світлове поле, при цьому зробити його інтенсивність однаковою у всіх точках. Можуть також кріпитися на стелю або стіни. Вони знайшли широке застосування в хірургії, особливо при тривалих втручаннях.
 3. Медичний пересувний світильник. Такий вид освітлення може бути представлений як рефлекторними, так і світлодіодними конструкціями. Подібного роду світильники відрізняються мобільністю, дозволяють проводити медичні маніпуляції в будь-якому місці лікарняного закладу. Широко використовуються в оглядових, перев'язувальних, малих операційних.

У нашому магазині ви можете купити безтіньовий світильник за найвигіднішою вартості. Ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні. Вибирайте краще медичне обладнання для своєї клініки в магазині «Медтехніка»!