Світильники ветеринарні

0
Технічні характеристики: Освітленість, Люкс: 10000. Світлодіод: Osram (Німеччина). Колірна температура, К: 3500-5000. Колірний інд..
$232.00
Детальніше
0
Світильник хірургічний безтіньовий DL-734 М (пересувний) Світильник хірургічний безтіньовий DL-734 М (пересувний) застосовується в лікувально-профілак..
$492.00
Детальніше

Ветеринарні світильники використовуються в лікувально-профілактичних ветеринарних установах і призначаються для створення освітлення при проведенні операцій або оглядів тварин. Правильний прилад повинен відповідати вимогам і володіти не тільки хорошою освітленістю, але і не впливати на очі медперсоналу, не перегрівати і не сушити шкірні покриви, бути мобільним і зручним для санітарної обробки.

Різноманітність світильників

Мобільні (пересувні) світильники зазвичай використовуються в якості додаткового джерела світла в ході оглядів або хірургічних операцій, а також одинично, і дозволяють налаштувати потрібне освітлення для чіткої видимості поля роботи.

У нашому каталозі ветеринарного обладнання надається вибір пересувних оглядових і хірургічних світильників для ветеринарії, що володіють відповідними характеристиками. Ознайомитися з ними можна в розділі вподобаного товару.

Характеристика хірургічних світильників

  • Ветеринарні хірургічні світильники DL-734 і DL-LED 734 є безтіньові. Такі світильники забезпечують мінімальну густину тіні при хірургічних роботах на поверхні або в самій рані. Ці світильники виготовляються за особливою технологією рівномірного розміщення ламп в одному куполі, що дозволяє висвітлювати операційне поле з різних сторін, зменшуючи щільність тіні.
  • Представлені пересувні світильники не створюють прямого і зворотного блескости завдяки можливості розміщення вище рівня голови і наявності спеціальних джерел розсіяного світла.
  • Наявність спеціальних світлодіодів дозволяє світловим приладам з нашого каталогу максимально наближатися до денного світла, і виключати колірної обман при діагностиці або при проведенні хірургічних операцій.
  • Пропоновані прилади не нагріваються, що запобігає підвищенню температури в робочій зоні і не дозволяють нагріватися близько знаходяться предметів і медперсоналу.
  • Устаткування має якість створення глибини різкості і не вимагає регулювання в процесі операції.
  • Наші світильники надійні, мають довгий термін служби.

Здатність створити потрібний світловий потік

Ні операція, ні огляд не зможуть пройти без хорошого професійно освітлення, від якого залежить не тільки гарна видимість, але і постановка правильного діагнозу. Для створення гарної освітленості при оглядах досить 10000 Люкс, що легко здатна забезпечити модель DL-LED S1-2 завдяки своїй якості і німецьким светодиодам Osram.

А при проведенні тонких хірургічних операцій освітленість повинна досягати 40000-80000 Люкс для максимальної видимості оперується поверхні. Моделі DL-734 і DL-LED 734 створюють такий світловий потік, що не нагріваючись, протягом довгого часу і не спотворюють своєю яскравістю кольору.

Гарантія

Всі представлені світлові прилади мають гарантію, безкоштовний сервіс і ремонт. На сайті можна залишити відгук про товар і проконсультуватися по телефону, вказаному в розділі «Контакти». Компанія МедТехніка поставляє медичне обладнання на ринки України і країн СНД вже більше 24 років.