Фізіотерапевтичне обладнання

0
Опис: Ультразвуковий інгалятор "Вулкан 1" призначений для отримання лікарських аерозолів, що володіють високою здатністю проникати в легені. Аерозольн..
$596.00
Детальніше
0
Апарат призначений для лікування деяких захворювань нервової, серцево - судинної, м'язової, зубощелепної системи і шкіри. Застосовують апарат в неврол..
$650.00
Детальніше
0
Апарат для гальванізації та електрофорезу ПОТІК-М призначений для впливу постійним струмом на організм людини з лікувальною і профілактичною метою, а ..
$230.00
Детальніше
0
Апарат може успішно використовуватися в лікувально-профілактичних та санаторних закладах, у спортивній медицині, в приватній медичній практиці, в стом..
$1 130.00
Детальніше
0
Апарат може успішно використовуватися в лікувально-профілактичних та санаторних закладах, у спортивній медицині, в приватній медичній практиці, в стом..
$1 825.00
Детальніше
0
Фізична основа біологічних ефектів магнітного поля - управління рухом заряджених частинок. Під впливом магнітного поля поліпшується плинність і мікроц..
$65.00
Детальніше
0
Апарат для терапії електросном ЕС-10-5 "Електросон" призначений для лікувального впливу на кору головного мозку імпульсним струмом низької частоти пря..
$290.00
Детальніше
0
Це компактний медичний пристрій, призначений для ефективної подачі призначених лікарем ліків у бронхи. За умов правильного користування та обслуговува..
$28.00
Детальніше
0
Це компактний медичний пристрій призначений для ефективної подачі призначених лікарем ліків у бронхи. За умов правильного користування та обслуговуван..
$29.00
Детальніше
0
Призначений для загальних і місцевих індивідуальних опромінень у фізіотерапевтичних кабінетах лікувальних установ. Ультрафіолетове випромінювання, що ..
$70.00
Детальніше
0
Опромінювач ультрафіолетовий ртутно-кварцовий БОЗ-0127-НанЕМА (БОП-4) короткохвильовий настільний переносний призначений для проведення місцевих, поро..
$591.33
Детальніше
0
Парафінонагрівач складається з алюмінієвого бака, виготовленого з харчового алюмінію марки А5. До зовнішньої поверхні бака щільно прилягають плос..
$780.00
Детальніше
0
Показаннями для електролікування є: Психоневрологічні і неврологічні захворювання (неврози, невралгії, астенічні стани). Гіпертонічна хвороба I, II ст..
$538.00
Детальніше
0
Стаціонарний апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА-С Апарат призначений для застосування в лікувально-профілактичних установах широкого профілю д..
$495.00
Детальніше
0
Апарат "Полюс-3" призначений для впливу низькочастотних електромагнітним полем при лікуванні запальних захворювань і травматичних ушкоджень. Унікальні..
$855.00
Детальніше
0
Апарат для приготування синглетно-кисневих коктейлів і інгаляції. Призначений для приготування синглетно-кисневої суміші, на основі активації пари дис..
$1 320.00
Детальніше
0
Апарат МИТ-С призначений для приготування синглетно-кисневої суміші (СКС) шляхом активації парів очищеної води ультрафіолетовим (УФ) випромінюванням у..
$815.00
Детальніше
0
В апараті УВЧ-80-3 реалізовано два методи УВЧ-терапії: ємнісний і індуктивний При використанні ємнісного методу перехід електричної енергії в теплову ..
$1 810.00
Детальніше
0
Апарати для УВЧ-терапії УВЧ-80-4 "УНДАТЕРМ" з автопідстроюванням призначені для місцевого лікувального впливу електричним або магнітним полем ультрави..
$1 570.00
Детальніше
0
Апарат магнітотерапевтичний низькочастотний «Полюс-4», призначений для лікувального впливу низькочастотним пульсуючим електромагнітним полем на кінців..
$975.00
Детальніше
0
Електроди призначені для роботи з різними фізіотерапевтичними апаратами, що використовують в якості медичного впливу електричний струм (електрофорез, ..
$50.00
Детальніше
0
Апарат для дарсонвалізації портативний забезпечує вплив на шкірні покриви коронним високочастотним розрядом без пошкодження біологічних структур ткани..
$67.00
Детальніше

Фізіотерапевтичні методи лікування вже давно увійшли в медичну практику, при цьому зайняли своє почесне місце в профілактиці різних захворювань. Вони показують відмінний результат в лікуванні та реабілітації пацієнтів, незалежно від їх проблем і віку. Саме тому багато клінік потребують професійного і надійному устаткуванні для проведення подібних процедур.

Види фізіотерапевтичних процедур і їх призначення

Перш за все, тут варто відзначити, що подібні процедури ділять на апаратні і неаппаратние. Апаратні фізіотерапевтичні процедури розрізняються залежно від методу впливу і ефекту, який лежить в їх основі, а саме:

 1. Інгаляції - лікування захворювань дихальної системи.
 2. УВЧ-терапія. Терапія гострих і хронічних запальних захворювань, дистрофічних процесів.
 3. Електрофорез - має протизапальну, розсмоктуючу, знеболювальну впливом на організм, покращує кровопостачання тканин.
 4. Магнітотерапія - має знеболюючий, спазмолітичний ефект, знижує артеріальний тиск, активує репарацію і регенерацію тканин, має значний протизапальну та протинабрякову впливом.
 5. Електростимуляція - активно використовується в терапії захворювань нервової і м'язової систем.
 6. Лазеротерапія - стимулює кровотворення, поліпшує імунітет, підвищує транспортну функцію крові, сприяє посиленню метаболізму.

Це тільки декілька, причому найбільш поширених методик, які активно використовуються в нашій країні і всьому світі. Фізіотерапевтичне обладнання для всіх цих процедур повинно відрізнятися якістю і надійністю, оскільки від них залежить не тільки успіх лікування, але і відсутність побічних ефектів.

Фізіотерапевтичні апарати: придбати швидко за доступною вартості

Наш інтернет-магазин "Медтехніка" відрізняється широким асортименту цих товарів. У нашому каталозі ви можете знайти:

 • апарат лазерної терапії;
 • апарат низькочастотної фізіотерапії;
 • апарат для магнітотерапії та магнітофореза;
 • електросон;
 • апарат для місцевої дарсонвалізації стаціонарний;
 • інгалятор ультразвуковий;
 • апарат фізіотерапевтичний для Інтерференцтерапія;
 • апарат для УВЧ-терапії і т. д.

Всі ці апарати відрізняються зносостійкістю, тривалої службою і високою якістю. Ви зможете купити апарати для фізіотерапії за найвигіднішими цінами в нашому магазині медичного обладнання. Ми дбаємо про комфорт своїх клієнтів, тому забезпечуємо доставку замовлень в усі міста України.