Зуботехнічні шліфмотори

0
Використовується для полірування різних типів металу (нікелі-хромових сплавів, кобальт-хромових сплавів і нержавіючої сталі), пластикових протезів, де..
$440.00
Детальніше
0
The AX-J3 Стоматологічний токарний верстат використовується для первинної та вторинної калибровок на лиття. Він, також може використовуватися для меха..
$360.00
Детальніше

Шліфмотор зуботехнічний

Шліфмотор зуботехнічний - інструмент для обробки зубних протезів та підготовки їх перед установкою в ротову порожнину. Пристрій використовується для створення ідеально гладкої поверхні виробу, шліфування мікротріщин, нерівностей та ін. Обладнання застосовується для шліфування зубних протезів з нейлону, акрилу або металу.

Принцип дії і пристрій техніки

Шліфмотор - прилад, який використовується спільно зі спеціальними щітками, полірують, відрізними дисками. Апарат складається з наступних деталей:

 • Металевий або пластиковий корпус;
 • мотор;
 • Тумблер для регулювання кількості обертів і швидкості обертання;
 • Конічні наконечники;
 • Провід для підключення до електромережі.

Залежно від потреби на конічні наконечники встановлюються поліри, диски для різання або щітки. Оброблювана деталь поміщається близько них. Шліфмотор наводиться в запуск за допомогою вимикача. Регулювання швидкості обертання здійснюється з використанням тумблера. Шліфмотор зуботехнічний має від 3 і вище швидкостей. Чим їх більше, тим плавніше перехід здійснюється. Контроль шліфування й полірування зубного протеза проводиться вручну. Якість готового виробу залежить від використовуваного обладнання та рівня професіоналізму зубного техніка.

Як вибрати апарат

Перш ніж купити шліфмотор, потрібно визначитися з цілями його використання, а також матеріалами зубних протезів. При виборі важливо враховувати наступні показники:

 • Обертаючий момент. Чим він вищий, тим точніше буде обробка і тим більше варіантів матеріалу допустимо до використання;
 • Ергономіка. Устаткування має вписуватися в робочі умови, оснащено додатковими розетками та проводами для підключення різних видів супутньої техніки;
 • Плавність перемикання швидкостей.

Для невеликих стоматологічних кабінетів, що практикують лікування і гігієнічний догляд за порожниною рота, відмінно підійдуть недорогі компактні варіанти. Вони не займають багато місця, прості у використанні, відрізняються високою ефективністю.

Клінікам, що спеціалізуються на протезуванні та реставрації зубів, варто звернути увагу на моделі підвищеної потужності з великою кількістю режимів роботи. Такі прилади підходять для роботи практично з усіма видами матеріалів.

переваги шліфмотора

Моделі, представлені в каталозі, мають ряд рис, які роблять їх затребуваними серед професіоналів:

 • Захист мотора від перегріву в процесі роботи. Апарат оснащений системою охолодження і вентиляції;
 • Плавний перехід при зміні швидкостей дозволяє виконувати шліфування максимально точно і акуратно, не допускаючи пошкоджень зубного протеза;
 • Компактні розміри. Прилад відмінно поміщається навіть в невеликому кабінеті;
 • Економічність використання. Шліфмотор витрачає мінімальну кількість електроенергії.

Вся техніка для стоматологічних кабінетів повинна проходити обов'язкову сертифікацію і відповідність встановленим стандартам. У нашому інтернет - магазині продається тільки ліцензоване обладнання.

Ми співпрацюємо з найбільшими постачальниками і виробниками професійної техніки для стоматологічних кабінетів і клінік протезування. У каталозі представлено безліч варіантів обладнання, серед якого знайдеться оптимальна модель.

Вас приємно здивує ціна на шліфмотор зуботехнічний. Ми реалізуємо товари за вартістю, близькою до закупівельної. Дізнатися докладніше про зуботехнічному обладнанні, умовах поставки та оплати можна у менеджерів нашої компанії. Вони також нададуть допомогу в оформленні заявки.