Ортопедія

0
Бандаж гомілковостопний з силіконовими вставками (сірий / бежевий) Силіконові вкладиші анатомічної форми надійно захищають медіальну і латеральну кіст..
$18.00
Детальніше
0
Бандаж для фіксації плечового суглоба Використовується при вивихах, розтягу зв'язок плечового пояса, ключиці і має протизапальну дію і фіксацію середн..
$25.00
Детальніше
0
Бандаж для фіксації плечового суглоба М'який неопреновий бандаж створює термо-компресію в області плечового суглоба Використовується при вивихах, розт..
$24.00
Детальніше
0
Бандаж еластичний на променезап'ястковий суглоб Скорочений відкритий пружний ортез на зап'ясті з шиною, виготовлений з м'якого еластичного матеріалу У..
$11.00
Детальніше
0
бандаж ліктьовий Застосовується при травмах і пошкодженнях ліктьового суглоба Завдяки двом захопленням бандаж легко фіксується на лікті і регулюється ..
$12.00
Детальніше
0
Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Рекомендує застосовувати при травмах, при пошкодженнях зв'язок, в період реабілітації після гіпсової пов'..
$11.00
Детальніше
0
Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Рекомендує застосовувати при травмах, при пошкодженнях зв'язок, в період реабілітації після гіпсової пов'..
$9.00
Детальніше
0
Бандаж на зап'ясті Забезпечує компресію слабкого і пошкодженого зап'ястя Допомагає зменшити біль і зафіксувати зап'ястя Застосуємо для запобігання тра..
$6.00
Детальніше
0
Бандаж на зап'ясті з шиною (регульований) Ортез помірної жорсткості на зап'ясті з регульованою по довжині шиною Універсальна модель підходить для прав..
$40.00
Детальніше
0
Бандаж на променезап'ястковий суглоб (правий / лівий) Повністю роз'ємна конструкція, можливість послабити фіксацію в міру поліпшення стану Виготовлени..
$12.00
Детальніше
0
Бандаж на шийний відділ хребта м'якої фіксації Застосовується в реабілітаційний період після травм і операцій шийного відділу хребта При легкому ступе..
$6.00
Детальніше
0
Відкривається ортез колінного суглоба з регульованою бічною стабілізацією (неопрен) Ортез колінного суглоба з замком регулювання кута згинання-розгина..
$100.00
Детальніше
0
Жорсткий ортез гомілковостопного суглоба з гелевими вкладками Ортез виготовлений з високоякісного пластику, має високу міцність і стійкість до механіч..
$26.00
Детальніше
0
Корсет протирадикулітний з ребрами жорсткості Застосовується для реабілітації після операцій на поперековому відділі хребта Полегшує біль в спині, при..
$30.00
Детальніше
0
Корсет протирадикулітний з ребрами жорсткості Призначений для фіксації поперекового відділу хребта при остеохондрозі і грижі диска з вираженим больови..
$32.00
Детальніше
0
косиночная бандаж Надійно фіксує ліктьовий суглоб і плечовий пояс для лікування і реабілітації переломів і вивихів Знімає навантаження з плечового і л..
$9.00
Детальніше
0
Анатомічна модель стопи зі зв'язками Макет стопи демонструє всю функціональність стопи і зовнішні анатомічні структури, включаючи гнучкі штучні зв'язк..
$28.15
Детальніше
0
Наколенник неопреновий Застосовується в період реабілітації після травм і в післяопераційному періоді, в складі комплексного лікування при артрозах і ..
$14.00
Детальніше

Відновлення пацієнтів після травм - це важливий етап лікування. Повноцінна реабілітація дозволяє відновити функцію пошкодженої кінцівки або частини тіла. У сучасній реабілітації та ортопедії застосовують ряд спеціальних бандажів і корсетів.

Призначення ортопедичних виробів

Багато пацієнтів запитують, навіщо купувати недешевий корсет або бандаж, при цьому можна замінити їх більш простими пристосуваннями. Відповідь однозначна - ні, оскільки ортопедичні товари виконують ряд дуже важливих функцій в комплексній терапії пацієнтів:

 • пов'язки для відновлення рухів кінцівок в післяопераційному періоді після травм (ортези, Тутори) жорстко фіксують кістки і суглоби, розвантажуючи їх і обмежуючи руху на реабілітаційний період;
 • бандажі та корсети для хребта призначені для розвантаження ураженої області і її фіксації (комір Шансу, корсети, що фіксують бандажі і т. д.);
 • м'які бандажі для вагітних дозволяють полегшити період виношування дитини, зменшити больовий синдром;
 • полімерні і еластичні гіпсові бинти, які використовуються для створення тимчасових жорстких фіксуючих пов'язок при переломах і розтягненнях;
 • пахові бандажі активно використовуються в післяопераційному періоді після герніопластики;
 • ортопедичне взуття застосовуються для корекції деформації стоп;
 • повсякденні товари (матраци, подушки) застосовуються в профілактичних цілях і в реабілітаційний період.

Ортопедичні товари від кращих виробників

Наш каталог медичного обладнання пропонує вам широкий асортимент ортопедичних виробів. Ми пропонуємо:

 • корсети;
 • бандажі;
 • фіксатори;
 • ортези;
 • фіксують шини;
 • міжпальцевих перегородки;
 • захисні гелеві подушки.

Наш сайт обладнаний простою і зрозумілою навігацією, яка дозволить підібрати найбільш оптимальний товар, щоб зробити покупку швидко і з комфортом. Ціни вказані в різних валютах для більшої зручності відвідувачів сайту.

Наші компетентні співробітники оперативно оформлять і відправлять замовлення в будь-яке місто України. Для швидшої доставки наших клієнтів ми співпрацюємо з декількома компаніями-перевізниками, а також пропонуємо кілька способів оплати.

Купуйте високоякісні ортопедичні товари за вигідною вартості в нашому інтернет-магазині «МедТехніка»!