Щипці

Інтернет-магазин «Медтехніка» - це сайт, який займається продажем різноманітних медичних інструментів, в число яких входять і щипці медичні. Для чого потрібні ці пристосування? Вони грають важливу роль в проведенні хірургічних операцій. До їх функцій належать як маніпуляція органами і тканинами оперованого, так і переміщення інших медичних матеріалів та інструментів.

Існує безліч категорій щипців і затискачів, кожна - для певного виду операцій. Менеджери інтернет-магазину «Медтехніка» дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть розібратися в нюансах свого продукту.

Основні категорії щипців

По-перше, щипці хірургічні розрізняються по конструкційним характеристикам:

  • Ползунниє.
  • Шарнірні.
  • Шарнірно-ползунниє.
  • Роз'ємні і пружинні.

Крім того, вони можуть завдавати різну ступінь шкоди в ході операції:

  • Еластичні майже не шкодять.
  • Жорсткі завдають непоправної шкоди.
  • Розчавлюють повністю руйнують тканину.

особливі щипці

Варто розглянути ще кілька різновидів. Кровоспинні щипці застосовуються, як зрозуміло з назви, для затискання судин і запобігання кровотоку. Їх робоча частина влаштована так, щоб заподіяти мінімальної шкоди кровоносної судини. Розмір Щипца залежить від розміру затискається судини. Затискачі-діссектора потрібні, коли потрібно розшарувати тканину або виділити окремий посуд. Використання шлунково-кишкових затискачів включає в себе запобігання потрапляння вмісту травного тракту в рану. Фіксаційні затискачі практично не завдають пошкоджень нутрощів хворого - вони покликані утримувати орган або тканину в певному положенні для того, щоб належним чином прооперувати їх, або просто прибрати їх в сторону.

Підведення підсумків

Купити щипці хірургічні в Україні, не турбуючись про якість, тепер не викликає особливих проблем - магазин «Медтехніка» пропонує великий список товарів високої якості, з якого можна вибрати необхідні медичні інструменти . Поєднання новітніх матеріалів і розумних цін (від 11 $) вигідно виділяє магазин серед конкурентів. Підходити до вибору хірургічного обладнання потрібно з розумом і відповідальністю, адже від нього може залежати чиєсь життя. Консультанти порталу завжди готові допомогти покупцям визначитися з вибором і дати кваліфіковану пораду.