Діагностичне обладнання

0
Прилад для визначення концентрації парів етанолу в повітрі, що видихається.  Алконт 01 СУ застосовується при допуску до роботи, передрейсови..
$286.94
Детальніше
0
«АлкоФор 307» - прилад дозволяє визначити вміст алкоголю в крові за кілька секунд. Для досягнення необхідної точності прилад забезпечений електрохіміч..
$278.93
Детальніше
0
Алконт 01 СУ-u (Україна) є незамінним засобом при контролі тверезості водіїв транспортних засобів. Швидко і безпомилково виявляє алкоголь у видихувано..
$305.74
Детальніше
0
Цифрова ультразвукова діагностична система K2 - це новий портативний продукт із передовою технологією, відмінною продуктивністю та повноцінними функці..
$24 000.00
Детальніше
0
Призначений для вимірювання м'язової сили кисті у різних за віком і фізичним станом груп людей і можуть застосовуватися в клініках, поліклініках, ліка..
$101.20
Детальніше
0
Електроди ЕКГ багаторазові грудні ЕКХ-03. Електрод-присоска для ЕКГ хлорсрібний (грудної). Матеріал струмознімальних поверхні - Ag / AgCI. Діаметр стр..
$3.33
Детальніше
0
Електрод на кінцівки. Для дорослих. Матеріал покриття струмознімальних поверхні - Ag / AgCl. Пластмасова стискає пружина. Розмір струмознімальних пове..
$3.33
Детальніше
0
Пристрій  ECG-1101G — це цифровий 1-канальний вимірюючий прилад з фізіологічною функцією, який записує серцеві хвилі під час електробіологічної&n..
$626.94
Детальніше
0
Пристрій ECG -1112 L - це цифрове 12-канальний вимірювальне обладнання з фізіологічною функцією, Пожалуйста запісує серцеві Хвилі во время електробіол..
$1 575.00
Детальніше
0
Пристрій ECG -1112M - це цифрове 12-канальний вимірювальне обладнання з фізіологічної функцією, яке записує серцеві хвилі під час апаратура активності..
$2 095.83
Детальніше
0
Електрокардіограф 3-канальний ECG-1103G Електрокардіограф ECG-1103G - портативний пристрій для вимірювання біоелектричної активності серця. Незважаючи..
$744.44
Детальніше
0
Пристрій  ECG -1103L - це цифровий 3-канальний вімірюючій прилад з фізіологічною функцією, Який запісує серцеві Хвилі во время електробіологічної акті..
$1 007.83
Детальніше
0
Пристрій ECG -1106L - це цифрове 6-канальний вимірювальне обладнання з фізіологічною функцією, Пожалуйста запісує серцеві Хвилі во время електробіолог..
$1 341.39
Детальніше
0
Функціональні особливості: 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран з високою роздільною ..
$1 580.00
Детальніше
0
Функціональні особливості * Кольоровий сенсорний екран із високою роздільною здатністю 10,1 дюйма, простий у використанні. Портативний дизайн, к..
$2 390.00
Детальніше
0
1. Розумний дизайн Система візуалізації вісокої роздільної здатності Ергономічній дизайн для простої ЕКСПЛУАТАЦІЇ Покращена оптимізація якості зображе..
$7 390.00
Детальніше
0
Особливості TFT дисплей, 4 інтерфейси Регулювання інтерфейсу дисплея вручну відповідно до потреб даних нагляду за пацієнтом Функція звукової сигналіза..
$31.40
Детальніше
0
Пульсоксиметр пальчиковий A310 на основі всіх цифрових технологій розроблений спеціально для вимірювання кількості кисню в крові і частоти пульсу. Їх ..
$31.40
Детальніше
0
Пульсоксиметр пальчиковий A320 розроблений на основі всіх цифрових технологій спеціально для вимірювання кількості кисню в крові і частоти пульсу.&nbs..
$35.00
Детальніше
0
ЮКАРД-100 - нове покоління портативних мікропроцесорних багатоканальних електрокардіографів. Завдяки сучасним технологіям цифрової обробки сигналів і ..
$2 622.71
Детальніше
0
1. Ергономічний дизайнЗнайома система ПК, 15-дюймовий LED-монітор, ергономічний та поворотний дизайн пульта управління, можливість обертати кронштейн..
Ціна за запитом
Детальніше

Діагностичне медичне обладнання - це незамінний інструмент кожного лікаря. Будь-яка лікарська спеціальність потребує різноманітної допоміжної техніки, яка дозволить максимально швидко встановити діагноз і визначити схему терапії. 

Асортимент діагностичного обладнання в інтернет-магазині «МедТехніка» 

У каталозі медичного обладнання нашого веб-сайту ви можете знайти наступні види медичних апаратів для діагностики: 

  1. Електрокардіограф. Цей апарат - незамінний помічник у будь-якому соматичному відділенні (особливо кардіологічному та реанімаційному), а також в машині швидкої допомоги. Незважаючи на свою ергономічність, він дозволяє зареєструвати біоелектричні потенціали від 12 відведень. Сучасні апарати оснащені програмним забезпеченням, що дозволяє передати отримані дані на ПК. Розрізняють: 1-о, 3-х, 6-ти та 12-ти канальні електрокардіографи. Основна відмінність - кількість функцій і безпосередньо обсяг пам'яті. 
  2. Пульсоксиметр. Цей діагностичний прилад дозволяє визначити насичення капілярної крові киснем. Він складається з датчика, мікропроцесора і дисплея, на якому візуалізуються крива пульсу, частота і насичення. Датчик являє собою просту прищіпку, яку прикріплюють на мочку вуха, крило носа або палець. Існують стаціонарні і портативні пульсоксиметри. 
  3. Стетоскоп. Даний прилад для аускультації внутрішніх органів (легень, серця, кишечника, і т. д.) існує фактично вже багато століть. Пройшовши крізь історію, він багато разів міняв свій зовнішній вигляд і конструктивні особливості, стаючи більш функціональним і зручним. Сьогодні базова комплекція стетоскопа представлена: головкою, звукопроводом, дужками і оливами. Виділяють кілька видів даного обладнання, які дозволяють більш точно вивчити той чи інший орган, а саме: педіатричний, акушерський, кардіологічний. Останнім часом з'явилися електронні стетоскопи, які дозволяють записати дані аускультації, а потім перенести їх на ПК. 
  4. Лампа Вуда. Це дерматологічне діагностичне обладнання, робота якого базується на ультрафіолетовому світлі довгохвильового випромінювання (так зване «чорне світло»). 

 

Інтернет-магазин «МедТехніка» - висока якість за доступною ціною. 

Ми пропонуємо своїм клієнтам купити медичне діагностичне обладнання в нашому інтернет-магазині, адже з нами не тільки зручно, але й дуже вигідно! Відмінна якість за доступною вартістю - ось що ви знайдете на сайті нашого інтернет-магазину. 

Компетентні фахівці зроблять співпрацю взаємовигідною і приємною. Замовте необхідний товар, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті. Ми оперативно сформуємо, а потім відправимо замовлення в будь-яке місто України.