Електрокардіографи

0
Пристрій  ECG-1101G — це цифровий 1-канальний вимірюючий прилад з фізіологічною функцією, який записує серцеві хвилі під час електробіологічної&n..
$626.94
Детальніше
0
Пристрій ECG -1112 L - це цифрове 12-канальний вимірювальне обладнання з фізіологічною функцією, Пожалуйста запісує серцеві Хвилі во время електробіол..
$1 575.00
Детальніше
0
Пристрій ECG -1112M - це цифрове 12-канальний вимірювальне обладнання з фізіологічної функцією, яке записує серцеві хвилі під час апаратура активності..
$2 095.83
Детальніше
0
Електрокардіограф 3-канальний ECG-1103G Електрокардіограф ECG-1103G - портативний пристрій для вимірювання біоелектричної активності серця. Незважаючи..
$744.44
Детальніше
0
Пристрій  ECG -1103L - це цифровий 3-канальний вімірюючій прилад з фізіологічною функцією, Який запісує серцеві Хвилі во время електробіологічної акті..
$1 007.83
Детальніше
0
Пристрій ECG -1106L - це цифрове 6-канальний вимірювальне обладнання з фізіологічною функцією, Пожалуйста запісує серцеві Хвилі во время електробіолог..
$1 341.39
Детальніше
0
Функціональні особливості: 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран з високою роздільною ..
$1 580.00
Детальніше
0
Функціональні особливості * Кольоровий сенсорний екран із високою роздільною здатністю 10,1 дюйма, простий у використанні. Портативний дизайн, к..
$2 390.00
Детальніше
0
ЮКАРД-100 - нове покоління портативних мікропроцесорних багатоканальних електрокардіографів. Завдяки сучасним технологіям цифрової обробки сигналів і ..
$2 622.71
Детальніше

Сучасні лікарі щасливіші за колег із середньовіччя, адже наука розвивається, з'являються нові механізми, що дозволяють досліджувати організм пацієнта. Наприклад, ЕКГ-апарат  - спеціальний прилад, що допомагає вивчити стан і роботу серця, також виявити можливі відхилення. Без нього кардіолог не зможе достовірно оцінити стан хворого. Подібне обладнання є у поліклініках та лікарнях. Купити ЕКГ-апарат за вигідною ціною можна на спеціалізованих сайтах як МедТехніка - інтернет-магазині, що займається реалізацією подібних товарів. Більшість виробників спеціалізованої апаратури прикріплена до «рідних» регіонів, де знаходяться. Тому людям доводиться їздити далеко, у пошуках потрібного апарата. 

Для лікарні електрокардіограф - один з найважливіших основних інструментів діагностики в кардіології, тому при оснащенні нової клініки його беруть обов'язково. 

ТОВ «Центр медичної техніки» допомагає лікарням, поліклінікам, медичним центрам та ветеринарним клінікам купувати медичне обладнання. Тут портативний електрокардіограф можна придбати з доставкою без проблем. На сайті представлені моделі пристрою, кожна забезпечена докладним описом, що відображає характеристики апарата. Причому відстань, графік роботи та розташування клієнта не має значення. Служба доставки привезе куплений товар за будь-якою вказаною адресою. Причому співробітники компанії доставлять, зберуть і заразом перевірять кардіографи для відділення кардіології, дадуть відповідь на питання, що стосуються апарату.

Компанія здійснює, за потреби, модернізацію проданого обладнання. Завдяки чому діагностика порушень серцевого ритму проводиться згідно з досягненнями технологій. 


Постійним клієнтам - знижка. Різновиди приладів: 

Одноканальний - часто використовується в різних приватних і звичайних державних клініках, центрах, поліклініках. Такими обладнано і «Швидку допомогу». Портативний апарат, незначні габарити, вага якого 1 кг. Всередині мініпринтер, який роздруковує смужки з отриманими даними ЕКГ. Здатний автоматично визначити підсумковий результат. Працює через мережу або від акумулятора. Існують менші апарати вагою 800 гр. для мобільних фельдшерів. 

Триканальний - всередині термопринтер і складна триканальна система. 


Особливості: 

 • автоматичний розрахунок; 
 • термопринтер, крім даних ЕКГ;
 • здатний зберігати введену особисту інформацію - дані пацієнта; 
 • можливість перенести отримані результати з апарата на комп'ютер; 
 • здійснення дефібриляції, також «Швидка допомога». 


Види пристроїв - невеликий портативний і повноцінний комп'ютерний. 

Діагностика ЕКГ-апаратом - життя без будь-яких патологій серця! 

Відділення кардіології замовляють 1-2 електрокардіографи для дослідження роботи серця.


Коли призначається ЕКГ: 

 • діагностика хвороб серця; 
 • вимір частоти серцевих скорочень; 
 • підтвердити або навпаки, спростувати виявлену недостатність серця; 
 • оцінити функціональність органу, проводячи кілька електрокардіограм; 
 • при діагностиці виявленої тромбоемболії у легеневій артерії; 
 • виявити захворювання - ішемічна хвороба серця або інфаркт міокарда; 
 • проведення терапії; 
 • профілактика. 

Особливий плюс - ЕКГ-апарати і сама процедура вважається безболісною і цілком безпечною. Тому її вільно призначають дітям, вагітним. Виняток – травми грудей. Ускладнити дослідження можуть фізичні показники - надмірна вага, сильне оволосіння, наявність кардіостимулятора або емоційний стан. Зручна система доставки, гарантії продавця на кожну продукцію, що реалізується, супровід клієнта (консультація, встановлення, гарантійний ремонт, модернізація пристроїв). Придбати необхідну апаратуру можна вільно, без стомлюючих пошуків, тривалого очікування та складних розрахунків!