Анатомічне обладнання

0
Призначений для отримання заморожених і парафінових зрізів тканин тварин і рослин. Можлива робота з одноразовими лезами, для чого в комплект поставки ..
$1 365.00
Детальніше
0
Ножі для мікротомівВикористовуються в мікротомів МПС-2 (180 мм), МЗ-2 (100 мм) і МС-2 (180 і 250 мм). Довжина, мм: 100; 180; 250..
$267.95
Детальніше
0
Стіл секційний СС (п) -1 (з мийкою) Технічна характеристика: Стіл складається з основи і платформи з ложементом-ванною, виготовленої з нержавіючої ста..
$1 673.00
Детальніше
0
Призначений для свердління отворів діаметром до б мм в кістці при виконанні всіх видів остеосинтезу та ендопротезування в клінічних умовах.Технічні ха..
$1 104.10
Детальніше

Анатомічне обладнання - це невід'ємна частина процесу навчання студентів-медиків і роботи патологоанатомічної служби. Така техніка повинна відповідати всім вимогам і стандартам, бути надійною і довговічною.

Інтернет-магазин медичного обладнання «Медтехніка» представляє широкий асортимент товарів для патологоанатомічної служби від перевірених постачальників.

Що ми пропонуємо?

Наш магазин медичної техніки пропонує базове устаткування, без якого неможливо уявити роботу прозектури і кафедр нормальної анатомії:

  1. Секційний стіл. Виконаний з нержавіючої сталі. Згідно зі стандартами, обладнаний мийкою з подачею гарячої та холодної води із змішувачем. Використовується для розтину трупів і проведення анатомічних досліджень.
  2. Мікротом. Цей пристрій дозволяє отримати найтонші зрізи тваринних і рослинних тканин для дослідження їх під мікроскопом виготовлення препаратів. Дозволяє працювати з парафінові і замороженими тканинами. Є незамінним пристроєм в науково-дослідних лабораторіях будь-якого профілю, використовується в роботі патологоанатомічної служби.
  3. Ножі для мікротома. Є складовою частиною мікротома. Дозволяють отримати тонкі зрізи тваринних і рослинних тканин без пошкодження їх структури. Використовуються для роботи з різними моделями мікротомів. У комплекті є ножі довжиною 100 мм, 180 мм і 250 мм.
  4. Електрична медична дриль. Подібний інструмент знайшов широке застосування в медичній практиці. Його активно використовують травматологи при проведенні остеосинтезу та ендопротезування в клінічних умовах, патологоанатоми при здійсненні розтину. Дозволяє просвердлити отвори в кістковій тканині діаметром до 6 мм.

Магазин «Медтехніка» - вигідні ціни, відмінне обслуговування

Наш інтернет-магазин медичного обладнання відрізняється не тільки високою якістю товарів і їх доступною вартістю. Ми намагаємося зробити співпрацю з нами приємною та взаємовигідною.

Наш каталог оснащений комфортними системою пошуку. Кожне найменування в каталозі супроводжується докладним описом, технічними характеристиками і яскравими фотографіями товару. Для більшої зручності наших клієнтів, вартість вказана в декількох валютах. Купити товар, який сподобався можна всього за кілька кліків комп'ютерною мишкою.

Оформляючи покупку у нас, ви отримуєте:

  • консультацію наших співробітників з усіх питань;
  • відправку товару в день замовлення;
  • можливість оплатити покупку готівкою при отриманні або перекладом на розрахунковий рахунок магазину;
  • можливість отримати товар в будь-якому місті України за допомогою різних перевізників ( «Нова Пошта», «Делівері», «Highway»).

Працюйте комфортно разом з магазином медичного обладнання «Медтехніка»!