Фотополімеризатори

0
3 режими роботи: повний, наростаючий, пульсуючий джерелом світла є світлодіод з довжиною хвилі 420-480 нм потужність світлового потоку 1100 мВт / см? ..
$90.00
Детальніше
0
Вимірювальна шкала розрахована на світлодіодне випромінювання. Вимірює інтенсивність світлового потоку від 0 до 2000 мВ / см2. Вимірює енергію в світл..
$80.00
Детальніше
0
Прилад для вимірювання потужності світлового потоку. Вимірювальна шкала розрахована на світлодіодне випромінювання. Вимірює інтенсивність світлового п..
$120.00
Детальніше
0
TULIP 200 - стаціонарний світлодіодний Фотополімеризатори з функцією відбілювання! • Електроживлення: літієвий акумулятор; • Довжина хвилі: 420nm-490n..
$340.00
Детальніше
0
Световод на фотополімерні лампи LEDEX..
$32.00
Детальніше
0
Лампа фотополімерна Woodpecker LED B Характеристики: Ергономічний дизайн; Ємнісний акумулятор 2000 mAh; Потужна Led лампа 5W; LED дисплей; Автовідключ..
$80.00
Детальніше
0
Довжина хвилі - 430-485 nm, таймер на 5 с, 10 с, 15 с, 20 с, 25 с, 30 с, 35 с, 40 с; 3 режими роботи: швидкий старт, м'який старт, імпульсний. Потужні..
$75.00
Детальніше
0
• довжина хвилі 420-480 нм • тривалість полімеризації: 10 секунд. • 3 режими роботи: швидкий старт, м'який старт, імпульсний • потужність - 1000Вт / с..
$110.00
Детальніше
0
Довжина хвилі - 420-480 nm, таймер на 5 с, 10 с, 15 с, 20 с; 3 режими роботи: швидкий старт, м'який старт, імпульсний, потужність - 1000 Вт / см2. Гар..
$110.00
Детальніше
0
Фотополімеризаційні лампа LEDEX-70 (італійська торгова марка) здійснюватися на підприємстві Dentmete Technology в Тайвані. Фотополімеризаційні лампа L..
$230.00
Детальніше

Технічний прогрес не стоїть на місці, і кожен день в усі сфери нашого життя впроваджуються нові інструменти та обладнання. Медицина не стає винятком. Фотополімеризатори стоматологічні остаточно витіснили галогенові лампи, ставши надійним помічником стоматологів.

Переваги фотополімеризаторів

В основі фотополімеризатора лежить світлодіодне освітлення. Основною перевагою такого обладнання є його тривала і бездоганна служба. Якщо звичайна лампа розжарювання зможе прослужити не більше 1,5 тис. годин, то світлодіод здатний прослужити понад 50 тис. годин. Іншими словами, при щоденній 10-ти годинній експлуатації він зможе працювати 15 років. Крім того, його незаперечними перевагами є:

  • «холодне» світло, яке запобігає утворенню опіків пульпи при експлуатації, оскільки світлодіод не несе в собі теплової енергії, відповідно, не призводить до нагрівання тканин;
  • висока і постійна потужність;
  • відсутність шкідливої ультрафіолетової складової;
  • економність (споживає мінімальну кількість енергії при використанні);
  • ергономічність і простота експлуатації.

Таким чином, на перший погляд спрощена конструкція виявилася набагато функціональніша, безпечніше і економічно вигідніше своїх попередників.

Особливості конструкції

Всі світлодіодні фотополімеризатори схожі за будовою. Однак є кілька принципових відмінностей, які значно вплинуть на комфорт використання і вартість приладу:

1. Дротовий або акумуляторний. Звичайно, акумуляторний фотополімеризатор коштує дорожче, але ціна повністю виправдана високим функціоналом, адже лікар не прив'язаний до розетки. Такий апарат простіше переносити та використовувати в роботі.

2. Кількість режимів. Стандартна комплектація передбачає 3 базові режими: звичайний, м'який і пульсуючий. Більш сучасні та дорогі моделі оснащені вбудованим вимірювачем потужності потоку світла, що дозволяє провести більш тонке налаштування робочого режиму.

3. Кольоровий екран, на якому з'являється вся необхідна інформація.

4. Наявність вбудованого захисту від перерозряду (своєчасне попередження про брак заряду та самостійне відключення приладу до виснаження акумулятора).

Магазин медичної техніки - надійні фотополімеризатори і комплектуючі за лояльною ціною

Наш інтернет-магазин медичної техніки пропонує вашій увазі каталог стоматологічних фотополімеризаторів від перевірених і надійних постачальників:

  • фотополімерна лампа LEDEX, світлодіоди та акумулятори для них;
  • фотополімерна лампа Woodpeker;
  • світлодіодні фотополімеризатори з функцією відбілювання TULIP;
  • радіометри.

Замовте медичне обладнання та інструментарій в будь-яке місто України, і ми доставимо його вам в найкоротші терміни. Лояльна цінова політика, компетентні співробітники і вміння працювати з клієнтами - все це робить нас лідерами на даному сегменті ринку.

Зателефонуйте нам прямо зараз і забезпечте свою клініку сучасним медичним обладнанням!