Акушерство та гінекологія

0
Наш неонатальний інкубатор з обладнанням для фототерапії забезпечує стабільне середовище перебування новонароджених пацієнтів і забезпечує терапію най..
$6 457.00
Детальніше
0
Будучи нашим кращим неонатальним інкубатором, даний пристрій це не просто неонатальний інкубатор, підключений до пристроїв фототерапії. Складна і про..
$8 748.00
Детальніше
0
Інкубатор неонатальний YXK-2000G Особливості: Подвійні стінки камери. Зволоження за допомогою ультразвукового розпилення. Окрема настройка і вимір вол..
$6 067.00
Детальніше
0
Неонатальний інкубатор YXK-2000GA оснащений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що відображає температуру, просунутою системою терморегуляції, зручною ..
$3 990.00
Детальніше
0
Прилад призначений для переривання вагітності в клінічних умовах шляхом видалення вмісту матки. Відсмоктування вмісту проводиться наконечником в резул..
$232.00
Детальніше
0
особливості: Поворотний джерело променистого тепла. Рентгенівська касета. Розмір ложе: збільшений...
$3 735.00
Детальніше
0
Ваги для зважування новонароджених і дітей, з межею зважування до 20 кг, дылення 100 г.Ложе знімне. Коли знято ложе, ваги використовуються як підлогов..
$21.10
Детальніше
0
Призначено для розширення піхви і оголення шийки матки при дослідженнях, операціях і інших маніпуляціях. двостулкове вагінальне дзеркало у формі качин..
$12.44
Детальніше
0
Дзеркало дуайена: інструмент з групи розширювачів з широкою робочою частиною сідлоподібної форми, призначений для розведення країв операційної рани, г..
$18.37
Детальніше
0
Дзеркало у вигляді металевого жолоба або двох з'єднаних шарніром жолобів. Застосовується при гінекологічних дослідженнях, оперативних втручаннях і лік..
$13.63
Детальніше
0
Дзеркало-підйомник по Отто застосовується при гінекологічних дослідженнях, оперативних втручаннях і лікувальних процедурах для оголення слизової оболо..
$13.63
Детальніше
0
Кюретка акушерська: тупа кюретка для видалення з матки залишків плаценти і плодового яйця для вискоблювання слизової оболонки матки після народження а..
$22.15
Детальніше
0
Вишкрібання слизової оболонки матки виробляють з діагностичною метою для з'ясування причини маткових кровотеч, дисфункціональних порушень і при підозр..
$18.37
Детальніше
0
Ложка Фолькмана призначена для взяття мазків на бактеріологічне дослідження флори слизової піхви, шийки матки і уретри. Зонд урогенітальний тип В (Лож..
$6.52
Детальніше
0
Набір расширителей каналу шийки матки гінекологічний, або набір розширювачів Гегара. Розширювач являє собою металевий стрижень для розширення каналу ..
$214.10
Детальніше
0
Наконечники для вакуумної аспірації прямі і вигнуті • Довжина 236 мм. • Випускаються з нержавіючої сталі і титанового сплаву спеціалізація: аспіратор ..
$47.41
Детальніше
0
Особливості: • Велика площа освітлення з рівномірною інтенсивністю для забезпечення достатнього лікувального ефекту.• Відсутність примусової вентиляці..
$1 581.00
Детальніше
0
Розширювач каналу шийки матки діам. 1 мм Розширення шийного каналу може бути виконано тупим або гострим шляхом. Найбільш часто проводиться розширення ..
$13.71
Детальніше
0
Призначення: призначений для дитячих поліклінік. Габаритні розміри: довжина, мм 750 ширина, мм 700 висота, мм 800..
$185.40
Детальніше
0
Призначений для визначення зовнішніх розмірів таза. Матеріал - вуглецева сталь з гальванопокриттям...
$33.75
Детальніше
0
Шприц для внутрішньоматкових вливань - незамінний інструмент в роботі лікаря-гінеколога Шприц для внутрішньоматкових вливань є незамінним гінекологічн..
$15.85
Детальніше
0
Призначені для загарбання і відтягування шийки матки при різних гінекологічних процедурах і маніпуляціях...
$22.07
Детальніше

Акушер-гінеколога важко уявити свою роботу без різноманітного обладнання та інструментарію. Від його якості і функціонала залежить успіх діагностичних і лікувальних процедур. Необхідно обладнати кабінет так, щоб пацієнтки відчували себе комфортно, не відчували страх перед лікарем і процедурами, розуміли, що їх огляд і терапія пройдуть на сучасному, вищому рівні.

Сучасний ринок медичного обладнання пропонує великий перелік найменувань різноманітної акушерсько-гінекологічної техніки і інструментарію. Наш магазин медичного обладнання пропонує вам сучасне і надійне обладнання, яке дозволить облаштувати клініку за останнім словом техніки.

Устаткування для гінекології

Ми надаємо широкий спектр гінекологічного обладнання та інструментарію, які необхідні для проведення рутинних діагностичних маніпуляцій, проведення малих операцій (штучне переривання вагітності і т. Д.):

 • гінекологічне крісло з механічним приводом;
 • вагінальні дзеркала по Дуайену, Сімс, Куско;
 • дзеркало-підйомник по Отто;
 • шприци для внутрішньоматкових вливань;
 • медичний відсмоктує апарат (для переривання вагітності);
 • вакуумаспіраціонние наконечники;
 • інструментарій для проведення штучного переривання вагітності;
 • гінекологічні затискачі (прямі і вигнуті);
 • набір розширювачів каналу шийки матки;
 • гінекологічні ложки;
 • маткові зонди;
 • зубчасті акушерські кюретки;
 • гострі кюретки.

Устаткування для акушерства

Для комплектації акушерського відділення ми пропонуємо:

 • інкубатор для життєзабезпечення;
 • однозубого кульові щипці;
 • копьеобразний перфоратор;
 • поліклінічний пеленальний столик;
 • акушерський металевий тазометр.

Всі перераховані вище інструменти та обладнання створені з високоякісної, надійної і безпечної медичної сталі. Використання подібного матеріалу виключає появу алергічної реакції з боку пацієнток, при цьому гарантує довговічну службу завдяки антикорозійного покриття.

Забезпечте себе та своїх пацієнтів надійним обладнанням!

Наш магазин вже більше 20 років постачає обладнання для різних галузей медицини. Ми намагаємося радувати своїх клієнтів не тільки відмінною якістю продукції, але і доступною вартістю. Постійні акції та знижки зроблять придбання ще більш доступним. Ви можете оформити замовлення за кілька хвилин, не докладаючи зусиль, завдяки простій і зрозумілій формі заявки на нашому сайті. При виникненні труднощів або питань, ви можете звернутися до наших менеджерів по телефону.

Співпрацюючи з нами, ви відчуєте ряд незаперечних переваг нашої компанії:

 • доставка по всій країні за допомогою декількох компаній-перевізників;
 • різноманітні способи оплати;
 • індивідуальний підхід до всіх наших клієнтів;
 • миттєве оформлення і відправка товару.

Створіть сучасний і функціональний акушерсько-гінекологічний кабінет, придбавши все необхідне обладнання в нашому інтернет-магазині « Медтехніка »!