Кисневі концентратори

0
Кисневий концентратор 10 л/хв Кисневий концентратор 10 л/хв - апарат для вилучення з газового складу повітря кисню, його очищення, збільшення концентр..
$1 190.00
Детальніше
0
Особливості:Відображення чистоти кисню в цифрах (точність 00,0%)Великий 6-дюймовий LED-дисплей для виведення функціональних данихВідображає сумарний р..
$7 000.00
Детальніше
0
Особливості:Відображення чистоти кисню в цифрах (точність 00,0%)Великий 6-дюймовий LED-дисплей для виведення функціональних данихВідображає сумарний р..
$8 040.00
Детальніше
0
Опис моделі Концентратор кисневий Angel-5S - це економічний, малогабаритний апарат з мінімальним рівнем шуму. Тому його встановлюють у відділеннях інт..
$705.00
Детальніше

Кисневі концентратори в Україні: купити в компанії МедТехніка

При кисневій терапії використовується такий апарат, як кисневий концентратор. Його призначення полягає у виділенні молекул кисню з повітря, і їх подачі як потоку з концентрацією до 95 відсотків. Використання кисневих концентраторів у медичних цілях є більш вигідною альтернативою застосуванню стисненого кисню, оскільки у розрахунку на один літр вартість виходить значно нижчою. Ще одна перевага даного апарату – більш високий рівень безпеки, якщо порівнювати з використанням балонів зі стисненим повітрям. Наша компанія пропонує можливість купити кисневий концентратор в інтернет-магазині з доставкою по Харкову, Києву та Україні за доступними цінами. У нашому каталозі представлені моделі для медичних закладів, машин швидкої допомоги, портативні версії для дому. 78 % азоту та 20% кисню. Також у ньому містяться невеликі домішки інших газів: аргон, неон, двоокис вуглецю, метан. Кімнатне повітря нагнітається в прилад за допомогою компресора та проходить через колонки з кульками цеоліту, які називають молекулярним ситом. Цеоліти мають молекулярно-ситовий ефект, що проявляється в здатності утримувати молекули азоту та інших газів при підвищенні тиску в циліндрах. На виході з кисневого концентратора ми отримуємо практично чистий кисень у високій концентрації.

Іншими складовими елементами апарата є: 

  • односпрямовані клапани і регулятори потоку; 
  • накопичувачі кисню; 
  • зволожувач - необхідний компонент для медичних приладів, що використовуються для підтримки дихальних функцій пацієнта; 
  • відвідний канал і клапани відкритого типу для виведення десорбованих газів в атмосферу.

У каталозі інтернет-магазину представлені портативні та пересувні, обладнані коліщатками кисневі концентратори за доступними цінами, які на сьогоднішній момент широко застосовуються з апаратами ШВЛ, в палатах реанімації та інтенсивної терапії, в операційних блоках, загальнотерапевтичних відділеннях (пульмонологічні, алергологічні стаціонари). 

Характеристики концентраторів кисневих від МедТехніка

На які характеристики необхідно звертати першочергову увагу, якщо виникла потреба купити концентратор кисню в онлайн-магазині для застосування вдома чи в медичній установі? З цим питанням вам допоможуть розібратися фахівці нашої компанії. Якщо ж говорити загалом, для замовників ключове значення мають такі параметри: 

  • продуктивність - обсяг виробленого приладом кисню за хвилину;
  • масово-габаритні характеристики - портативні, стаціонарні, пересувні апарати; 
  • насиченість вихідного потоку киснем - для різного обладнання може коливатися в діапазоні від 85 до 95 відсотків; 
  • функціонал; 
  • рівень безпеки, наявність сигнальних систем для оповіщення про перепади тиску, зниження концентрації, про перегрівання та інші технічні несправності.

Наприклад, якщо взяти концентратор кисню Angel 5S, ми побачимо, що за своїми габаритами він цілком підходить для застосування як вдома, так і в медицині. Апарат відрізняється більш ніж доступною ціною даного типу устаткування. Це портативний багатофункціональний пристрій вагою трохи більше 16 кг, обладнаний ручкою для перенесення та колесами. Продуктивність - 5 літрів О2 за хвилину. На сенсорному екрані відображаються докладні параметри роботи: насиченість, час, тиск на вході та виході. Більш дорогі моделі серії Angel SP призначені для клінічного застосування, а їх продуктивність досягає 10 л/хв. 

Отримати більш докладні консультації з технічних питань, цін та умов поставки по Україні ви можете у консультантів інтернет-магазину. Якість продукції підтверджена сертифікатами відповідності міжнародним стандартам.