Скалери Woodpecker

0
Ультразвуковий скалер Woodpecker UDS-L - це стоматологічний прилад, який застосовується для зняття зубних каменів, терапії і профілактики патологій яс..
$250.00
Детальніше
0
UDS -L повністю автономний прилад, оснащений системою автоматичної подачі води і не вимагає підключення до стоматологічної установки. Сумісний з насад..
$280.00
Детальніше
0
П'єзоелектричний скалер (потрібне підключення до води під тиском). 5 насадок: G1-2шт, G2-1шт, G4-1шт, P1-1шт., Знімний автоклавуємий наконечник. 220-2..
$145.00
Детальніше

Скалер Woodpecker - якісне вирішення завдань стоматолога

Скалер Вудпекер UDS - стоматологічне обладнання від китайського виробника для професійного чищення зубів. Дозволяє якісно провести санацію ротової порожнини, профілактику і лікування захворювань пародонту. Пристрій також застосовують в ендодонтії для корекції патологічних змін в пульпі, периодонте.

Технічні можливості апарату

Перед тим, як купити скалер Woodpecker, вибрати певну модель, потрібно встановити цільове призначення інструменту - гігієнічна чистка, лікування системи кореневих каналів, ясен, реставрація емалі зубів.

Типи апаратів за принципом роботи:

 • ультразвукової скалер Вудпекер - зняття нальоту і зубних каменів, кюретаж пародонтальних кишень, полірування, очищення ортопедичних конструкцій;
 • пьезокерамический з повітряним приводом - чистка ясен, підготовка до пломбування
 • магнітострикційний - виконання маніпуляцій, що вимагають мінімальної травматизації м'яких тканин.

Скалер Woodpecker використовують для гігієнічних процедур у пацієнтів, що носять брекет системи, протези, мости, коронки, зрошення ротової порожнини лікувальними розчинами. Для цих цілей підходять насадки універсальні насадки, а також для зняття наддесневого і поддесневого каменю, обробки, розширення кореневого каналу, препарування країв емалі. У комплекті йде динамометрический ключ для швидкої і легкої зміни наконечників, що виключає пошкодження деталей при їх зміні.

По виду установки скалер ультразвукової Woodpecker буває вбудовуваним і автономним. Для переносних моделей передбачений індивідуальний незалежне джерело живлення. Стаціонарна модель монтується в комплексну стоматологічну установку.

Переваги обладнання для стоматологічних клінік

Скалер Вудпекер має такі плюси в порівняння з іншими аналогами європейських і азіатських виробників:

 • ефективність застосування в клінічній практиці відповідає світовим стандартам;
 • універсальність технічного рішення, що дозволяє працювати з будь-яким інструментом, немає необхідності купувати додаткове медобладнання;
 • мобільність, автономність, можна швидко дислокувати техніку в будь-який кабінет;
 • простота в застосуванні, скалер стоматологічний Woodpecker не вимагає від фахівця знання складних програм, алгоритмів в роботі;
 • ергономічність комплектуючих деталей (насадки, наконечники), лікар не втомлюється під час тривалих маніпуляцій з підвищеною концентрацією уваги;
 • асептична безпеку, інструменти можна стерилізувати стандартними методами (автоклав), обробляти дезінфікуючими розчинами;
 • доступність, демократична ціна на скалер Вудпекер, відповідна якості;
 • технічна можливість підключити до обладнання полімеризації лампу Woodpecker для пломбування зубів, герметизації кореневих каналів.

Якщо ви хочете купити скалер Вудпекер, розгляньте моделі, представлені на сайті інтернет-магазину. Тут ви знайдете відповідний варіант, який підвищить якість і ефективність вашої роботи. При необхідності наші фахівці детально ознайомлять вас з функціоналом медичної техніки, допоможуть зробити правильний вибір.

Ціна на скалер Woodpecker залежить від таких параметрів, як тип монтажу, конструкторські особливості, набір функцій, додаткові комплектуючі, LED підсвічування, наявність автономного блоку живлення. Замовте потрібну вам модель з повною заводською комплектацією, гарантійним договором, доставкою в будь-який населений пункт. Зателефонуйте або залиште заявку на сайті.