Опромінювачі

0
Призначений для загальних і місцевих індивідуальних опромінень у фізіотерапевтичних кабінетах лікувальних установ. Ультрафіолетове випромінювання, що ..
$70.00
Детальніше
0
Опромінювач ультрафіолетовий ртутно-кварцовий БОЗ-0127-НанЕМА (БОП-4) короткохвильовий настільний переносний призначений для проведення місцевих, поро..
$591.33
Детальніше

У будь-якому медичному закладі, а також в дитячих садах, школах і в інших місцях, де збирається одночасно багато людей, необхідно підтримувати стерильну чистоту. З рівними поверхнями, тканинами і інструментами впоратися просто: для чищення використовують спеціальні розчини або високі температури. Але що робити з тими речами, які не можна обробляти таким чином? Найбільш прийнятний спосіб - ультрафіолетовий опромінювач.

Як вибрати опромінювач

В асортименті нашого магазину " Медтехніка " є опромінювачі різних розмірів, форм і потужності. Роблячи вибір, зверніть увагу на параметри, яким має відповідати дане обладнання:

  • тривалість безперервної роботи і частота використання лампи;
  • кількість повітря, яке необхідно обробити за один раз. Його можна обчислити за обсягом кімнати, в якій буде поміщений апарат;
  • розміщення технічного пристосування. Залежно від місця, де буде знаходитися опромінювач бактерицидний, змінюється і форма необхідної лампи.

Існують моделі апаратів, які можна розмістити в приміщенні з людьми. І все ж, більшість з них негативно впливають на здоров'я людського організму. Їх випромінювання впливає на верхні клітини епідермісу, вражаючи їх і викликаючи опіки, а також запалення, які можуть з часом перерости в більш агресивні хвороби.

У зв'язку з тим, що потрапляння УФ-променів може викликати також опік слизових оболонок (особливо очей), а також спровокувати розвиток серцево-судинних захворювань, перебувати в опромінюється приміщенні суворо забороняється.

Нашу пропозицію

Вирішивши купити високоякісний кварцовий опромінювач, наші клієнти отримують такі переваги:

  • вони отримують сертифіковану медичну техніку, яка прослужить багато років;
  • вартість апаратів в нашому онлайн-магазині дозволяє придбати надійного помічника за помірною ціною;
  • доставку апарату в будь-яку точку України ми беремо на себе, що значно скоротить ваші транспортні витрати;
  • якщо ви не впевнені в тому, яка модель опромінювача підходить для вас найбільше, наші консультанти допоможуть розібратися в даному питанні.

Кожен клієнт для нас дуже важливий. Наші співробітники підходять до кожного замовлення строго індивідуально, допомагаючи вирішувати труднощі, які виникли. Всі вони знають, що саме від їх роботи залежить здоров'я багатьох людей.

Ми цінуємо ваш час, при цьому готові надати вам послуги найвищої якості.