Затискачі

У кожного лікаря є свої медичні інструменти . Хірургам в їх нелегкій роботі не обійтися без такого інструменту, як затиск. Затискачі хірургічні використовуються для того, щоб захопити і затиснути тканини. Це перешкоджає втрати крові, допомагає коректно провести операцію. Також за допомогою цих приладів зміцнюють операційне білизна і дренажні трубки, перекривають просвіти в порожнистих органах, розчавлюють стінки судин і артерій.

Затискачі медичні бувають декількох видів: замкові і шарнірні, а також пружинні і гвинтові. Відмітна особливість інструменту - це спеціальні насічки і зуби. Їх роблять для того, щоб знизити ступінь ковзання затиску. Якби прилад був повністю гладким, це призвело б до його неефективності і ризику нанесення травми пацієнту.

форми затискачів

Інтернет-магазин «Медтехніка» пропонує своїм клієнтам придбати кровоспинні затискачі різних форм і видів. Через пошук по сайту ви знайдете прямі і вигнуті інструменти. Вони носять такі назви:

  • Затискачі Кохера - мають специфічні зубці на робочій поверхні.
  • Затискачі Більрот - присутній нарізка.
  • Затискачі Холстеда - в тому числі так звані «москіти» (володіють вигнутою формою).

Інструменти можуть бути еластичними або жорсткими. У першому випадку ними захоплюють тканини, які потім будуть відновлюватися. Жорсткими зажимами, як правило, видаляють тканини, які вже не врятувати. У будь-якому випадку, хірург повинен володіти досвідом і всіма необхідними знаннями, щоб грамотно використовувати ці медичні предмети.

Затискачі виготовляють з нержавіючої сталі. Після операції необхідно провести стерилізацію та дезінфекцію інструментів.

типи затискачів

Затискачі також поділяються залежно від призначення:

  • Для ниркової ніжки.
  • Для медичного білизни.
  • Пінцети.
  • Тримачі голок.
  • Шлунково-кишкові.

На окрему увагу заслуговують еластичні затискачі Гепфнер, а також артеріальні пристосування негуса, Уеллі і Потта. Існують ще фіксаційні затискачі, хоча їх часто плутають зі щипцями. Але це різні інструменти.

Замовити затискачі можна в «Медтехніка»

Замовляючи прилади через наш сайт, ви купуєте медичні хірургічні затискачі за вигідною ціною. Вартість обладнання коливається в межах 8-30 $. Замовити товари ви можете в будь-яке місто України. Головний офіс «Медтехники» розташовується в Харкові. Також є філія в Києві. Вартість і терміни доставки будуть залежати від вашого територіального розташування. Уточнити цю інформацію ви можете у наших менеджерів.