Пульсоксиметри

0
Особливості TFT дисплей, 4 інтерфейси Регулювання інтерфейсу дисплея вручну відповідно до потреб даних нагляду за пацієнтом Функція звукової сигналіза..
$31.40
Детальніше
0
Пульсоксиметр пальчиковий A310 на основі всіх цифрових технологій розроблений спеціально для вимірювання кількості кисню в крові і частоти пульсу. Їх ..
$31.40
Детальніше
0
Пульсоксиметр пальчиковий A320 розроблений на основі всіх цифрових технологій спеціально для вимірювання кількості кисню в крові і частоти пульсу.&nbs..
$35.00
Детальніше

Пульсоксиметрія - це необхідна діагностична медична маніпуляція, яка дозволяє визначити насичення крові киснем, а також порахувати пульс. Цей прилад необхідний не тільки в умовах медичного закладу, а й стане корисним пристроєм для спортсменів, а також людей, які піклуються про своє здоров'я. 

На сторінках нашого каталогу ви можете знайти кілька видів приладів, які відрізняються по функціоналу і параметрам. У нас кожен зможе підібрати пульсоксиметр під себе. 

Види приладів 

Більшість пульсоксиметрів представлені датчиком і фіксуючим пристроєм. У магазинах можна знайти такі апарати: 

  •  з датчиком на палець або мочку вуха - такий датчик найбільш точний у вимірах, при цьому найчастіше застосовується в лікарнях; 
  • з датчиком на груди - цей пульсоксиметр фіксується на грудях спеціальним ремінцем. Цей варіант оптимальний для професійних спортсменів, оскільки прилад добре закріплюється на тілі, а похибка вимірювань тут мінімальна; 
  • з датчиком на браслеті - цей прилад відрізняється легкістю, ергономічністю і зручністю під час тренувань, проте через нещільну фіксацію прилад неточний в вимірах, тому не підходить для медичних цілей і професійних спортсменів. 

Також даний прилад може бути дротовим і бездротовим. Перша конструкція зазвичай має більший функціонал, при цьому відрізняється точними даними, а друга - стане незамінним приладом для комплектації машин швидкої медичної допомоги або для занять спортом. 

Правила вимірювання 

Будь-яка медична маніпуляція повинна починатися з ретельної підготовки, і пульсоксиметр - не виняток. Перед початком вимірювання переконайтеся, що апарат заряджений і готовий до роботи. Увімкніть прилад, а потім зачекайте кілька секунд. Тільки через 20 сек. прилад буде готовий до експлуатації. 

Проводити вимірювання необхідно 2 рази з інтервалом в 15 хвилин. Якщо ви помітили, що дані дослідження відрізняються на 10% і більше, то значить прилад не зовсім справний, тому таким даними довіряти не можна. 

У нашому інтернет-магазині "МедТехніка" представлений широкий асортимент медичного обладнання, де можна вибрати і купити пульсоксиметр на палець за доступною ціною. На сторінках нашого сайту представлено кілька найбільш поширених і затребуваних моделей: 

  •  дорослий пальчиковий; 
  • дитячий пальчиковий. 

Купуйте медичну апаратуру від перевірених виробників в інтернет-магазині Med-technika.com з доставкою в будь-яку точку України.