Гінекологічні крісла

0
Гінекологічне крісло - це медичне пристосування, яке застосовується в гінекологічній практиці. Воно повинно бути багатофункціональним, зручним і надій..
$2 200.00
Детальніше
0
Гінекологічне крісло - це медичне пристосування, яке застосовується в гінекологічній практиці. Воно повинно бути багатофункціональним, зручним і надій..
Ціна за запитом
Детальніше
0
Будь-яке гінекологічне крісло - це спеціалізоване пристосування, яке використовується в гінекології. Гарне крісло - це завжди зручний предмет, який ха..
$2 200.00
Детальніше

Гінекологічне крісло

Гінекологічне крісло - медичні меблі, яка використовується для проведення оглядів і хірургічних маніпуляцій в кабінеті гінеколога. Його якість визначає не тільки комфорт пацієнтки і лікаря, а й престиж клініки. Чим воно зручніше і обладнані, тим вище якість обслуговування і лікування клієнтів медичного закладу. Крісла, придбані в нашому інтернет-магазині знизять дискомфорт жінок при відвідуванні гінеколога.

Пристрій

Гінекологічне крісло за формою нагадує стілець з високою спинкою. З боків воно комплектується поручнями. Вони використовуються для фіксації пацієнтки і її зручності під час огляду.

У нижній частині сидіння розташовані підколінні упори. Вони допомагають жінці прийняти зручне для маніпуляцій положення і зберігати його протягом усього часу. Упори виробляються з міцного пластику або металу. Вони мають округлу форму і розміщуються або в підколінної просторі, або під ступнями пацієнтки.

Самок крісло має опору. Її висота не менше 80 см. Вона регулюється за допомогою спеціального механізму. Для зручності жінок внизу розташовані 1 або 2 ступені в залежності від моделі.

Спинка і сидіння оббиті штучною шкірою. Вибір забарвлення варіативний. Клініка може купити крісло гінекологічне в Україні практично будь-якого кольору. Найпопулярніші кольори: білий, бежевий, зелений, синій.

Спинка крісла може знаходитися в 3 положеннях:

  • сидячи;
  • лежачи;
  • Напівлежачи.

Вибір положення залежить від майбутніх медичних маніпуляцій.

Види гінекологічних крісел

Пристрої цього типу по виду приводу діляться на:

  • механічні;
  • Електричні.

Положення спинки в механічному кріслі змінюється вручну за рахунок зміни положень напрямних. Головний мінус - настройка меблів проводиться без участі пацієнтки, а значить складно домогтися максимального точного і комфортного положення. Важливий плюс - доступна ціна і простота моделі. Воно відмінно підійде для оглядових в поліклініках або виїзних кабінетах.

Гінекологічне крісло з електричним приводом вважається найсучаснішою розробкою в світі медичних меблів даної категорії. Воно успішно застосовується для проведення профільних операцій, оглядів і маніпуляцій, не пов'язаних з хірургічним втручанням. Крісло плавно змінює положення, ризик травматизму серед пацієнтів мінімальний і практично дорівнює нулю.

Як вибрати гінекологічне крісло

Візуально моделі даного обладнання схожі. У той же час вони мають явні відмінності. При виборі важливо враховувати наступні фактори:

  • Максимальне навантаження;
  • Тип приводу;
  • Вид матеріалу оббивки, поручнів і упорів;
  • Кількість ступенів в залежності від максимальної висоти крісла.

У нашому інтернет - магазині можна купити гінекологічне крісло різної модифікації. Вся медична меблі підлягає обов'язковій сертифікації. Продукція відповідає не тільки національним, а й міжнародним стандартам якості.

Крісла, придбані в нашій компанії, значно підвищать якість обслуговування і лікування пацієнтів, а також створять позитивний імідж клініки, привернуть нових клієнтів.

Замовити обладнання можна прямо на сайті або по телефону. Менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант, розкажуть про особливості кожної позиції. Терміни поставок і вартість залежать від обсягів партії і віддаленості регіону. Ми пропонуємо клієнтам кращі моделі за доступними цілям. На всю продукцію діє гарантія виробника.