Автоклави

0
Стерилізатор паровий СПВ-50 - це медичний пристрій, призначений для знезараження інструментарію, різних матеріалів шляхом обробки їх насиченою водяною..
$3 343.00
Детальніше
0
Стерилізатор паровий ВК-30 з вертикальною круглою камерою призначений для стерилізації водяною насиченою парою під тиском матеріалів, інструментів і п..
$1 521.32
Детальніше
0
Стерилізатор паровий ВК-50 з вертикальною круглою камерою призначений для стерилізації водяною насиченою парою під тиском матеріалів, інструментів і п..
$1 585.63
Детальніше
0
Особливості:- Автоматично управляється комп’ютером- Автоматичне вимикання зі звуковим сигналом після завершення процесу стерилізації- Цифрове відображ..
$4 964.00
Детальніше
0
Призначений для стерилізації водяною насиченою парою під тиском матеріалів, інструментів і приладдя, що застосовуються в медичній практиці. Основ..
$4 153.00
Детальніше
0
Особливості:- Автоматично управляється комп’ютером- Автоматичне вимикання зі звуковим сигналом після завершення процесу стерилізації- Цифрове відображ..
$6 901.00
Детальніше
0
Паровий стерилізатор ГК-100А — це обладнання, яке дезінфікує і стерилізує предмети насиченою парою; структура горизонтальна, а спосіб нагріву: ..
$8 064.00
Детальніше
0
Стерилізатор паровий ГП-400 призначений для стерилізації водяною насиченою парою під тиском матеріалів, інструментів і приладдя, що застосовуються в м..
$27 206.00
Детальніше
0
ГК-10 призначений для стерилізації водяною насиченою парою під тиском шприців, ін'єкційних голок і інших медичних інструментів в медичних установах Р..
$1 286.00
Детальніше
0
Стерилізатор паровий (автоклав) ГП-560Слугує для стерилізації водяною насиченою парою під тиском виробів медичного призначення з металів, скла, гуми, ..
$30 882.00
Детальніше
0
Для стерилізації виробів використовується насичена пара під тиском. В процесі обробки вироби нагріваються до високої температури, а більшість резистен..
$6 300.00
Детальніше
0
Стерилізатор паровий ГПД-400 прямокутний призначений для стерилізації водяною насиченою парою під тиском матеріалів, інструментів і приладдя, що засто..
$34 926.00
Детальніше

Запорука успішної роботи будь-якого медичного закладу, незалежно від його спеціалізації і спрямованості, є дотримання правил асептики і антисептики. Весь багаторазовий інструментарій та предмети медичного призначення повинні бути схильні до спеціальній обробці, яка дозволить повністю знезаразити їх і, відповідно, зробити абсолютно безпечними при подальшій експлуатації для медичного персоналу та пацієнтів.

Автоклав медичний - це апарат, який проводить надійне знезараження інструментарію під спільним впливом високої температури і пара. Цей тип стерилізатора повсюдно застосовується в ЛПУ. Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам широкий асортимент даного обладнання.

Будова і різновиди

Автоклав для стерилізації медичних інструментів представляє собою герметичний товстостінний шафа. Він складається з:

  • стерилізаційної камери;
  • крана для виходу повітря;
  • манометра для вимірювання тиску пари;
  • парового котла з нагрівачем води;
  • запобіжного клапана для виведення пари;
  • термометра для контролю температури автоклавування.

Проводити таку процедуру повинен тільки навчений співробітник, який знайомий з особливостями експлуатації апарату з підвищеним тиском.

Розрізняють декілька видів автоклавів. Їх класифікація базується на типі матеріалу, з якого виготовлений інструментарій:

  1. Клас N. Ці автоклави позбавлені попередньої вакуумізації, а також вакуумної сушки. Використовується для обробки гладкого інструментарію, предметів з тканини (необхідно попередньо знімати упаковку).
  2. Клас S. Необхідні для автоклавування пористих матеріалів (в упаковці або без), а також гладких суцільних інструментів.
  3. Клас B. Ці прилади мають функції попередньої вакуумної обробки і вакуумної сушки. Їх доцільно використовувати для стерилізації будь-якого медичного інструментарію, а також матеріалів, у тому числі для обробки жорстких ендоскопів та стоматологічних наконечників.

Медичне обладнання: купити в Україні за вигідною вартості

Наш інтернет-магазин пропонує вам купити автоклави від перевірених і надійних виробників за лояльними цінами. На сторінках нашого сайту вас чекає великий вибір товарів, зручна навігаційна система, докладний опис і яскраві фотографії наших товарів.

Підберіть медичне обладнання в магазині « Медтехніка », яке допоможе вам вивести вашу клініку на якісно новий рівень!