Устаткування для рентгенівських кабінетів і лабораторій

0
Автоматична проявочная машина Компактне, практичне, надійне обладнання Час проявлення одного знімка 30сек., Загальний час для декількох знімків від 2 ..
$740.00
Детальніше
0
Бокс для ручної проявки знімків. Оснащений оглядовим вікном, двома отворами для рук з гнучкими мембранами...
$190.00
Детальніше
0
Візіограф є датчик (сенсор). Щоб візіограф заробив, його необхідно підключити до комп'ютера через USB-порт, а на комп'ютер встановити програмне забезп..
$2 000.00
Детальніше
0
Відмінною особливістю даного апарату є додатковий захист від радіації: У корпусі апарату передбачена подвійна захист з свинцевих пластин. Така надійни..
$3 200.00
Детальніше
0
Прицільні рентгенівські знімки в наш час - це невід'ємний елемент якісної діагностики та лікування в стоматологічній практиці. Сучасний дентальний рен..
$2 290.00
Детальніше
0
Кожна сучасна стоматологічна клініка повинна мати в своєму арсеналі дентальний рентген-апарат для прицільних знімків, оскільки дані, отримані за допом..
$1 990.00
Детальніше
0
Портативний рентген-апарат GRANUM. Відмінні технічні характеристики, привабливий дизайн і просте управління дозволять стоматолога відчувати себе набаг..
$2 290.00
Детальніше
0
Дентальний рентгенівський апарат ORIX-70 DC є повнофункціональним дентальний рентгенапарат з мікропроцесорним контролем для отримання якісних знімків ..
$2 550.00
Детальніше
0
Портативний дентальний рентгенівський апарат PORT-X II неймовірно зручний у використанні і незамінний в умовах приватних кабінетів, селищних клінік, й..
$2 950.00
Детальніше
0
Візіограф (радиовизиограф) Dr.Suni - це цифровий, беспленочного апарат, який дозволяє перетворити рентгенівський сигнал в зображення на ПК, а також да..
$4 150.00
Детальніше

Часто стоматолога важко прийняти важливе рішення щодо діагнозу пацієнта, а також тактики його лікування, оскільки він не бачить повноцінної клінічної картини. Це пов'язано з особливостями будови зуба, розташуванням його кореня в яснах і можливої патології самої ясна, прихованої від очей лікаря. Щоб уникнути діагностичних помилок, лікарі стали активно застосовувати стоматологічне рентген-обладнання. Найбільшою популярністю серед стоматологів користуються дентальні рентген-апарати та візіографі.

Дентальний рентген-апарат

В основі функціонування даного рентгенівського обладнання лежать сучасні цифрові технології. Це дозволяє відмовитися від використання плівок, відповідно, максимально знизити дозу рентгенівського опромінення. Завдяки електронним майданчикам і датчикам, зображення відразу передається на персональний комп'ютер.

Таке обладнання дозволяє стоматологам вирішити следующе діагностичні проблеми і питання:

  • визначити запалення, карієс;
  • виявити новоутворення, патологічні порожнини;
  • візуалізація коренів зубів і каналів;
  • діагностувати захворювання кісткового апарату і ясен.

Розрізняють апарати по особливостям знімка (внутріротова, позаротові і панорамні) і від умов використання (стаціонарні, палатні і портативні).

стоматологічні візіографі

Візіограф стоматологічний є апарат, що дозволяє робити знімки зубів на спеціальний датчик, який передає зображення на ПК. Він відрізняється від дентального рентген-апарату прицільно знімка: лікар має можливість отримати чітке і масштабне зображення одного зуба. Це можливо завдяки малому розміру датчика, товщина якого - 2-3 мм. Він зручний і простий в експлуатації, не робить негативного впливу на слизову оболонку ротової порожнини.

Крім того, візіограф володіє значно меншою променевим навантаженням: практично в 10 разів менше опромінення в порівнянні з традиційними рентгенівськими методами дослідження.

Розрізняють провідні та безпровідні вазіографи. У провідних апаратах датчик з'єднаний з ПК за допомогою кабелю. Це забезпечує передачу зображення. При бездротової візіограмме датчик зберігає знімок на свою поверхню, а передача на ПК відбувається за допомогою спеціального сканера.

Створіть сучасний стоматологічний кабінет

Наш інтернет-магазин «Медтехніка» пропонує вам широкий асортимент стоматологічного рентген-обладнання. У нашому каталозі ви знайдете:

  • радіовізографи;
  • дентальні рентген-апарати;
  • бокси для ручної і автоматичної проявки знімків;
  • стоматологічні фартухи.

У нас Ви можете купити надійну медичну апаратуру від відомих виробників за доступними цінами. Ми здійснюємо доставку по всій території України за участю різноманітних транспортних компаній. Телефонуйте і замовляйте обладнання тільки за вигідною вартості в « МедТехніке »!