Хірургічне ветеринарне обладнання

0
Хірургічний відсмоктувач - це один з незамінних інструментів в хірургічному блоці, оскільки він дає можливість позбутися від рідин та різноманітного б..
$199.84
Детальніше
0
Ця модель відрізняється ергономічним дизайном і призначена для відсмоктування в'язкої рідини, такої як гній, слиз і кров. Портативний відсмоктувач ОХ-..
$145.00
Детальніше
0
Ця модель відрізняється ергономічним дизайном і призначена для відсмоктування в'язкої рідини, такої як гній, слиз і кров. Портативний відсмоктувач ОХ-..
$179.00
Детальніше

Сучасне хірургічне обладнання в багато разів збільшує відсоток успішних операцій не тільки в медицині, але і в ветеринарної хірургії завдяки спеціально розробленим інструментів і обладнання. Вони адаптовані для кращого виконання лікувальних заходів. До такого обладнання відносяться і представлені на сторінці ветеринарні хірургічні відсмоктувачі.

До вибору даного приладу варто підійти з усією серйозністю, так як результат успішної операції також залежить від якісного усунення крові, гною, частинок епідермісу з робочої поверхні рани для кращої видимості.

В каталозі ветеринарного обладнання представлені і безмасляні відсмоктувачі для тварин, які допоможуть позбутися від зайвої рідини в ході хірургічних операцій.

Технічні характеристики відсмоктувачів для тварин

  • Вони володіють високою потужністю, що дозволяє швидше відсмоктувати рідину. Мають технічні параметри: продуктивність по повітрю або продуктивність по повітрю і воді, що дозволяє точніше підібрати прилад під ситуацію.
  • Працюють з мінімальним рівнем шуму до 50-55 Гц, що є нормою.
  • У лінійці представлених моделей можна вибрати відповідний прилад за вагою (якщо потрібно виконувати операції з відсмоктуванням поза ветеринарної клініки вага повинна бути мінімальним) і по максимальному вакууму.
  • Всі прилади працюють від джерела змінного струму.
  • Лінійка моделей також відрізняється і розміром містких ємностей. Ємність кожної моделі зручно використовувати, переміщати і стерилізувати.
  • Прилади йдуть в комплекті з аксесуарами (шланги, катетер, універсальні кабелі живлення і т.д.) що дозволяє використовувати прилад відразу після покупки, не докуповуючи потрібних елементів.

Таким чином, вибрати відповідний прилад в каталозі не складає великих труднощів, потрібно тільки зрозуміти, для яких саме цілей буде використовуватися хірургічне ветеринарне обладнання: для роботи в клініці або за її межами, з маленькими тваринами або з великою рогатою худобою і т.д. Наш асортимент дозволить знайти потрібний варіант за привабливою ціною.

Тварини, в зв'язку з відсутністю мови, безпорадні в процесі лікування, вони не можуть вказати на хвору зону або розповісти, що з ними відбувається. Тому сучасне хірургічне ветеринарне обладнання повинно допомогти лікарю не тільки добре провести операцію, але і точно визначити діагноз маленького пацієнта. Наше обладнання допоможе ветеринарам здійснювати свою нелегку діяльність з максимальним успіхом.

Гарантія

Всі представлене в каталозі обладнання має гарантію, безкоштовний сервіс і ремонт. На сайті в розділі вподобаного товару можна задати онлайн питання, залишити відгук про товар або проконсультуватися по телефону, наші менеджери підкажуть будь-яку необхідну інформацію.