Реабілітаційне обладнання

0
Дорослі, середні...
$16.00
Детальніше
0
Повністю розкладається коляска, порошкове покриття, знімні підлокітники і піднімаються підніжки, 17 "ширина сидіння, 8" передні колеса, 24 "заднє коле..
$315.00
Детальніше
0
Сталева інвалідна коляска з хромованим покриттям, кожвинил, фіксовані підніжки і підлокітники. Ширина сидіння - 46...
$200.00
Детальніше
0
Сталева інвалідна коляска, тканинна (клітка). Ширина сидіння - 46...
$198.00
Детальніше
0
Стілець туалетний призначений для людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Виконаний зі стійкою базою. Має міцну сталеву раму з порошковим фарбува..
$64.30
Детальніше
0
Ходунки з подвійною рамою, алюмінієві...
$52.00
Детальніше
0
Пересувні ванни створені для полегшення проведення водних процедур і санітарної обробки хворих і інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату. Це м..
Ціна за запитом
Детальніше

Реабілітаційний період є одним з найскладніших етапів одужання пацієнтів. Він вимагає терпіння, уваги і спеціального устаткування. Реабілітаційне обладнання повинно бути максимально якісним, комфортним, безпечним і функціональним, оскільки від нього багато в чому залежить термін одужання пацієнтів, а також їх моральний стан.

Магазин медичної техніки «МедТехніка» пропонує великий вибір товарів для реабілітації пацієнтів за найдоступнішими цінами.

Реабілітаційне обладнання від магазину «МедТехніка»

Ми пропонуємо найбільш необхідне обладнання для реабілітації пацієнтів з різними проблемами:

  1. Інвалідні коляски. Вони можуть бути повністю або частково розкладаються. Від цього залежить їх ергономічність і компактність. Також коляски розрізняються за матеріалом, з якого зроблено сидіння. Це може бути тканина, кожвинил або порошкове покриття. Підніжки і підлокітники можуть бути фіксованими або знімними.
  2. Ходунки. Цей пристрій призначений для підтримки рівноваги і стійкості при ходьбі для літніх людей, а також пацієнтів після операцій. Алюмінієві ходунки з прогумованими ніжками і ручками - легкі і стійкі. Вони не будуть ковзати на кахлі або мармурі, прості у використанні. Подвійна рама також робить експлуатацію ходунків комфортною.
  3. Милиці. Дерев'яні милиці є невід'ємною частиною реабілітації пацієнтів з травмами нижніх кінцівок. Мала вага, екологічний матеріал і різна висота милиць дозволяють їх використовувати пацієнтам будь-якої вікової категорії та маси тіла.
  4. Надувна ванна для лежачих хворих. Дозволяє проводити гігієнічні процедури важким хворим, які потребують строгого постільного режиму. Її можна укласти на ліжко, зафіксувати форму, вигини спеціальними ременями. Нагнітання повітря здійснюється за допомогою компресора. Може використовуватися на ліжках будь-якої ширини.

Магазин медичного обладнання «МедТехніка» - доступна вартість якісного обладнання

Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам купити різну медичну техніку та товари за доступною вартості. Незважаючи на низьку ціну товарів, ми поставляємо їх тільки від провідних виробників, які давно відомі на даному сегменті ринку своєю високою якістю.

Тепер придбати медичне обладнання просто. Оформіть замовлення, заповнивши просту онлайн-форму. Все інше ми зробимо самі:

  • опрацюємо замовлення і зберемо його в той же день;
  • доставимо до вашого міста за допомогою різних перевізників ( «Делівері», «Нова Пошта», «Highway»);
  • приймемо оплату будь-яким способом (переклад на карту, оплата готівкою).

Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете зв'язатися з нашими кваліфікованими співробітниками, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Купуйте тільки якісне медичне обладнання в магазині «МедТехніка»!