Cкалери ультразвукові для стоматологів

0
Автономний ультразвукової скалер YS-CS-V, зі світлом використовується для зняття зубних відкладень, в ендодонтії, пародонтології. Скалер YS-CS-V повні..
$450.00
Детальніше
0
Ультразвуковий скалер Woodpecker UDS-L - це стоматологічний прилад, який застосовується для зняття зубних каменів, терапії і профілактики патологій яс..
$250.00
Детальніше
0
UDS -L повністю автономний прилад, оснащений системою автоматичної подачі води і не вимагає підключення до стоматологічної установки. Сумісний з насад..
$280.00
Детальніше
0
П'єзоелектричний скалер (потрібне підключення до води під тиском). 5 насадок: G1-2шт, G2-1шт, G4-1шт, P1-1шт., Знімний автоклавуємий наконечник. 220-2..
$145.00
Детальніше
0
Потужність: 3-20 Вт (регульована), частота: 30Гц, тиск води: 0,01-0,5 Мпа, 5 насадок: G1-2шт, G2-1шт, G4-1шт., P1-1шт. Гарантія 1 рік..
$157.00
Детальніше
0
Знімна ручка, може комплектуватися фотополімерною лампою. Потужність: 3-20 Вт (регульована), частота: 30Гц, тиск води: 0,01-0,5 Мпа, 5 насадок: G1-2шт..
$149.00
Детальніше
0
З ендофункціей, може комплектуватися фотополімерною лампою. Потужність: 3-20 Вт (регульована), частота: 30Гц, тиск води: 0,01-0,5 Мпа, 6 насадок: G1-2..
$160.00
Детальніше

Ультразвуковий скалер - це поліфункціональний стоматологічний прилад, який застосовується для проведення безлічі стоматологічних терапевтичних маніпуляцій і хірургічних втручань.

Принцип роботи і комплектація

В основі функціонування даного приладу лежить ультразвукова технологія. Залежно від комплектації скалера, варіюється кількість його можливостей.

Всі прилади оснащені подачею води. Це дозволяє не тільки промивати порожнину рота дистильованою водою під час процедури, але і заправляти в нього різні медикаменти та охолоджуючі засоби.

Сучасні скалери мають роз'єми під різні насадки і наконечники, що застосовуються для:

 • для чищення зубів від нальоту і полірування поверхні зубів;
 • для очищення коронок і протезів до протезування;
 • для обробки тканин перед установкою фасеток або пломб.

Види ультразвукових скалером

У сучасній стоматології застосовується кілька видів ультразвукових скалером:

 • з повітряним приводом;
 • з магнітострикційним приводом (робоча частота до 35 кГц);
 • пьезокерамические (робоча частота до 60 кГц, що дозволяє надавати більш потужний вплив).

Крім того, розрізняють автономні скалери (мають власний корпус і не вмонтовані в установку) і вбудовані (не можуть функціонувати без стоматологічної установки):

 1. Автономні скалери відрізняються ергономічністю і мобільністю, мають додатковий водний резервуар, дозволяючи проводити зрошення ротової порожнини медикаментами і розчинами незалежно від стоматологічної установки.
 2. Вбудовувані скалери - цей тип апаратів більш популярний серед стоматологів, оскільки дозволяє створити зручну і функціональну робочу зону, але відрізняється складністю монтажу. Тобто, в разі поліпшення установки, демонтувати скалер важко.

функціонал

Скалер стоматологічний використовується для проведення безлічі процедур і хірургічних втручань:

 • обробка мостів і коронок перед установкою;
 • обробка тканин зуба для установки пломби;
 • зрошення ротової порожнини медикаментами і розчинами;
 • очищення всіх частин протеза перед установкою;
 • полірування зубів;
 • зняття каменів і нальотів.

Якісне стоматологічне обладнання

Інтернет-магазин «МедТехніка» пропонує вам широкий асортимент стоматологічних ультразвукових скалером за найвигіднішими цінами в Україні.

Крім функціональної та якісної стоматологічної техніки, ми відрізняємося високоякісним обслуговуванням. Замовити цікавить вас ви можете оформивши заявку на сайті або зателефонувавши нам по телефону, а наші компетентні фахівці з радістю дадуть відповідь на ваші запитання.

Ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні, користуючись послугами різних компаній-перевізників. Також ви можете вибрати оптимальний для вас спосіб оплати (готівковий розрахунок при отриманні або оплата безпосередньо на банківську карту).

Обладнайте свій стоматологічний кабінет прогресивним і функціональним стоматологічним обладнанням від нашого магазину медичної техніки!