Дихальне та реанімаційне обладнання для ветеринарії

У ветеринарній практиці лікарям часто доводиться використовувати хірурігческіе операції, або інші подібні процедури.

Анестезія, використовувана для різних операцій, є сильним стресом для організму. Ліки гальмують реакції нервової системи, послаблюють її. Неможливо передбачити реакцію організму на подібні заходи. Тому на будь-якої операції потрібно дихальне та реанімаційне обладнання. Дихальні апарати забезпечують постійний приплив чистого кисню, а реанімаційне - допомагають відновити збої життєвих систем тваринного.

Сучасні ветеринарні кабінети і операційні повинні бути повністю обладнані. Для цього потрібно спеціальна апаратура , яку можна придбати у перевіреного постачальника.

Види дихального і реанімаційного обладнання

Механізми розрізняють за їх прямим функціональним призначенням:

  • забезпечення легким киснем (концентратор кисню);
  • відстеження стану пацієнта (монітор пацієнта, де видно його пульс і тиск);
  • введення наркозу, підтримка дихання (наркозні апарати).

Застосування

Щодо використання розрізняються механічні та автоматичні апарати. Перші дешевше, мають просту конструкцію. Вимагають зусиль людини. Зате створюють певні зручності і зменшують шанси виникнення несприятливого результату в момент проведення операції. Досвідчений лікар сам контролює силу і частоту тиску, виробляючи вентиляцію легенів або інші процедури. Робота апарату залежить тільки від прикладених силових зусиль. Такі механізми рідше ламаються і часом служать десятиліттями.

Автоматичні - це вдосконалені моделі, здатні самостійно відслідковувати дихальну функцію у пацієнта, його тиск. Все залежить від коригування програми. Такі апарати вельми зручні, особливо коли лікаря має бути довга, складна операція, при якій максимум уваги він повинен зосередити на виробленому втручанні.

Апарати оснащені додатково сигналізацією і сповістять, якщо в пристрої виникнуть будь-які неполадки. Або в стані пацієнта намітяться різкі зміни. Анестезіологу потрібно тільки задати необхідний режим і підключити апарат до оперованого пацієнта. Усе. Такі моделі коштують значно дорожче, зате дуже зручні. Іноді їх підключають для цілодобового відстеження стану пацієнта вже після складної операції.

Що вибрати?

Детальна характеристика кожного представленого в каталозі товару полегшує вибір. Крім призначення і завдань моделі, окремим пунктом йде опис її розмірів. Це дозволяє чітко уявити його габарити. Будь-яке питання можна задати співробітнику, використавши спеціальну вкладку на сторінці з описом обраного товару.

Відвідувачі, які вже отримали замовлення, можуть залишити детальний огляд, поділитися враженнями, заодно отримати додаткову консультацію, якщо вона необхідна.

На всі представлені товари є офіційна гарантія, доставка здійснюється після оформлення замовлення. Якщо виникли проблеми можна скористатися послугами з ремонту.