Акушерсько-гінекологічний інструментарій

0
Призначено для розширення піхви і оголення шийки матки при дослідженнях, операціях і інших маніпуляціях. двостулкове вагінальне дзеркало у формі качин..
$12.44
Детальніше
0
Дзеркало дуайена: інструмент з групи розширювачів з широкою робочою частиною сідлоподібної форми, призначений для розведення країв операційної рани, г..
$18.37
Детальніше
0
Дзеркало у вигляді металевого жолоба або двох з'єднаних шарніром жолобів. Застосовується при гінекологічних дослідженнях, оперативних втручаннях і лік..
$13.63
Детальніше
0
Дзеркало-підйомник по Отто застосовується при гінекологічних дослідженнях, оперативних втручаннях і лікувальних процедурах для оголення слизової оболо..
$13.63
Детальніше
0
Кюретка акушерська: тупа кюретка для видалення з матки залишків плаценти і плодового яйця для вискоблювання слизової оболонки матки після народження а..
$22.15
Детальніше
0
Вишкрібання слизової оболонки матки виробляють з діагностичною метою для з'ясування причини маткових кровотеч, дисфункціональних порушень і при підозр..
$18.37
Детальніше
0
Ложка Фолькмана призначена для взяття мазків на бактеріологічне дослідження флори слизової піхви, шийки матки і уретри. Зонд урогенітальний тип В (Лож..
$6.52
Детальніше
0
Набір расширителей каналу шийки матки гінекологічний, або набір розширювачів Гегара. Розширювач являє собою металевий стрижень для розширення каналу ..
$214.10
Детальніше
0
Наконечники для вакуумної аспірації прямі і вигнуті • Довжина 236 мм. • Випускаються з нержавіючої сталі і титанового сплаву спеціалізація: аспіратор ..
$47.41
Детальніше
0
Розширювач каналу шийки матки діам. 1 мм Розширення шийного каналу може бути виконано тупим або гострим шляхом. Найбільш часто проводиться розширення ..
$13.71
Детальніше
0
Призначений для визначення зовнішніх розмірів таза. Матеріал - вуглецева сталь з гальванопокриттям...
$33.75
Детальніше
0
Шприц для внутрішньоматкових вливань - незамінний інструмент в роботі лікаря-гінеколога Шприц для внутрішньоматкових вливань є незамінним гінекологічн..
$15.85
Детальніше
0
Призначені для загарбання і відтягування шийки матки при різних гінекологічних процедурах і маніпуляціях...
$22.07
Детальніше
0
Найменування виробів Кількість Пакувальне місце N1 Кип'ятильник дезінфекційний 0-40-1 1 Укладання N1 1 Дзеркало вагінальне по Сімс N3 2 2 Зонд ма..
$380.19
Детальніше