Ветеринарія

0
BA600 VET - це компактний напівавтоматичний аналізатор сечі з сенсорним екраном і зручним для користувача програмним забезпеченням. Вбудований термопр..
$910.00
Детальніше
0
Хірургічний відсмоктувач - це один з незамінних інструментів в хірургічному блоці, оскільки він дає можливість позбутися від рідин та різноманітного б..
$199.84
Детальніше
0
WP 21 B VET - напівавтоматичний хімічний аналізатор з великим сенсорним екраном і простим у використанні програмним забезпеченням, призначеним для нев..
$2 210.00
Детальніше
0
Функціональні особливості електрокардіографа ECG-1103 5.7 "яскравий високоякісний ЖК-дисплей, що відображає в режимі реального часу 12-канальний сигна..
Ціна за запитом
Детальніше
0
CA52 VET - це простий у використанні напівавтоматичний коагулометр, оснащений точної піпеткою. Невеликий обсяг зразка і реагенту необхідний для провед..
$1 820.00
Детальніше
0
Ця модель відрізняється ергономічним дизайном і призначена для відсмоктування в'язкої рідини, такої як гній, слиз і кров. Портативний відсмоктувач ОХ-..
$145.00
Детальніше
0
Стандартна комплектація: • Ультразвуковий сканер HandScanV8 - 1 шт • Конвексний датчик R50 (3.5MHz) - 1 шт • Ректальний лінійний датчик 6,5 МГц - 1 шт..
$2 980.00
Детальніше
0
Стандартна комплектація: • Ультразвуковий сканер V2200 - 1 шт • Ректальний лінійний датчик 6,5 МГц - 1 шт • AC Адаптор • Літій-іонна батарея (більше 3..
$3 140.00
Детальніше
0
Джгут можна використовувати при наданні першої допомоги, також він є інструментом для самолікування. Він виконаний з бавовни і теріленового шовку, без..
$1.70
Детальніше
0
Габаритні розміри: Довжина 220 см, Довжина полотна 185 см, Ширина полотна 50 см...
$103.85
Детальніше
0
Ноші м'які медичні застосовуються як додатковий засіб при перенесенні тварин із важкодоступних місць, а також в будинках з вузькими сходовими маршами,..
$52.67
Детальніше
0
Призначення: підставка призначена для установки на ній стерилізаційних коробок в операційних і перев'язувальних кабінетах лікувальних установ...
$131.94
Детальніше
0
Ця модель відрізняється ергономічним дизайном і призначена для відсмоктування в'язкої рідини, такої як гній, слиз і кров. Портативний відсмоктувач ОХ-..
$179.00
Детальніше
0
Технічні характеристики: Освітленість, Люкс: 10000. Світлодіод: Osram (Німеччина). Колірна температура, К: 3500-5000. Колірний інд..
$232.00
Детальніше
0
Світильник хірургічний безтіньовий DL-734 М (пересувний) Світильник хірургічний безтіньовий DL-734 М (пересувний) застосовується в лікувально-профілак..
$492.00
Детальніше
0
Столик є розбірною конструкцією, виконаною з двох бічних стійок, до яких нарізним сполученням кріпляться два тримачі полиць і поперечна консоль. На тр..
$106.40
Детальніше
0
Столик являє собою конструкцію, виконану з уніфікованих елементів. Конструктивною базою є дві з'єднані боковини. На боковинах встановлені дв..
$124.60
Детальніше
0
Стіл складається з металевого каркаса, звареного з труб прямокутного і круглого перерізу, на якому укріплена стільниця.Без матраца, стільниця виготовл..
$213.90
Детальніше
0
Призначення: призначений для розміщення інструментів, матеріалів і медикаментів, необхідних для виконання хірургічних операцій. Столик є збірно-зварен..
$127.10
Детальніше
0
Призначений для освітлення робочих місць, а також для загального освітлення при обробці несенсибілізованих рентгенівських матеріалів. Розрахований на ..
$39.57
Детальніше
0
Шафа медична являє собою збірно-зварену конструкцію. Каркас шафи виконаний з листа товщиною 2 мм, задня і бічні стінки облицьовані склом, товщиною не ..
$320.70
Детальніше
0
Шафа медична ШМ-1C призначена для зберігання інструментарію та матеріалів, необхідних в медицині, в усіх типах медкабінетів...
$331.80
Детальніше
0
Конструкція рамки ширми виконана зі сталевої профільної труби з полімерним покриттям. Полотнище з поліестеру, легко піддається обробці. Секції мають о..
$153.20
Детальніше

Ми пропонуємо ветеринарне обладнання в широкому асортименті за доступними цінами. У нашому інтернет-магазині Med-technika.com ви зможете знайти і купити обладнання для ветеринарії з гарантією швидкої і своєчасної доставки в будь-яку точку України.

Якісне обладнання для ветеринарного кабінету, перевірене часом і високо оцінене кваліфікованими фахівцями, ні за яких обставин не підведе вас в потрібний момент, і буде вірно служити довгі роки.

Товари поділяються на 7 основних категорій, кожна з яких містить в собі більш детальний список інструментів:

  1. Лікарняне обладнання для тварин (предмети для перенесення тварин, стелажі, полиці, столи та інші супутні товари для ветеринарної клініки).
  2. Дихальне та реанімаційне обладнання (обладнання, призначене для контролю і підтримки стабільного стану пацієнта).
  3. Устаткування для ветеринарної діагностики (призначене для перевірки і своєчасної діагностики хвороб тварин).
  4. Рентгенологічне обладнання (апарат рентгенівський та його комплектуючі, що дозволяють детально вивчити фізичний стан тварини).
  5. Світильники ветеринарні (світильники забезпечують легшу і правильну діагностику, і просто необхідні при проведенні хірургічних операцій).
  6. Стерилізаційне та дезінфекційне ветеринарне обладнання.
  7. Хірургічне ветеринарне обладнання (обладнання, призначене для проведення складних хірургічних операцій в планових і екстрених випадках).

Сучасне високоякісне обладнання для оснащення ветеринарної клініки

Ви можете купити обладнання для ветклініки, використовуючи наш каталог ветеринарного обладнання, в якому є безліч позицій лікарняних меблів і інших корисних атрибутів для комфортної роботи співробітників і правильного, успішного ходу лікування. Крім цього в наявності є різне обладнання для лікування та діагностики захворювань тварин.

З метою успішного лікування і безпечної роботи ми пропонуємо безкоштовну діагностику і сервіс придбаного вами обладнання.

Переваги та умови замовлення в інтернет-магазині Med-technika

Все обладнання та прилади для ветеринарної медицини, які представлені на сайті, мають гарантію, безкоштовний сервіс і ремонт.

Висока якість, прийнятні ціни і подальше обслуговування є ключовими факторами замовлення продукції в нашій компанії.